Tabulky

[CNW:Counter]
RUŠNÝ ZÁVĚR V MĚČÍNĚ BUDE MÍT DOHRU U DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

NZULTACE V MĚČÍNĚ , ANEB  PO UTKÁNÍ SI ZABĚHALI I NĚKTĚŘÍ DIVÁCI !

Zajímavý souboj v okresním derby 1.B třídy sk.C Měčín – Hradešice  skončil v závěru ostudou.Hosté dohrávali  od 50. minuty  o deseti, ale přesto se jim podařilo  zvítězit  po bezbrankovém  poločase 1:2.
  Po ukončení zápasu nedržel na uzdě nervy domácí Z.Krotký a inzultoval oddílového pomezního rozhodčího
hostů. Vzápětí na jednání Z.Krotkého reagoval  hostující Šašek, který ho srazil k zemi. Po tomto extempore se odehrál ne často na našich hřištích vídaný jev , kdy  v běžeckém souboji pronásledoval po hřišti dav diváků a směsice hráčů  obou týmů hradešického hráče Šaška., který si musel zachraňovat za cenu odvážného skoku do míst, kam si se jinak odvážit nedokázal.  Utkání tak bude mít dohru před disciplinární komisí FS.
ŽK 2 - 6 ,ČK v zápase    0:1 Heimlich,    po jeho ukončení  1:1 (Krotký Z. – Šašek)
Přítomno 80 diváků z nichž někteří se po zápase také proběhli!