Okresní soutěže dospělých 4. – 5.2002

Okresní přebor mužů
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ZRANĚNÍ HRACH Z VRHAVČE A MILFORT Z KOLINCE SI NA JAŘE UŽ NEZAHRAJÍ
Devatenácté kolo okresního přeboru přineslo velké překvapení, když ve Strážově s místním béčkem prohrál druhý tým tabulky TJ Bezděkov . Pro lidra tabulky Svatobor Hrádek to znamená zvýšení náskoku na rozdíl osmi bodů.Stínem jinak zajímavých výsledků tohoto kola je vážné zranění kolineckého kapitána Jiřího Milforta, kterému přejeme bezproblémový průběh léčení a brzký návrat na fotbalový trávník.

KOLINEC  -  NEZNAŠOVY        2 : 1  ( 2 : 0 )
Domácí se v první půli zaslouženě ujali vedení  Romanem Dolejším a Milanem Prunerem. V druhém poločase domácí neproměnili několik vyložených šancí. Hosté tohoto využili a zvýšili tlak, který korunoval vlastním gólem kolineckého kapitána Josefa Kopa.
Zápas měl smutnou tečku v podobě zranění Jiřího Milforta, který si zlomil bez cizího zavinění bércovou a holení kost na pravé noze. Do této doby byl J. Milfort nejlepší hráč na hřišti a připravil přesnými pasy oba góly domácích.
Rozhodčí Veverka

VELKÉ HYDČICE  -  SUŠICE  B  2 : 2  ( 1 : 2 )
Ve vyrovnané úvodní části zápasu  začaly padat branky po dvaceti minutách hry. Ve 21. dal vedoucí branku zápasu domácí Zábranský. Na  to odpověděli hosté nejdříve vyrovnávací brankou Chmátal a ve 35. otočil skóre ve prospěch sušické rezervy opět Chmátal a bylo to jeho jubilejní desátá jarní úspěšná trefa.
Po změně stran to byli domácí, kteří režírovali průběh zápasu a zaslouženě pět minut před koncem vyrovnali Zdeňkem Hejpetrem .
Branky : Zábranský, Hejpetr – Chmátal 2
Rozhodčí  Jáno

DEŠENICE  -  HRÁDEK          1 : 4  ( 0 : 3 )
Překvapení v Dešenicích se nekonalo. Ten kdo ho očekával se mýlil, neboť hosté již od 3.minuty vedli Gajdečkovým gólem. Tentýž hráč  z přímého kopu v 17.minutě zvýšil na 0:2 pro hosty a ve 32.upravil stav prvního poločasu na 0:3 pro Hrádek Karel Jiřina. Po změně stran ještě v 60. dal Jiřina čtvrtý úspěch hostů a o čtvrt hodiny později dal čestnou branku domácích z přímého kopu Roman Macháček . V závěru zápasu musel pro červenou kartu opustit hřiště domácí Kováč za faul bez míče.
Branky : Gajdečka 2, Jiřina 2  - Macháček.
Rozhodčí Žežula

VRHAVEČ  -  SVÉRADICE        2 : 2  ( 1 : 1 )
Zápas nezačal pro domácí vůbec šťastně. Nejen že prohrávali , ale nešťastně se zranila jejich opora Václav Hrach, pro kterého zřejmě úraz na noze znamená vyřazení z jarních bojů o mistrovské body. Domácím se do poločasu podařilo Minaříkem vyrovnat a ve druhé části zápasu otočit stejným hráčem skóre ve svůj prospěch. Další branky se jim i přes vytvořené příležitosti nepodařilo vstřelit a naopak to byli hosté, kteří skórovali a získali cenný bod.
Branky : Minařík 2 – Vápeník a Löffelmann.
Rozhodčí Svoboda

PAČEJOV  -  NEZAMYSLICE      3 : 1  ( 2 : 1 )
Klečka  v 18. a Klouda v 45.minutě  se zasloužili o zasloužené dvoubrankové vedení. V 56. sice stačil Burda vstřelit kontaktový gól, ale vítr hostům z plachet vzal v 75. Pavelec, který dal třetí úspěch domácích.
Branky : Klečka, Klouda ,Pavelec – Burda.
Rozhodčí Šmrha

LUBY  B  -  NALŽOVSKÉ HORY  1 : 1 (1 : 1)
Hosté se ujali vedení v 9.minutě po rozehrané standardní situace se dostal k míči Petr Štech a hlavičkou ho usměrnil do domácí branky- Domácí vyrovnali ve 30.minutě z pokutového kopu kterou nařídil rozhodčí Haviar  za předchozí faul na Pavla Smolíka. Druhá půle se hrála za převahy domácích, ale brankář hostů podal výborný výkon a stal se pro domácí hráče  až do konce zápasu neprůstřelným.
Branky : Šnaur – P. Štěch
Rozhodčí Haviar

STRÁŽOV  B -  BEZDĚKOV    2 : 1 ( 1 : 0 )
Ve Strážově v souboji druhého týmu s posledním došlo k překvapení. Domácí byli v úvodu lepší a po půlhodině hry vstřelil po centru Mikyny Binia vedoucí branku. Druhá půle začala náporem hostů, ale byli to domácí, kteří v 65. zásluhou sólového úniku Jiříka vedli již 2:0. O pět minut později poslal míč z trestného kopu přímo do šibenice domácí branky Jan Ouda a snížil na 2:l. Ve 82.minutě mohl zvýšit náskok domácích Janda, ale pokutový kopu z jeho kopačky skončil vedle tyče bezděkovské branky.
Rozhodčí Lukeš

Okresní přebor muži   19.kolo
==================================================================
  1 Hrádek           19    15     4     0    53: 16    49   (  22)
  2 Bezděkov         19    12     5     2    50: 27    41   (  14)
  3 Vrhaveč          19     8     7     4    41: 32    31   (   1)
  4 Nalžovské Hory   19     7     9     3    38: 35    30   (  -3)
  5 Velké Hydčice    19     7     7     5    47: 35    28   (  -2)
  6 Dešenice         19     9     1     9    46: 41    28   (  -2)
  7 Nezamyslice      19     8     3     8    45: 40    27   (   0)
  8 Sušice B         19     7     4     8    38: 35    25   (  -2)
  9 Kolinec          19     6     4     9    26: 41    22   (  -8)
 10 Pačejov          19     5     4    10    30: 42    19   ( -11)
 11 Luby B           19     4     7     8    24: 37    19   (  -5)
 12 Svéradice        19     3     9     7    26: 43    18   (  -9)
 13 Strážov B        19     4     3    12    27: 48    15   ( -15)
 14 Neznašovy        19     3     3    13    22: 41    12   ( -15)

III. třída mužů
~~~~~~~~~~~~~~~
KVASETICE PORAZILY MYSLÍV ZA  TŘICET VTEŘIN
Víkend přinesl v této soutěži dvě překvapení. K prvnímu došlo v sobotu v Kvaseticích kde domácí dali vedoucímu týmu tabulky rozhodující branku po třiceti vteřinách utkání. Druhý byl ve znamení výrazného úspěchu Velhartic, které v souboji o druhé místo na svém hřišti vysoko zvítězily nad béčkem Sokola Mochtín.

HRÁDEK   B  -  CHUDENICE       2 : 3  ( 1 : 0 )
Hostům se podařil ve druhém poločase srovnat výsledek. O jejich šťastném vítězství rozhodla 90.minuta ve které si dal hrádecký Brejcha vlastní gól.
Branky : Ludvík ,Prexl – Janča 2, vlastní(Brejcha)
Rozhodčí Šperl

BEZDĚKOV  B -  TÝNEC           3 : 3  ( 1 : 2 )
Dvoubrankové vedení hostů snížili domácí J.Oudou a vyrovnali Valečkou, ale Frous z Týnce byl proti a poslal svůj tým opět do vedení. Na konečných 3:3 v očekávaném derby srovnal Slivoň.
V 88.minutě byl Týnci vyloučen König za druhou žlutou kartu.
Branky : Ouda Jan, Valečka, Slivoň Petr – Frous 2 a Daňko.
Rozhodčí Habada

KVASETICE   -  MYSLÍV          1 : 0  ( 1 : 0 )
Překvapení jara se zrodilo v této soutěži již po druhé zásluhou Kvasetic. Domácí po neméně překvapivém vítězství v Týnci v minulém kole dokázali na svém hřišti porazit vedoucí tým tabulky . Jediná branka padlo okamžitě po úvodním rozehrání ne 30 vteřině zápasu  a jejím autorem byl Aleš Kubáň.
V další části zápasu byli lepší fotbalovější hosté, ale  domácí si vytvořili více brankových šancí.
Branky : Kubáň Aleš
Rozhodčí Abraham

MĚCHOLUPY   -  KAŠPERSKÉ HORY  2 : 3  ( 0 : 1 )
Hosté po vysoké prohře v minulém kole doma s týmem Žichovic se tentokráte dokázali prosadit  na hřišti soupeře a dvěma góly Markoviče a jednoho Fukse
Připravili domácím hořkou porážku.
Branky : Krásnický , Flodr – Markovič 2, Fuks,
Rozhodčí Hájek

ŽICHOVICE   -  HORY MATKY BOŽÍ 7 : 1  ( 4 : 0 )
Rozjetý jarní brankostroj se nezastavil ani ve čtvrtém zápase za sebou a uštědřil Horákům nepříjemnou vysokou prohru.
Branky : Bala 3, Čácha 2, Kubík a Frýda – Brůžek.
Rozhodčí Bauer

VELHARTICE  -  MOCHTÍN  B    5 : 0  ( 1 : 0 )
V souboji o druhé místo v tabulce se hrál oboustranně kvalitní a ohleduplný fotbal.Střelecky se dařilo Volákovi, který dal v tomto důležitém duelu  hattrick.
Branky : Volák 3, Vilikovský a Matoušek po jedné.Velmi dobře řídil rozhodčí Abraham ze Sušice.

III.třída - muži   15.kolo
  1 Myslív           15    10     3     2    40: 17    33   (  12)
  2 Velhartice       15    10     2     3    41: 21    32   (   8)
  3 Mochtín B        15    10     0     5    37: 31    30   (   9)
  4 Týnec            15     8     2     5    31: 28    26   (   5)
  5 Měcholupy        15     8     0     7    31: 31    24   (   0)
  6 Žichovice        15     7     2     6    45: 33    23   (  -1)
  7 Chudenice        15     7     1     7    43: 40    22   (   1)
  8 Hrádek B         15     5     2     8    39: 40    17   (  -7)
  9 Kvasetice        15     4     4     7    33: 35    16   (  -8)
 10 Hory Matky Boží  15     4     3     8    32: 42    15   (  -6)
 11 Kašperské Hory   15     4     1    10    21: 49    13   (  -8)
 12 Bezděkov B       15     2     2    11    22: 48     8   ( -16)

IV. TŘÍDA
~~~~~~~~~
ZAVLEKOV  UTOČÍ ZE TŘETÍHO MÍSTA

Pozornost byla ve skupině A upřena na souboj do Plánice kde se hrálo o třetí místo. Ve skupině B  se málem konalo překvapení v Hradešicích . V místním derby držel Malý bor bezbrankový stav  až do 85.minuty a nakonec prohrál 2:0.

S k u p i n a   A
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
PLÁNICE -  ZAVLEKOV      3 : 4 ( 1 : 2 )
V důležitém zápase třetího a čtvrtého týmu tabulky domácí po celý zápas dotahovali jednobrankový náskok soupeře, ale na vyrovnání jim chyběla určitá dávka štěstí.
Branky : Pavlíček, Novák, Jogl L. - Makerlík z PK, Frous J. 2 a Hlavin
Rozhodčí Vondráček

SPŮLE   -  BOLEŠINY      1 : 1 ( 1 : 0 )
V zápase byli lepší domácí, kteří se ujali v závěru prvního poločasu vedení po chybě brankáře hostů. Hosté vyrovnali deset minut před koncem pro změnu po chybě domácí obrany.
Branky : Soušek – Farný.
Rozhodčí Husník

DLAŽOV  -  BĚŠINY        0 : 6 ( 0 : 4 )
Favorizované Běšiny letos poprvé přesvědčivě bodovaly
Kolář 2, Vacovský 2, Stach 2.

JANOVICE  B -  KŘENICE     3 : 0 ( 2 : 0 )
Domácí již od prvních minut převzali iniciativu jednoznačně na svoji stranu, což vyvrcholilo již ve 4.minutě, kdy se uvolnil Fiala po levé straně a byl nedovoleným způsobem zastaven ve vápně a Petruška z pokutového kopu otevřel skóre. Po vstřelené brance se hra částečně vyrovnala, jelikož hosté měli snahu o vyrovnání, ale velice dobře hrající obrana domácích nepustila hosty k vážnému ohrožení branky.  Ve 30.minutě, když domácí zahrávali rohový kop Fialou, který střelu zatočil tak, že skončila znovu za brankářovými zády. Po změně stran se hrálo převážně na půli hostů, ale branku se domácím ale ani hostům nedařilo vstřelit. V  63..minutě  po samostatné akci Havel  hostujícího  gólmana k chybě a ten si  nešťastně míč srazil do vlastní branky. Zápas se dohrával v klidném tempu, kdy domácí  převážně kontrolovali míč a nedovolili hostujícím žádnou vážnější akci, která by vyvrcholila snížením konečného stavu 3:0.
ŽK: 1:1
Velice kvalitní  výkon rozhodčího Jiřího  Bureše z Klatov.

VRHAVEČ  B  -  ŠVIHOV  B   0 : 2 ( 0 : 1 )
Hosté se představili v dobrém světle a zaslouženě zvítězili
 Branky : Jakubec Lukáš a Vaněček.
Rozhodčí Molnár

MĚCHOLUPY  B -  MĚČÍN  B   0 : 0
V zápase bez vyložených brankových příležitostí se body dělily.
Rozhodčí Harmady

IV.třída-skupina A   19.kolo
  1 Janovice B       17    14     1     2    52: 17    43   (  16)
  2 Běšiny           18    12     3     3    56: 23    39   (  12)
  3 Zavlekov         18    11     3     4    52: 24    36   (   9)
  4 Plánice          17    11     1     5    40: 23    34   (   7)
  5 Měčín B          18    10     2     6    49: 35    32   (   8)
  6 Švihov B         18     9     3     6    42: 29    30   (   3)
  7 Vrhaveč B        17     7     4     6    29: 34    25   (  -2)
  8 Bolešiny         18     6     5     7    35: 33    23   (  -1)
  9 Křenice          18     6     4     8    24: 38    22   (  -2)
 10 Spůle            17     3     3    11    20: 43    12   ( -15)
 11 Měcholupy B      18     1     8     9    18: 40    11   ( -19)
 12 Dlažov           17     1     5    11    19: 42     8   ( -19)
 13 Ježovy           17     1     2    14    15: 70     5   ( -19)

S k u p i n a   B
~~~~~~~~~~~~~~~~~

NEZAMYSLICE  B - SOKOL NALŽOVSKÉ HORY  7 : 0 ( 4 : 0 )
V Nezamyslících v souboji dvou nováčků byli úspěšnější domácí, kteří o svém vítězství rozhodli již v první půlce. Střelecky se dařilo oběma Brazilcům , kteří se podíleli na třech brankách.
Branky : Decamargo Jeri 2, Renaldo De Souza  1, Kubovec Vojta, Kubovec Vladim., Bečvář a Kárl Jiří

HRADEŠICE  B -  MALÝ BOR       2 : 0  ( 0 : 0 )
O výsledku tohoto místního derby rozhodli domácí až dvěma góly  v posledních pěti minutách zápasu.
Branky : Kilián a Černík.
Rozhodčí Jiříček

ŽELEZNÁ RUDA B - SOBĚŠICE      9 : 1  ( 4 : 1 (
Rozhodčí Kurc
O výsledky bylo rozhodnuto po devíti minutách hry, kdy domácí již získali třígólový náskok.Kuriozitou tohoto duelu byla sestava domácích ve které  vedle svých  synů Jakuba a Tomáše nastoupil i jejich otec Pavel Lehečka.Tento v minulosti výborný domácí fotbalista si i přesto, že má ve svých životních zářezech čtyřiapadesát čárek si vedl v záloze domácích zdatně a dokonce dal jednu z branek.
Branky : Chalupský 3, Klíma 2, Jaroš , P.Lehečka, Mára a J.Lehečka.
Rozhodčí Kurc.

RABÍ -  VEŘECHOV               1 : 4 ( 0 : 0 )
Hosté v místním derby byli lepším kolektivem a po prvním poločase ve kterém se hrálo bez šancí na obou stranách se získali tříbrankový náskok.

MILČICE -  CHANOVICE  B        3 : 5  ( 0 : 2 )
Zajímavý průběh  měl zápas v Milčicích. Domácí prohrávali již 1:4, stačili však snížit na 3:4, ale poslední vítr z plachet jim vzal kanonýr hostů Brejcha, který si tak dvěma brankami  polepšil svoje postavení ve střelecké tabulce.
Branky : Mareš F., Marek l., Beran Miloš – Klásek 3, Brejcha 2 a Hlůžek.

HARTMANICE -  VELKÝ BOR       1 : 0 ( 0 : 0 )
Ve vyrovnaném zápase byli na šance lepší domácí a jednu z nich se jim podařilo v 73.minutě L.Červeným  a jeho gól měl tříbodovou hodnotu.
Branky : L.Červený
Rozhodčí

PAČEJOV  B  -  ŽIHOBCE        2 : 2 ( 1 : 1 )
Ve vyrovnaném duelu ztratili hosté další bod v boji o postupové místo a to i přesto, že dali v utkání tři branky(jedna byla vlastní).
Branky : Svatoš a vlastní – Harant 2