Výsledky okresní soutěže dospělých – 8.-9.6.

O k r e s n í  p ř e b o r  m u ž i

SVÉRADICE JSOU DRUHÝM SETUPUJÍCÍM TÝMEM

Bezbrankovým výsledkem na domácím hřišti se definitivně s účastí v okresním přeboru loučí Svéradice, které doprovodí poslední Neznašovy do III.třídy. o třetím sestupujícím se rozhodne pravděpodobně již v následujícím kole ve kterém Kolinec hostí Pačejov a kdo prohraje, může mít za předpokladu, že by Strážov B vyhrál oba zápasy ještě starosti se záchranou.

LUBY B - DEŠENICE  3 : 1 (2 : 0)
Frič ve 12.minutě vypíchl míč a své sólo na brankáře zakončil elegantně a mezi nohama posla balon do branky hostů.  Gólem do šatny se blýskl domácí Šnaur, který rozehraná přímý kop posunul na bližší tyč dešenické svatyně a zvýšil na 2:0.  Dvě minuty po změně stran se podařilo hostům Pytlem snížit  na 2:1, ale tento střelec si dlouho na hřišti již nepobyl a v 53.minutě po druhé ŽK musel opustit hrací plochu. Hosté o deseti vzdorovali až do 66.minuty, kdy Pikhart jistil vedení domácích.
Branky : Frič, Šnaur, Pikhart - Pytel
Rozhodčí:Abraham

VRHAVEČ – STRÁŽOV B     1 : 2 (1 : 1)
Vítěznou branku  z zápase ve kterém se domácím vůbec nedařilo dal střelec obou branek hostů Roman Smolík v předposlední minutě tohoto derby.
Branky :Janda  David – Smolík R. 2
Rozhodčí:Hais

PAČEJOV – VELKÉ VYDČICE  3 : 1 (2 : 1 )
Důležitý zápas skončil pro hosty ziskem tří bodů .Hosté vedli od 9.minuty, ale domácí do poločasu otočili skóre ve svůj prospěch. Důležitým bodem zápasu byla 65.minuta ve které hosté neproměnili za stavu 2:1 pokutový kop.V souboji brankářů byl úspěšnější domácí Bor, který PK chytil.
Branky :18. a 70. M.Klouda , 42.Klečka – 9.P.Zábranský
Rozhodčí:Harmady

NEZAMYSLICE - KOLINEC     3 : 0 (1 : 0)
Hosté hráli dobře v poli, ale v koncovce byli neúspěšní. Domácí z celé řady brankových příležitostí proměnili pouze tři. I to jim stačilo na zasloužené vítězství.Velmi dobře s přehledem řídila rozhodcovská fotbalová naděje Jiří Jakš ze Sušice.
Branky :Marek, Kopačka J. a Burda.

SVÉRAIDCE – NALŽOVSKÉ HORY   0 : 0
  Domácí byli po celý zápas zřetelně lepší, ale tradiční smůla v koncovce je opět stála o premiérové jarní vítězství. V prvním poločase Bláha z malého vápna přestřelil i ochranné pletivo a ani jeho spoluhráčům se nevedlo dopravit míč do branky. Ve druhém poločase nebezpečně hlavičkoval Ouda a ani šanci Svobody a střídajícího Fišera ke gólu nevedly. Na poslední minuty nastoupil i sám trenér domácích Dušek, ale ani on prokletí domácích střelců neprolomil.
Sestava FK Svéradice: Soukup M. - Šmrha - Soukup L., Šmat, Kába - Vápeník (76.Dušek), Bláha, Brabec (62.Fišer), Ouda - Svoboda, Korbel
Rozhodčí:Kurc

BEZDĚKOV – SUŠICE B    1 : 4 (0 : 2)
Hostům vyšel vstup do zápasu a zajistili si dvoubrankové vedení. Za tohoto stavu snížil domácí Valečka z pokutového kopu, ale to byla na dobře hrající hosty  slabá náplast. Hru domácích výrazně ovlivnilo vyloučení Dumsta ve 24.minutě pro dvě ŽK. Také hosté dohrávali v závěru o deseti, když se do šaten musel po dvou žlutých kartách v 85. poroučet i Roman Lunda.
Branky :Valečka z PK – Chmátal 2, kadlec, Šmat.
Rozhodčí:Hájek

HRÁDEK - NEZNAŠOVY   7 : 2 (3 : 0)
V Hrádku se výrazným vítězstvím domácích snad posledním celkem tabulky slavil zasloužený postup.
Branky :Holeček 2,Vomela 2,Pytel 2 a Novák  - Žák. Pikhart
Rozhodčí:Blaheta

Tabulka okresního přeboru  po 24.kole :

==================================================================
  1 Hrádek           24    18     6     0    69: 20    60   (  24)
  2 Bezděkov         24    14     6     4    55: 34    48   (  12)
  3 Sušice B         24    12     4     8    61: 40    40   (   4)
  4 Velké Hydčice    24     9     8     7    56: 41    35   (  -1)
  5 Nezamyslice      24    10     5     9    58: 49    35   (  -1)
  6 Dešenice         24    11     2    11    57: 52    35   (  -1)
  7 Vrhaveč          24     9     8     7    48: 44    35   (  -1)
  8 Nalžovské Hory   24     7    12     5    44: 44    33   (  -6)
  9 Luby B           24     7     8     9    37: 45    29   (  -4)
 10 Kolinec          24     8     4    12    31: 51    28   (  -8)
 11 Pačejov          24     7     5    12    41: 50    26   ( -10)
 12 Strážov B        24     7     3    14    34: 61    24   ( -12)
 13 Svéradice        24     3    10    11    30: 55    19   ( -17)
 14 Neznašovy        24     3     5    16    29: 64    14   ( -22)

III.t ř í d a  -  m u ž i

MOCHTÍNSKÉ BÉČKO A ŽICHOVICE MAJÍ POSTUPOVÉ ŠANCE

Dosud druhé Velhartice v posledních dvou kolech  ztratily čtyři body a nabídly tak šanci jejich pronásledovatelům z Mochtína a Žichovic bojovat o druhé postupové místo. Zatahuje se i na konci tabulky. K již dříve známému sestupujícímu béčku Bezděkova se po tomto kole přidaly i Kašperské Hory. Na ještě jedno sestupové místo jsou nejméně další čtyři uchazeči.

MOCHTÍN B - KVASETICE   6 : 0 (2 : 0)
Domácí si vítězstvím udrželi třetí místo  a vyrovnali náskok Velhartc. Kvasetice budou mít v závěru velké starosti se záchranou.
Branky :Dolejš J., Dolejš T., Kolárik, Fait, Rajrmajer a Šít
Rozhodčí:Vondráček

MĚCHOLUPY  - BEZDĚKOV B  2 : 0 (1 : 0)
Solidní výkon domácích stačil na zisk třech bodů. Zápas velmi dobře rozhodoval rozhodčí Josef Žežula z Chudenic.
Branky :Krásnický, Šafránek

ŽICHOVICE – HRÁDEK B  4 : 1 (2 : 0)
Od úvodních minut měli domácí hru ve své režii a vítězstvím si zachovali naději bojovat o druhé postupové místo.
Branky :Pešťák 2, Čácha, Frýda - Prexl
Rozhodčí:Kulík

HORY MATKY BOŽÍ - VEHRARTICE  6 : 5
Hory Matky Boží : Velhartice 6 : 5 (5 : 3).Slušné počasí, místní derby a oslavy 70. narozenin horského nestora J.
Potužáka přilákalo na fotbal spoustu diváků a obě mužstva se jim odvděčila otevřeným a útočným fotbalem se spoustou branek. Brankové hody započal prvním gólem R. Mužík již v 7 minutě, kterému se podařil v I. poločase čistý "hatrick". Zanedlouho to bylo pro domácí 2 : 0, když po uvolnění Mužíka a jeho centru před branku zakončil krásnou akci Z. Hoffmann. Oba dva útočníci dělali velké problémy obraně  hostů a postarali se o 5 branek. Ovšem velhartickým se podařilo brzo snížit když centrovaný oblouček před branku skončil nečekaně v síti domácích.   V I. poločase padlo celkem 8 branek a ještě několik šancí na obou stranách bylo nevyužito.
        Ve II. poločase hosté nejprve snížili na 5 : 4 (61. minuta), ale domácí brzo přidali uklidňující gól z penalty po faulu ve velkém vápně a utekli tak soupeři opět na rozdíl dvou branek (68. min). Po této brance se "horáci"  zaměřili především na defenzívu a vyráželi do nebezpečných brejků.Hostům se ovšem podařilo střelit kontaktní gól v 88. minutě a zápas ještě zdramatizovat, ale na vyrovnání jim již nezbýval čas ani síly. Horští fotbalisté tedy zaslouženě vyhráli, jelikož celý zápas vedli a nedovolili soupeři v průběhu zápasu srovnat skóre, a získali tak cenné 3 body v boji o udržení ve III. třídě.
Branky:R.Mužík 3x, Z. Hoffmann 2x, M. Chmelík - Poledník, Volák, Kučera, Proser, Bejvl.
Rozhodčí:Mazán                                          Radek Bernard

KAŠPERSKÉ HORY - CHUDENICE  2 : 2 (1 : 1)
Zápas průměrné úrovně  skončil dělbou bodů Hosté dohráli od 36.minuty bez vyloučeného Haviara, které později doprovodil předčasně pod sprchy také domácí Míka.
Branky :Zabloudil ,Míka – Kadlec, Kacerovský
Rozhodčí:Šindelář

MYSLÍV - TÝNEC    2 : 0
Domácím již nemůže dvě kola před koncem postup uniknout , stejně tak jako vítězství v této soutěži.
Branky :Bláha, Poselát

Tabulka III.třídy  po 20.kole :

===================================================================
  1 Myslív           20    14     4     2    53: 21    46   (  16)
  2 Velhartice       20    12     3     5    53: 33    39   (   9)
  3 Mochtín B        20    13     0     7    51: 40    39   (   9)
  4 Žichovice        20    12     2     6    66: 41    38   (   8)
  5 Měcholupy        20    10     0    10    38: 38    30   (   0)
  6 Týnec            20     9     3     8    41: 41    30   (   0)
  7 Hory Matky Boží  20     8     3     9    48: 57    27   (  -3)
  8 Hrádek B         20     7     3    10    49: 50    24   (  -6)
  9 Chudenice        20     7     3    10    51: 53    24   (  -6)
 10 Kvasetice        20     6     4    10    39: 47    22   (  -8)
 11 Kašperské Hory   20     5     3    12    26: 58    18   ( -12)
 12 Bezděkov B       20     2     2    16    30: 66     8   ( -22)
--------------------------------------------------------------------

I V. t ř í d a – s k u p i n a  A

SOUBOJ O POSTUP BĚŠINY – ZAVLEKOV POKRAČUJE

Zatím co vedoucí béčko Janovic může klidně myslet na start ve III.třídě, kam má již zajištěn postup, souboj o druhého postupujícího ještě trvá. Při rovnosti bodů mezi Zavlekovem a Běšiny by rozhodl vzájemný zápas. Ten hovoří o jedinou branku lépe pro Běšiny . Pokud obě týmy budou bodovat i ve zbývajících dvou kolech pak by se mohli radovat z postupu běšinští fotbalisté.

JEŽOVY - JANOVICE    3 : 6 (0 : 3)
Výsledek neodpovídá průběhu hry.Ústřední postavou hostů byl Strnad , který dal v tomto duelu hattrick.Domácí podali proti vedoucímu týmu tabulky bojovný výkon.
Branky :54.Pavelec, (1:3),63.Tomášek(2:4), 80.Tampa(3:6) – 24.,30. a 64.Strnad, 26.Němeček, 56.Čižma a 70.Petruška.
Rozhodčí: Žežula

VRHAVEČ B - DLAŽOV    2 : 2 (1 : 1)
Ve Vrhavči se hrál pěkný, slušný zápas ve kterém měli více šancí hosté, ale body se nakonec dělily.
Branky : Dryje J., Mundl K. – Papoušek, Bína
Rozhodčí:Šperl

MĚČÍN B - PLÁNICE  2 : 2 (1 : 1)
 Souboj o čtvrté místo v tabulce nedokázali posílení domácí rozhodnout  ve svůj prospěch,když hosté dvakrát vedli brankami Pavlíčka.Za domácí vyrovnávali Kodýtek a Kroupa. Hráno ze karet, 40 diváků.
Branky :Kodýtek, Kroupa - Pavlíček 2
Rozhodčí:Husník

KŘENICE - ZAVLEKOV    0 : 4 (0 : 1)
Hosté potvrdili před rozhodujícími dvěma zápasy dobrou formu, i když střelecky tentokráte vyšel naprázdno nejlepší kanonýr soutěže Makrlík.
Branky :Fous 2,Mašek a Havlín
Rozhodčí:Habada

BĚŠINY  - BOLEŠINY  1 : 0 (1 : 0)
Domácí vědomi si toho, že musí zvítězit byli zbytečně nervózní a to bylo možná důsledkem, že skórovali pouze jednou . Na obou stranách měla mužstva možnost skórovat, domácí nastřelili dvakrát tyč.
Branky :Bulka
Rozhodčí:Veverka

MĚCHOLUPY B - SPŮLE  4 : 0 (1 : 0)
Domácí tentokráte podali velmi dobrý výkon , ale i přes vstřelené čtyři branky se jim příliš nedařilo střelecky. Nastřelili dvakrát tyč a celou řadu příležitostí ještě neproměnili.
Branky : 2.a 8.min.Vacula 2, 45.Vlček, 64. Krátký
Rozhodčí:Doležal

Tabulka IV. třídy – skupina A po 24.kole :

1 Janovice B       22    17     3     2    65: 23    54   (  21)
  2 Zavlekov         22    15     3     4    72: 29    48   (  15)
  3 Běšiny           22    15     3     4    66: 27    48   (  15)
  4 Plánice          22    12     2     8    45: 36    38   (   5)
  5 Měčín B          23    11     4     8    56: 45    37   (   4)
  6 Vrhaveč B        22     9     6     7    39: 41    33   (   0)
  7 Švihov B         22     9     4     9    45: 37    31   (  -2)
  8 Bolešiny         22     8     5     9    45: 41    29   (  -4)
  9 Křenice          22     7     4    11    30: 51    25   (  -8)
 10 Dlažov           22     5     6    11    35: 45    21   ( -12)
 11 Spůle            22     5     4    13    31: 56    19   ( -14)
 12 Měcholupy B      23     2     8    13    22: 51    14   ( -22)
 13 Ježovy           22     2     2    18    23: 92     8   ( -25)

I V . t ř í d a – s k u p i n a  B

GÓLMAN STULÍK VYCHYTAL BRAZILCE !

Poslední dvě kola rozhodnou o tom, kdo postoupí do III.třídy. Velmi blízko i přes prohru v Žihobcích k němu mají Hradešice. O tom, jak to nakonec dopadne a který tým  z trojice adeptů  Hradešice B, Hartmanice a Žihobce(postupují první dva) nakonec musí z kola ven ukáže možná již duel tuto sobotu v Hradešicích kde domácí lídr tabulky hostí druhé Hartmanice.

SOKOL NALŽOVSKÉ HORY - MILČICE  2 : 3 ( :
Domácí podali dobrý výkon a utkání by spíše průběhem hry slušela remíza.Za stavu 1:3 ještě neproměnili M.Šrhou pokutový kop.
Branky :Putka K, Šmíd O. – Marek  Jan 2, Skala Václav
Rozhodčí:Lukeš

HARTMANICE - RABÍ     5 : 1 (2 : 0)
Domácí již vedli 5:0 . Za tohoto stavu snižoval za hosty Janečka z pokutového kopu.
Branky : Ruda 2, Petlička , Koryťák a Sládek – Janečka P.
Rozhodčí:Bauer

PAČEJOV B - ŽELEZNÁ RUDA B  2 : 0 (0 : 0)
V zajímavém zápase padaly branky až v druhém poločase. Skóre načali vlastní brankou hosté a po té rozvlnil síť branky hostů ještě Lavička.
Branky :vlastní a Lavička
Rozhodčí:Mareš

ŽIHOBCE – HRADEŠICE B    3 : 1 (2 : 0)
Třetí tým tabulky si vítězstvím  nad lídrem tabulky uchoval šanci bojovat o druhé  místo, které by jim zaručilo postup. O všem s největší pravděpodobností rozhodne již příští kolo ve kterém Hradešice B hostí druhé Hartmanice!
Branky :Kibak, Lemberger a Harant.
Rozhodčí:Jáno

VELKÝ BOR – NEZAMYSLICE B  5 : 1 (2 : 1)
Velmi dobrý výkon podal domácí střelec Voráč, který byl u všech branek domácích. Doře ho výkonem doplnil brankář Stulík, který vychytal šikovné dva brazilské hráče v dresu   hostů.
Branky :Voráč 3, Novák 2 -Sonza
Rozhodčí:Šmrha

CHANOVICE B – MALÝ BOR   4 :2 (3 : 1)
Favorizovaný domácí tým potvrdil čtvrtou příčku tabulky.
Branky :Brejcha, Šiška, Pihera, Kubáň V. – Podlešák , Heřman P.

VEŘECHOV - SOBĚŠICE   7 : 1( 3 : 1)
Jednostranná záležitost domácích, kteří vedli již 3:0. Hosté po té snížili  Vojíkem, ale ve druhé půli již skŕovali pouze domácí.
Branky : Janda P.,2, Král 2, Podzimek, Otáhal a P.Raška - Vojík