Výsledky vloženého 16.kola 1.A třídy hraného 22. srpna a tabulka po třech kolech

1.A TŘÍDA

VÝSLEDKY VLOŽENÉHO 16.KOLA
------------------------------

Stod        - Luby          2 : 0
Trenér P.Bečka : „Zaspali jsme úvod zápasu, domácí zašili náporem a již ve 12. jsme prohrávali 2:0, když první gól lovil ze své sítě brankář Kalaš již po  čtyřech minutách hry, S  přibývajícím časem  jsme hru vyrovnali a do konce poločasu jsme mohli  snížit K.Šnourem, ale jedna jeho střela se odrazila od tyče a druhá šla těsně vedle.Ve druhé půli se více hrálo ve středu hřiště bez vážnějšího ohrožení obou branek. My jsme dohrávali o deseti bez vyloučeného Mareše za 2 ŽK.“
Sestava Startu Luby A : Kalaš, Hradecký, P.Baštář(P.Smolík), Křížek, Juřina, Javorský J., Smolík L., Sýkora (Brůža), Pikhart R., Šnaur(55.Frič), Mareš. Trenér P.Bečka.

Klenčí      - Švihov        2 : 3(1:1)
Již ve 3. se poprvé měnilo skóre, když po rozehraném přímém kopu zcentrovaný míč usměrnil hlavou Špatenka do sítě domácího brankáře a hosté šli do vedení. V závěru prvního poločasu ve 37. domácí vyrovnali, ale v 56.Homr našel před brankou Špatenku a ten dal druhý gól hostů. Klenčí opět vyrovnalo . V 75. došlo k dvojnásobnému vyloučení  dvou  hráčů místního týmu,  a to byl rozhodující zvrat zápasu.V 80. přišel na hřiště střídající Květoň a po devíti minutách svého pobytu na trávníku dal po centru Homra hlavou rozhodující gól, který byl pro hosty vítězným.
Sestava Švihova : Valenta, Hohr, Volf, Maněna, Zadražil, Schejbal(80.Květoň), Mraček, Hajšman , Špatenka, Havlíček, Maršálek.
Trenér F.Maršálek : „Z utkání byly určité obavy, neboť jsme  museli v sestavě opět inprovizovat. Vyšel nám úvod a závěr zápasu, a to rozhodlo o našem velmi cenném vítězství“.

Strážov     - Křimice       3 : 3(2:1)
Domácí přivítali na svém hřišti vedoucí tým tabulky, který přijel s vizitkou vstřelených devíti branek v předcházejících dvou kolech. Strážovští se do svého soupeře pustili bez zábran a do 16. získali již dvoubrankové vedení. V 10. hostů a v 16. agilní Jirka Zahrádka po akci B.Majera zvýšil na 2:0. Ve 28. hosté snížili na 2:1 střelou z hranice PÚ po té, když domácí otáleli s včasným odehráním míče. V 68. se po delší pauze opět do týmu domácích navrátila jedna z opor minulých let Josef Pangerl a ten po třech minutách pobytu na hřišti zvýšil náskok domácích na 3:1. Od 76. hráli domácí bez vyloučeného Valdmana za druhou ŽK a tohoto početního oslabení dokázali hosté dokonale využít k tomu, aby alespoň zachránila zisk bodu. V 78. po rohovém kopu snížili na 3:2 a v poslední minutě normální doby hry posoudil rozhodčí střet domácího obránce K.Soukupa s útočníkem Křimic jako nedovolený a hosté z nařízeného pokutového kopu dosáhli vyrovnání a zasloužené dělby bodů . V zápětí byl faulován PÚ Křimic Zahrádka, ale tentokrát zůstala píšťalka rozhodčího němá! Zápasu přihlíželo na 250 diváků.
Sestava domácích : Marek – Helm, Valdman, Soukup – Strnad, P.Presl, R.Smolík(68.Pangerl), Vítovec Z., Zahrádka,Majer(78.V.Smolík), Janka. Trenér V.Langmajer, asistent L.Fremut.
Trenér domácích L. Langmajer : “ Pro diváky to byl určitě zajímavý, pohledný zápas s rušným průběhem a dramatickým závěrem ve kterém jsme  přišli dost nešťastně o vyloučeného Valdmana, který podle mého názoru byl vyloučen neoprávněně.Myslím si, že jsme trochu doplatili na to, že rozhodčí nechal zápasu až příliš volný průběh a v závěru byl na nás přísnější. Ztráta dvoubrankového vedení mne mrzí domácí hráči hráli s velkým nasazením , bojovali a za předvedený výkon si zasluhují pochvalu“.

St.Plzenec  – Tlučná        2 : 1 (1:0)
Branky : 20. a 68.  Skála Zdeněk – 81.Horník Petr.
Domácí v prvním poločase neproměnili ještě tři vyložené brankové příležitosti. Hosté se zlepšili v závěru zápasu, když dali kontaktový gól, v 86. jim rozhodčí Cupl neuznal oprávněně ofsajd vyrovnávací branku.ŽK 2:2, 120 diváků.
Sestavy :
Domácí : Kotora, Smejkal, Polák, Hudeček, Houdek, Ranc(46.Šilhánek), Pata, Bláha(90.Krušina), Skála(80.Jíra), Kasl,Rádl. Trenér  Schejbal Karel.
Hosté : Klug, Kouřil P., Němec(68.Lávička) , Houdek, Kučera, Liška(78.Zábranský),Kouřil V.,Mudra, Horník, Černý.Trenér: Kouřil Bohuslav.

Mladotice   - Horní Bříza   1 : 3(0:1)
Zasloužené vítězství Horní Břízy,která především v druhém poločase domácí jasně přehrála.
Branky :Jícha,Koudela,Paukner

Rapid Plzeň - Hrádek        3 : 2

Chlumčany B - Kaznějov      5 : 1

Letná       - Zruč          2 : 1

Úněšov      - SK ZČE Plzeň  5 : 1