Divize a oblastní soutěže dospělých (1.A tř.sk.B,1.B tř.sk. C)

DIVIZE
~~~~~~
BRANKÁŘ RYBÁR ZKOUŠÍ KONKUROVAT KLATOVSKÝM ÚTOČNÍKŮM
v Praze postrádal trenér hostů Mysliveček v sestavě zraněného  Brabce a při rozcvičování jeho  svěřenců se ještě zranil Hebnár a pro pracovní povinnosti nemohl počítat ani s Buštou.Na lavičce vedle zraněného Hebára usedl v roli náhradního hráče brankář Rybár, který si také posledních deset minut zahrál v roli útočníka!

MOTORLET - KLATOVY  2 : 0
Domácí vstoupili do utkání lépe a po devíti minutách hry šli do vedení , když autorem branky byl Stupka.  Další část první půle byla vyrovnaná a po změně stran začaly mít herně na vrch Klatovy.  Z vytvořené převahy přišly i šance, ale nulová produktivita jejich útočníka Vítovce, který šel dvakrát sám na brankáře a z dalších dvou výhodných šancí nedokázal rovněž žádnou z nich proměnit, se branky  hosté nedočkali.Té se naopak, druhé v pořadí v tomto duelu dočkali domácí , kteří své vítězství jistili v 85.minutě  Ulmanem.
Branky : Stupka, Ulman
Sestava : Havlíček – Gajdůšek, Poslední, Dolejš, Břečka(75.Janek), Herout, Běloušek, Krška, Brejcha, Hrubec(80.Rybár), Vítovec.

Ostatní výsledky :

ROKYCANY  -  PŘEŠTICE   2 : 2 (1 : 0)
V Rokycanech šlo na 450 diváků  na divizní mistrovský fotbal netradičně již v pátek, neboť v neděli budou svědky mezistátního zápasu dívek do 17 let ČR – Belgie(začátek ve 13.00 hodin).
V očekávaném derby si domácí po vítězství v minulém kole na hřišti lídra tabulky v Přibrami věřili . První poločase se také hrál podle jejich not, byli lepší a vedli brankou Suchánka. Hosté v nepříliš kvalitním druhém poločase nejen skóre  Biedermanem  vyrovnali, ale ujali se i vedení gólem Šindelář. O dělbu bodů se postaral střelec druhé branky Rokycan Schveinert
Branky : Suchánek – J. Biedermann, Šindelář.

===================================================================
  1 Příbram B        25    19     4     2    59: 13    61   (  25)
  2 Vejprnice        25    15     6     4    57: 30    51   (  12)
  3 Sezim. Ústí      25    13     8     4    36: 21    47   (   8)
  4 Rokycany         25    11    11     3    46: 16    44   (   5)
  5 Tábor            25    11     5     9    41: 46    38   (   2)
  6 Motorlet         25    10     6     9    42: 29    36   (  -3)
  7 US Praha         25    10     6     9    34: 37    36   (   0)
  8 Kaplice          25    11     3    11    38: 45    36   (   0)
  9 Přeštice         25     9     7     9    34: 36    34   (  -2)
 10 Třeboň           25     7    11     7    25: 30    32   (  -4)
 11 Klatovy          25     8     6    11    31: 37    30   (  -6)
 12 Písek            25     7     6    12    22: 37    27   ( -12)
 13 Milevsko         25     7     4    14    32: 43    25   ( -11)
 14 Strakonice       25     6     5    14    28: 44    23   ( -16)
 15 Tachov           25     5     3    17    30: 61    18   ( -21)
 16 Chlumčany        25     2     7    16    23: 53    13   ( -26)

OBLASTNÍ PŘEBOR
~~~~~~~~~~~~~~~
SUŠICE PŘEKVAPIVĚ INKASOVALA V TOUŽIMI  PŮL TUCTU BRANEK
Mužstva z našeho okresu hrající oblastní přebor hrála na hřištích soupeřů.
Zatím co Nýrsko překvapivě remizovalo v Domažlicích , stejně překvapivě prohrála vysoko Sušice v  Toužimi .

DOMAŽLICE  - NÝRSKO  2 : 2 (2 : 0)
Nýrská Okula po dvou vítězství za sebou jela do Domažlic s odhodláním opět bodovat. Bohužel se musela obejít bez tří  hráčů základní sestavy a to Bartůňka a Vacovského (pracovní povinnosti), k nim se ještě přiřadil  zraněný Hvězda st. Na lavičce se tak objevilo trio dorostenců a Kolárik musel do hry hned od začátku. Začátek zápasu byl v celku vyrovnaný a byli to hosté z Nýrska kteří se dostávali do lepších brankových příležitostí. V 11. minutě to byl Lukáš Presl ,který svým typickým způsobem pronikl k vápnu soupeře ,ale jeho střela šla jen těsně nad branku. Ve 14 minutě našel ideální přihrávkou Kamil Presl na hranici pokutového území domácích Kolárika ten se ocitl v dobré střelecké pozici jenomže zaváhal a to stačilo domácí obraně na to ,aby jeho střelu zblokovala. Po této šanci hostů se ke slovu dostali také domácí. Po dobře zahraném volném přímém kopu, jen těsně minul hlavou ve vápně domácí Housar. Další velká šance Nýrska se narodila v 17. minutě , kdy po ztrátě míče domácích se do rychlého brejku dostal na pravé straně Lukáš Presl, pronikl až do vápna před brankáře, ale ten dokázal jeho střelu vytěsnit na rohový kop. Ve 20 minutě se naopak dokázali dokonale prosadit domácí. Po pravé straně pronikl do vápna jeden z domácích útočníků, jeho střelu sice dokázal brankář Daněk ještě vyrazit, ale pro volného Bočana už nebyl problém dorazit míč do prázdné branky. Po tomto gólu narostli domácím doslova křídla a byli lepším mužstvem. Hráčům Nýrska se v této fázi vůbec nic nedařilo a tak přišla i druhá branka utkání kterou ve 41 minutě vstřelil Šot.
V poločase vystřídal u mužstva Okuly zraněného J. Souška Polák a   hra se znovu vyrovnala. Domácí mohli definitivně rozhodnout v 55 minutě utkání, kdy se po pravé straně dokázal do vápna prosadit domácí útočník jeho zpětná přihrávka našla na penaltě zcela volného Rybára, ale ten přestřelil hostující branku. Hosté z Nýrska se dočkali v 68 minutě kdy se poprvé v zápase poslal míč do sítě domácích  Kajínek. I nadále měl druhý poločas vyrovnaný průběh, kdy se akce střídali na obě strany, ale vyložených šancí již ubývalo. V  75. minutě se dostal  do další šance  Kajínek ,kdy se po pravé straně šikovně uvolnil do šestnáctky a i tentokrát nezaváhal a srovnal skóre na 2:2. Kritický moment přišel pro hosty z Nýrska v 83 minutě zápasu ,kdy po druhé v žluté kartě musel ze hřiště Lukáš Presl. Domácí se tak mohli nadechnout k závěrečnému náporu. Vynutili si tlak a vytvořili si i několik dobrých příležitostí ke vstřelení vítězného gólu, ale obrana hostů v této zkoušce obstála na výbornou. Rozhodnout se tak mohlo i v poslední minutě nastaveného času , kdy se po pravé straně do vápna domácích opět uvolnil Kajínek, ale tentokrát domácí branku minul.
Tak se urodila v Domažlicích zasloužená remíza, která i nadále drží Nýrsko v naději na záchranu.
Branky : 20’Bočan 1:0, 41’Šot 2:0, 68‘ 1:2 Kajínek, 75‘ 2:2 Kajínek
Sestava Nýrska: Daněk – Malý, Šteiner, Smolík, Valenta – Soušek Jan, Kolárik, Kajínek, Prel Kamil – Hladík, Presl Lukáš.
Střídání: 46‘ Soušek/Polák, 79‘ Smolík/Huc František, 88’Hladík/Soušek Rostislav

NEPOMUK  - CHANOVICE 0 : 0
Chanovice nastoupily s odhodláním získat jasné tři body. Své předsevzetí  začaly naplňovat již od  začátku utkání. Po rohu který zahrával Šimsa se a  hlavičkující Knopf sám před gólmanem hostí, ale nedal.
O chvíli později se netrefil ani Beránek a vzápětí vedle z malého vápna mířil opět Knopf. V první půli byl střídán ve 30. minutě Šimsa Dobiášem pro zranění.
Druhá část zápasu byla ze strany hostů opět přehlídkou neproměněných šancí, když Beránek šel třikrát sám na gólmana hostů, ale ten vždy úspěšně zasáhl a když  další příležitosti Racka a dalších jeho spoluhráčů zůstaly neproměněny skončilo utkání dělbou  bodů.
Sestava Chanovic :Kalina - Šedivý, Hnídek, Lukeš, Cibulka - Hanko, Kučera, Šimsa ( 30 . Dobiáš), Knopf ( 85. Felgr) - Racek, Beránek.                                                                          Tomáš  Boček
Trenér Rambousek : “ Ten kro tento zápas neviděl neuvěří! To co naši hráči v tomto duelu dokázali neproměnit , nad tím už opravdu zůstává rozum stát !

TOUŽIM  - SUŠICE   6 : 1 (2 : 1)
Překvapivé porážka hostů, kteří za 24 soutěžních kol inkasovali dvacet branek(průměr výborný na jedno utkání 0,83 branky!) a v v tomto kole museli z vlastní sítě vytahovat míč šestkrát !

Tabulka oblastního přeboru po 25. kole
  1 Doubravka        25    23     1     1    69:  7    70   (  34)
  2 Union Cheb       25    18     5     2    77: 25    59   (  23)
  3 SUŠICE           25    14     7     4    53: 26    49   (  13)
  4 Přimda           25     9     7     9    51: 44    34   (  -2)
  5 1.FC Plzeň       25     8     9     8    44: 32    33   (  -6)
  6 CHANOVICE        25     9     5    11    40: 38    32   (  -4)
  7 Toužim           25     9     5    11    43: 51    32   (  -7)
  8 Poběžovice       25     9     3    13    36: 46    30   (  -9)
  9 K.Vary B         25     8     5    12    34: 46    29   ( -10)
 10 Malesice         25     8     5    12    39: 60    29   (  -7)
 11 Domažlice        25     7     8    10    24: 48    29   ( -10)
 12 Staňkov          25     8     4    13    28: 51    28   ( -11)
 13 Bolevec          25     6     9    10    34: 45    27   (  -9)
 14 Blovice          25     6     7    12    29: 40    25   ( -14)
 15 Nepomuk          25     6     6    13    42: 62    24   ( -15)
 16 NÝRSKO           25     5     8    12    44: 66    23   ( -13)

1.A TŘÍDA-SKUPINA B
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ŠVIHOV - KŘIMICE  1 : 3 (0 : 2)(
Domácí zastihl první poločas ve špatné herní pohodě a výsledkem byl nejhorší pětačtyřicetiminutovka, kterou na jaře odehráli. Hosté toho využili Radou, který dal vedoucí branku. V 18.minutě  měl šanci vyrovnat Květoň, ale brankář hostů jeho střelu vyrazil a z následného protiútoku zvýšil Hucl na 0:2. Ve 35.minutě zahrával Kudjak trestný kop, ale mířil těsně nad. Šest minut před koncem poločasu se vyznamenal brankář domácích Valenta, který kryl pokutový kop nařízený za faul Tomana ve vlastním  pokutovém území.
Po změně stran se hra domácích výrazně zlepšila, ale při zakončování neměli dostatek štěstí. V 60.minutě střelu Květoně zastavila tyč a Havličkova trefa se odrazila od břevna . Smůlu ale protrhl v 86.minutě  a centru Süsse
Domácí kanonýr Biedermann, který poslal hlavičkou míč do sítě Křimic a Naděje jeho týmu na případný zisk bodu záhy pokazila hrubka jeho spoluhráče Süsse, kterou hosté využili ke vstřelení třetí branky.
Sestava domácích : Valenta – Volf(37.Špatenka), Toman, Radosta, Kudjak, Havlíček, Süss, Homr, Šobr,(Schejbal), Květoň a Biedermann Z.
Branky : Biedermann

LUBY   - PLZEŇ-LETNÁ  4 : 0 (3 : 0)
Od začátku byli domácí aktivnější a v 15,minutě jejich úsilí  vyvrcholilo vedoucí brankou Pavla Podraského. Ve 39.minutě se hosté dopustili chyby tím, že přihráli malou domů svému brankáři a po rozehraném nepřímém kopu z Mareš prostřelil vše co bylo v cestě a zvýšil na 2:0.  Po změně stran  unikl v 55.minutě Frič, perfektně  přihrál do pokutového území hostů na spoluhráče z dorosteneckého týmu Koláře a ten rozvlnil síť Letné po třetí. Za tohoto stavu se dopustil zbytečného faulu  jeden z hráčů Plzně a musel předčasně pro ČK ze hřiště. Hosté dohrávali o deseti a inkasovali po čtvrté, když v 62.minutě krásně zamířil V.Smolík a z hranici pokutového území poslal míč přesně do šibenice soupeřovy branky.
Sestava Lub : Kalaš - Podraský P., Křížek, Podraský J., Smolík P., Bouberle (46.Kolář), Javorský, Smolík V., Bešta, Frič, Mareš(80.Šůs),trenér Pavel Bečka.
Branky : Podraský P., Mareš, Kolář a Smolík V.

TLUČNÁ - STRÁŽOV  3 : 1 ( 0 : 1)
Největším soupeřem se kterým  v poslední době Strážov bojuje ještě než nastoupí na hřiště jsou problémy se sestavou. Pro několik zraněných opor  opět museli hosté improvizovat , když chyběli P.Presl, Žák , B.Mayer,  a po té kdy musel ve 30.minutě odstoupit v tomto zápase pro zranění i nejzkušenější Karel Kreibich  byla sestava více než improvizovaná. Navíc se herně příliš nedařilo některým oporám.
Zápas začali hosté s defenzivní taktikou která slavila úspěch .V  době náporu domácích se po rychlém brejku  dostal k míči Roman Smolík a jeho střelu nešťastně tečoval domácí obránce svému brankáři do protipohybu a ten skončil za jeho zády v síti. Do konce poločasu měli domácí  dvě dobré příležitosti  vždy po  závaru před brankou Strážova, ale ty vyřešil úspěšně brankář Marek, který hájil branku hostů od 20.minuty se sebezapřením z důvodu zranění kolena.
V úvodu druhé půle se dostavil očekávaný  nápor domácích Po první čtvrthodině této části zápasu přišla  desetiminutovka, která rozhodla o výsledku celého zápasu.  V 61.minutě domácí  po chybě hostů ve středu hřiště udeřili poprvé a z rychlého brejku do odkryté obrany vyrovnali na 1:1. V 68. nařídil rozhodčí přísný pokutový kop za ruku a Marek byl překonán po druhé. Vše vyvrcholilo o tři minuty později, kdy po chybě obrany Tlučná zvýšila na konečný rozdíl dvou branek.Po této brance hosté zvedli hlavu, vyrovnali hru a získali herní převahu, ale bez brankového efektu.
Sestava Strážova : Marek – Helm, Janka, Š.Presl, M.Růžek, Petrželka, R.Smolík, Kreibich(30.Míšek), Vítovec Z., Binia,Langmajer .
Trenér V.Langmajer : “ Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas ve kterém musíme v oslabeném složení čelit mužstvu , které se bude po předcházejících neúspěšných výsledcích na nás vytáhnout. Škoda zbytečných chyb v obranné činnosti, neboť jsme velmi blízko dalšímu bodovému zisku.Hřiště v Tlučné se tak stává nadále pro Strážov nedobytnou tvrzí

==================================================================
  1 Horní Bříza      29    18     6     5    61: 26    60   (  15)
  2 Úněšov           29    17     9     3    62: 33    60   (  18)
  3 Luby             29    18     5     6    55: 35    59   (  14)
  4 Rapid Plzeň      29    18     4     7    59: 37    58   (  16)
  5 Stod             29    16     7     6    67: 36    55   (  10)
  6 SK ZČE Plzeň     29    16     5     8    61: 37    53   (   8)
  7 Chlumčany B      29    16     4     9    53: 39    52   (   7)
  8 St. Plzenec      29    15     6     8    58: 45    51   (   9)
  9 Křimice          29    10     8    11    47: 40    38   (  -4)
 10 Tlučná           29    10     4    15    58: 62    34   ( -11)
 11 Strážov          29     8     9    12    42: 51    33   (  -9)
 12 Mladotice        29     7    10    12    43: 53    31   ( -11)
 13 Klenčí           29     7    10    12    36: 46    31   ( -14)
 14 Švihov           29     8     4    17    43: 75    28   ( -17)
 15 Kaznějov         29     7     5    17    41: 67    26   ( -19)
 16 Hrádek           29     5     7    17    37: 66    22   ( -20)
 17 Plzeň-Letná      29     6     3    20    34: 64    21   ( -21)
 18 Zruč             29     3     6    20    25: 70    15   ( -27)

1.B TŘÍDA - SKUPINA C
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
JANOVICKÁ DUKLA  HERNĚ USPĚLA, ALE BODY ZÚSTALY V DOBŘANECH
Zápasy v 1.B třídě byly hodně zajímavé. Největší pozornost byla upřena do Dobřan, kde Janovice hrály svůj zápas jara. Pokud by uspěly, mohla by se jejich šance na záchranu   hodně posílit. V zápase o šest bodů sice herně nezklamaly, měla šancí na tři zápasy, ale  body nezískaly . Do konce soutěže je sice v sázce ještě hra o patnáct bodů, ale ty důležité v Dobřanech získali domácí. Pokud by vojáci uspěli, byli by s tímto soupeřem v tříbodovém  kontaktu. Nyní se jim jeden z možných dalších kandidátů na sestup možná již definitivně vzdálil.Druhý zajímavý a mezi oběma týmy v poslední době s rušnými průběhy zápas se hrál v D.Vsi.
K okresnímu derby  nastoupila obě mužstva v kombinovaných sestavách. Hosté byli celkově na hřišti lepší, ale střelecky se proti Šebelíkovi v brance, který  vyměnil roli útočníka za brankáře se neprosadili. Souboj o medailové umístění se tak stal kořistí domácích fotbalistů, kteří v tabulce zálohu Klatov předstihli.

HORAŽĎOVICE - LUŽANY    3 : 1
Aby si domácí nezkomplikovali konec soutěže museli bezpodmínečně vyhrát , a to bylo od první minuty znát.Vytvořili si množství gólových šancí, které jako obvykle neproměňovali a tak nakonec byli rádi za jediný gól , který padl do hostující sítě po akci R.Šimanovského. Do druhého poločasu nastoupili domácí  s jasným cílem - pojistit hubené vedení a zajistit si klid, pro další část zápasu. To se jim podařilo po rohovém kopu, když míč dopravil do lužanské sítě hlavou R. Jánský. Když nedlouho poté L. Skuhravý chytil šanci hostujícího útočníka,zdálo se že zápas domácí s přehledem dohrají. Pak jim však dorážkou z blízka po ojedinělém trestném kopu z hranice velkého vápna hosté situaci poněkud zkomplikovali. Domácí útočníci se začali opět předhánět v neproměňování šancí a tak jistotu třech bodů dal až ke konci zápasu  R.Šimanovský.
Branky za domácí : Šimanovský R. 2, Jánský R.                                         Michael Forman

ŽINKOVY - ŽELEZNÁ RUDA  1 : 0 (0 : 0)
Úvodní minuty patřili domácím. Po té se hra vyrovnala a pro změnu měli více ze hry hosté, ale v prvním poločase se do výrazných šancí ani jedno z mužstev nedostalo. Po změně stran s přibývajícím časem začali být domácí nervóznější, neboť se jim stále nedařilo překonat obranu soupeře . Ta dokázala úspěšně eliminovat všechny jejich útočné výpady a byla navíc daleko nebezpečnější byli hosté v útočné činnosti. Z rychlých brejků měli možnost získat vedení, ale třikrát Greiner a po něm  Lehečka i Hájek výborné příležitosti nedokázali proměnit.  Když se již zdálo, že zápas skončí dělbou bodů přišla šance domácích , kterou zmařil   brankářským zákrokem  Balda mladší a mimo  nařízeného pokutového kopu uviděl tento hráč také za svůj zákrok ČK. Domácí poslední nabídnutou šanci ke skórování již neodmítli a proměněním pokutového kopu v 93.minutě  si zajistili pro ně šťastné vítězství.
Sestava Ž.Rudy : Nejdl, Kubový, Janečka, Balda ml., Balda st., Stolička, Hájek, Švec, Lehečka T., Hach K. a Greiner.
Branky: 90. Bělík PK
rozhodčí: Kříž L.
ŽK: 2:1,ČK: 0:1

DOBŘANY - JANOVICE  2 : 1 (2 : 1)
Zápas, v němž se hrálo "o šest bodů", začaly oba celky ohrožené sestupem ve velmi svižném tempu. Převážně se hrálo ve středu hřiště a k ohrožení branek docházelo velmi sporadicky. V tu chvíli hostující celek ještě netušil, že v tomto souboji vyjde jako poražený. V patnácté minutě zahrávali domácí standardní situaci po faulu hostujícího hráče. Míč letěl na hostujícího gólmana, který si věřil a s výkřikem: "MÁM" se snažil míč chytit. Ale stala se ta věc , které nevěřil ani hostující gólman Červenka ani jeho spoluhráči. Míč proletěl o pár milimetrů nad gólmanovými prsty a to stačilo, aby se domácí krásnou hlavičkou ujali vedení. Tento gól neposlal hosty  na kolena, ale naopak začali hrát ještě aktivněji, ale vyrovnat se jim stále nedařilo. Když již  Dukla začínala mít viditelnou herní převahu, přišla smršť ve 25 minutě. Po střele domácího hráče a nešťastné teči hostujícího obránce změnil míč dráhu a domácí vedli 2:0. Janovice vyburcováni tímto gólem  si vynutily převahu, udávaly hře tón a výsledkem jejich snažení  bylo  po střele Brože ve 40.minutě vstřelení kontaktové branky  na 2:1. Ještě před koncem poločasu mohl vyrovnat Jarabica, který se ocitl sám před brankářem, ale tohoto se mu nepodařilo překonat. Ve druhém poločase byli jednoznačně lepším mužstvem hostující, ale tentokráte štěstí bylo na straně domácích. Hosté, po celou dobu druhého poločasu  drželi domácí na jejich polovině, ale změnit výsledek zápasu se jim, i přes dvě nastřelená břevna, nepodařilo změnit. To je fotbal, lépe hrající hosté nechali všechny body šťastnějším domácím.                                                                                                          Radim Kološ
Sekretář TJ Dobřany pan Václav Lecjaks mi  k tomuto zápasu poslal následující komentář za který děkuji a věřím, že nebude posledním :
Vyrovnané utkání.Úvod patřil domácím,vytěžili z toho úvodní branku v 15.minutě,když na centrovaný míč do vápna,nedosáhl brankář hostů a Blecha hlavou poslal domácí do vedení.O 10 min.později dobřanský Roman Sosnovec zatáhl míč z vlastní půle až před vápno Janovic a zde vystřelil.Střela byla tečována obráncem a bylo to 2:0.Janovice se po té vzchopily a začaly podnikat nebezpečné útoky.Výsledkem bylo snížení ve 35.min,když kopaly roh,domácí brankář sice střelu vyrazil,ale pouze před janovického Brože a ten poslal míč do sítě.2:1.Hosté ještě více přitlačili domácí do defenzívy a mohli v poslední minutě i vyrovnat, když po chybě domácího Hesse šel Jarabica z půlky sám na brankáře Hůrku,ale nedal.Úvod druhého poločasu opět patřil hostům,podařilo se jim i nastřelit břevno,ale od 15.minuty mělo režii utkání pevně v rukou domácí mužstvo.Mělo však smůlu v koncovce.Střely Blechy a Eismana bravurně zlikvidoval brankář,Londa střílel z tutovky vedle a dalším dvěma střelám stálo v cestě břevno. Dobřany tak oplatily hostům porážku z jejich hřiště a udělaly velký krok k záchraně, naopak Janovice to už budou mít velice těžké.

HRADEŠICE - HOLÝŠOV  1 : 2 (0 : 1)
Druhý tým tabulky byl fotbalovější vedl již 0:2. Domácím se podařilo v 80. minutě snížit krásnou střelou , ale hosté si vítězství i naději na to, bojovat o postup do závěrečných kol nenechali vzít.
Branky :Hlaváč M. – Panuška a Steinbach

MOCHTÍN  - MĚČÍN  1 : 2 (0 : 0)
Bojovné , vyrovnané derby ve kterém rozhodla střelecká pohotovost mochtínského odchovance z dresu hostů Kodýdka. Po bezbrankovém poločase první otevřel skóre pro změnu odchovanec měčínské kopané Svoboda ve službách Mochtína, který dokázal v 57.minutě využít přihrávky Lorence.Hosté o osm minut později srovnali po rohovém kopu , když se odražený míč dostal ke Kodýdkovi a ten se nemýlil. O výsledku nakonec rozhodly  neproměněné dvě  slibné šance domácích, které vyřešil gólman Měčína a  následně 84.minuta ve které chybovala v rozehrávce domácí obrana a Kodýdek dal svojí druhou a dvanáctou branku v tomto soutěžním ročníku. Derby přihlíželo 120 diváků.
Branky : Svoboda – Kodýdek 2

DLOUHÁ VES  - KLATOVY B 2 : 0 (0 : 0)
Před tímto zajímavým okresním derby měly trenéři obou týmů velké starosti se sestavou. Domácí museli vynahradit v brance po pátečním pracovním úraze jejich standardního gólmana Beránka útočníkem Šebelíkem. U hostů opět nastoupilo několik talentovaných dorostenců, kteří se v průběhu zápasu vůbec na hřišti neztratili.Problémy se sestavami se projevily v první půli ve které byla hra na obou stranách hodně neurovnaná a nebyl k vidění kvalitní fotbal.  Hosté měli opticky více ze hry, ale na šance byli lepší domácí.Tu největší nedokázali Čechem  zužitkovat  a tak do kabin docházela obě mužstva za bezbrankového stavu.Také úvod II.půle začali lépe hosté, ale  velkou šanci v 60.minutě se jim nepodařilo proměnit. A tak přišel trest , když  odražený míč dokázal zkušený Dušan Rovňan poslat do sítě soupeře. Hosté hru otevřeli , ale překonat Šebelíka se jim nepodařilo. Krásnou střelou Romana Rovňana z 18 metrů pod břevno Dlouhá Ves svoje šťastné vítězství pečetila. Rozhodčí byl přísnější na hosty a ty v nervózní atmosféře závěru zápasu se nechali jeho verdikty vyvést z míry a výsledek zápasu se jim již nepodařilo ani zkorigovat.
Branky : D. Rovňan, R. Rovňan

LOSINÁ - ČERNICE  3 : 0 (1 : 0)

PŘEŠTICE B - MERKLÍN 2 : 3 !!!