Výsledky z utkání okresních soutěží dospělých z 15.- 16.9. 2001

Nalžovské Hory  - Luby B       2 : 1 (2 : 0)
Branky : Pinkas, Racek  - Vondráček
ŽK:1 : 3
Rozhodčí : Hais
O místní pouti zůstaly body na domácím hřišti, když vedoucí branku dal Pinkas a druhý úspěch domácích zaznamenal Racek z přímého kopu. Za hosty snižoval ve druhém poločase Vondráček.

Neznašovy       - Kolinec       0 : 1 (0:1)
Branka  byla vlastní .
Rozhodčí : Lukeš
Domácí byli po celý zápas lepším mužstvem, ve druhé půli si vynutili trvalou převahu, ale  ani v tomto zápase ve svého prvního vítězství nedočkali. Jediná branka padla po rohovém kopu hostů, když centrovaný  míč si domácí gólman srazil sám do vlastní branky.

Sušice B        - Velké Hydčice  2 : 0 (2 : 0)
Branky : Marek, Hoda Roman
ŽK: 2 : 1  ČK: 1:0(78. P.Brabec za 2 ŽK)
Rozhodčí : Abraham
Domácí  svého soupeře dostali od úvodních minut pod tlak a již ve 3. vedli brankou Marka. O tři minuty dal Roman Hoda druhý gól a ještě do konce poločasu mohla sušická rezerva svůj náskok zvýšit. Hosté na druhé straně svojí příležitost ke snížení promarnili, když ve 27. nedali PK.

Bezděkov        - Strážov B     3 : 1 (1 : 1)
Branky : Ponocný 2 a Hořejší – Jan Beneš
ČK: 0 : 1(55. J.Mikyna).
Rozhodčí : Kurc
Favorizovaný Bezděkov měl nečekaně hodně práce s hosty, kteří s ním sehráli zcela vyrovnanou partii. Domácí šli v 15. do vedení gólem Hořejšího, ve 30. vyrovnal za hosty Honza Beneš. PO změně stran byla rozhodujícím zlomem v zápase 55. ve které byl vyloučen hostům J.Mikyna za úmyslné hraní rukou v PÚ ,ale první PK domácí neproměnili. Ve stejné minutě po závaru před brankou Strážova nařídil rozhodčí Kurc opět PK, který tentokráte Ponocný proměnil. Tentýž hráč dal pět minut před koncem třetí úspěch domácích.

Hrádek          - Dešenice      5 : 0 (5 : 0 )
Branky : Jiřina K. 2, Holeček 2(1 z PK), Kutil L
Domácí dokázali zužitkovat velký tlak, který si vynutili v prvním poločase k zajištění bezpečeného vedení. Ve druhé půli pod vědomím dostatečného náskoku polevili, a to vyneslo hostům „lichotivou“ prohru.  Jak padaly branky : 6. Holeček 1:0, 12. Kutil L. 2:0, 28. Holeček z PK 3:0, 35. Holeček 4:0 a 44. Jiřina 5:0.

Svéradice       - Vrhaveč       1 : 1(1:1)
Branky : 3. Hrach Václav 0:1, 34. Brabec 1:1

Skóre otevřel už ve 3.minutě hostující Václav Hrach, střelou z trestného kopu. Postupem času začínali být lepší domácí a jejich tlak korunoval vyrovnání střelou z velkého vápna Jaroslav Brabec. Do konce poločasu ještě domácí několik šancí spálili, a tak se šlo do kabin za nerozhodného výsledku.
    Ve druhém poločase už herně dominovali domácí, ale byli to hosté, kteří mohli jít do vedení, když v jasné šanci pálil jejich útočník pouze do tyče. Z následné akce šli sami na bránu Stulík s Petráškem, jenže Petrášek neuvěřitelně trefil jen brankáře. Svéradický tlak dále pokračoval, i když hosté byli z brejků také nebezpeční, ale domácí ve druhém poločase podržel brankář Milan Klečka. V závěru ještě nebezpečně vystřelil domácí Andrle, ale na výsledku se již nic nezměnilo. Za výkon a bojovnost ve druhém poločase by si domácí první výhru v soutěži určitě zasloužili.
Sestava FK Svéradice: Klečka-Löffelmann-Bártík,Šmrha (46.Brynda),
Slepička(71.Ouda)-Kába,Andrle,Třeštík,Brabec(78.Vápeník)-Stulík, Petrášek
Rozhodčí : Husník

Nezamyslice     - Pačejov       6 : 2 (1:1)
Branky : Burda 2, Smetana 2(obě z PK), Kopačka J. a Mašek – Hlavatý 2(1 z PK)
ŽK:3 : 3   ČK: 0 : 1
Rozhodčí : Balda
Trenér domácích Janda musel v sestavě improvizovat, neboť mu chyběli do hry zranění obránci(Vašica, M.Trejbal, Kratochvíl,Třešňák a T.Kořán). Přesto se do obávaného soupeře zakousli s chutí , vedli 2:0, ale hosté do poločasu snížili Hlavatým. Druhý poločas se vydařil více domácím, kteří již vedli 6:1 a za tohoto stavu korigoval Hlavatý z PK. Pačejov dohrával o deseti bez vyloučeného hráče za druhou ŽK.

Okresní přebor muži             6.kolo  ===================================================================
  1 Bezděkov          6     6     0     0    18: 10    18   (   9)
  2 Hrádek            6     5     1     0    23:  5    16   (   4)
  3 Nezamyslice       6     4     0     2    23: 10    12   (   0)
  4 Nalžovské Hory    6     3     3     0    14: 11    12   (   3)
  5 Velké Hydčice     6     3     2     1    16:  9    11   (   5)
  6 Vrhaveč           6     2     3     1     9:  8     9   (   0)
  7 Strážov B         6     2     1     3    15: 15     7   (  -2)
  8 Dešenice          6     2     1     3    16: 18     7   (  -2)
  9 Kolinec           6     2     1     3     6: 12     7   (   1)
 10 Pačejov           6     1     2     3    12: 19     5   (  -4)
 11 Sušice B          6     1     2     3     9: 16     5   (  -4)
 12 Luby B            6     0     3     3     7: 13     3   (  -3)
 13 Svéradice         6     0     3     3     5: 18     3   (  -9)
 14 Neznašovy         6     0     0     6     5: 14     0   (  -9)

III.TŘÍDA - MUŽI
----------------

Mochtín B       - Chudenice     0 : 4 (0 : 3)
Branky : Göttinger, Kadlec, Stryczek a Šerý z PK.
ČK: 1 : 0(Rajtmajer)
Rozhodčí : Sládek
Překvapivá prohra domácích, kteří  měli velké problémy se sestavou, navíc se jim situace ještě zkomplikovala zraněním v průběhu zápasu dalších hráčů  a ještě více je oslabilo vyloučení Rajtmajera.

Týnec           - Velhartice    1 : 3 ( 0 : 2)
Branky : Knotek V. - Volák , Kučera a Velikovský
ŽK: 5:3   ČK: 1 : 1Kubový (86. 2 ŽK), Poledník P.(54. 2 ŽK)
Vyrovnaný souboj  ve kterém hostům vyšlo na rozdíl od domácích zakončování útočných akcí.

Myslív          - Hrádek B      6 : 1 ( 3 : 0 )
Branky : Beníšek 2(obě z PK), Kubala 2 , Bláha a Brožík
ŽK: 3 : 3   ČK:0 : 1
Rozhodčí : Hájek
Domácí měli v utkání trvalou převahu a od daleko vyšší porážky uchránil hosty jejich brankář, který zlikvidoval několik sólových nájezdů domácích fotbalistů. První branku dal v 16. Beníšek z PK, ve 22. zvýšil Kubala v 45. na 3:0 upravil Bláha. Po změně stran skóroval opět z PK v 58. Beníšek, v 63 Kubala a na konečných 6:1 upravil v 86. Brožík. Za hosty dal čestný úspěch za stavu 5:0 Hána z PK. Hosté od 54. hráli o deseti ,když ze hřiště  pro dvě ŽK musel odejít jejich spoluhráč.

Kašperské Hory  - Bezděkov B    4 : 1 (1:1)
Branky :Mika 2, Harant a Klosterman - Houdek
Rozhodčí : Veverka
Domácím se hra dařila a o svém zaslouženém vítězství rozhodli zvýšenou střeleckou aktivitou v druhé polovině zápasu.

Hory Matky Boží - Kvasetice     3 : 3 ( 1 : 0 )
Branky : Chmelík , Vojta, Foffmann(PK) – Hanzlík 3
ČK: 1 : 0 (Brůček- hrubé nesportovní chování)
Rozhodčí : Haviár
Domácí vedli , ale ve druhé půli hosté nejen vyrovnali, ale stačili ještě otočit skóre na 1:3 ve svůj prospěch: Horáci v závěru přidali, vyrovnali a byli ještě blízko k vítězství, když za stavu 3:3 šel Vojta sám na brankáře, ale v koncovce  byl neúspěšný.

Žichovice       - Měcholupy     4 : 5 (1 : 0)
Branky : Bala 2, Říha, Frýda  - Šuba J. 3, Krásnický a Flodr
ČK: 1 : 1 (za domácí Stulík)
Zápas ve kterém  se příliš nevyznamenaly obrany  skončil  hokejovým výsledkem. Domácí vedli 2:0, 3:1,ale  hosté stačili otočit  na 3:5 !

III.třída - muži                6.kolo  ===================================================================
  1 Myslív            6     5     1     0    20:  8    16   (   7)
  2 Velhartice        6     5     0     1    23: 11    15   (   9)
  3 Týnec             6     4     0     2     9:  9    12   (   3)
  4 Kašperské Hory    5     3     1     1    13: 10    10   (   1)
  5 Měcholupy         5     3     0     2    12: 11     9   (   0)
  6 Mochtín B         6     3     0     3    13: 14     9   (   0)
  7 Chudenice         6     3     0     3    14: 17     9   (   3)
  8 Žichovice         6     2     0     4    13: 17     6   (  -6)
  9 Hory Matky Boží   6     1     2     3    10: 14     5   (  -7)
 10 Bezděkov B        6     1     1     4     8: 13     4   (  -5)
 11 Hrádek B          6     1     1     4    14: 21     4   (  -2)
 12 Kvasetice         6     0     2     4    11: 15     2   (  -7)

IV.TŘÍDA-SKUPINA A
------------------

Zavlekov        - Plánice      5 : 1 (2 : 0)
Branky : Bakrlík 3, Fous Jan  a Mašek F. z PK  - Prantner
Rozhodčí : Šperl
Ze strany obou aktérů tohoto duelu  se hrál útočný fotbal ve kterém byli domácí úspěšnější v zakončování gólových příležitostí.

Bolešiny        - Spůle       2 : 1 (2 : 0 )
Branky: 12 min. Mazanec Jaroslav, 17.min Jandík Josef - 80.min. Bureš Karel
Rozhodčí: Molnár
Začátek utkání vyšel lépe domácím, kteří si vytvořili několik golových šancí ze kterých dvakrát skorovali. V druhé polovině utkání hosté vyrovnali hru, ale to stačilo jen na upravení výsledku na 2:1.

Běšiny          - Dlažov       1 : 0 (0 : 0)
Branku dal Bulka
ŽK 1 : 1 , ČK  1 : 0
Rozhodčí : Žežula
Úroveň hry  nebyla ze strany obou soupeřů dobrá. Domácím se nedařilo, navíc od 60. hráli o deseti bez vyloučeného Lenera. Vítězná branka padla v 70. minutě a jejím autorem byl Bulka.

Křenice         - Janovice B   1 : 7 (0 :3)
Branky :Bláha V. – Hrevuš 5, Láznický 2
Domácí nastoupili bez čtyř hráčů základního kádru a proti dobře hrajícím hostům mnoho šancí na úspěch neměli. Za stavu 1:5 korigoval domácí Bláha čestným úspěchem svého týmu.

Švihov B        - Vrhaveč B    6 : 0 (1 : 0)
Branky : Janda 2, Talián M., Kudják, Matoušek a Velíšek
Rozhodčí : Mazán
Svojí herní převahu a zasloužené vítězství zužitkovali v zasloužené vítězství, a prohra  je pro hosty ještě velmi lichotivá.

Měčín B         - Měcholupy B  3 : 0 (1 : 0)
Branky :Kadlec, Kojan a Hakl.
Rozhodčí : Vondráček
V derby dosáhli domácí zaslouženého vítězství, když ještě Veselý neproměnil PK.

IV.třída-skupina A              6.kolo
 ===================================================================
  1 Běšiny            6     5     0     1    25:  7    15   (   0)
  2 Janovice B        5     4     1     0    18:  7    13   (   4)
  3 Bolešiny          6     3     3     0    17:  8    12   (   3)
  4 Zavlekov          6     3     2     1    14:  7    11   (   2)
  5 Křenice           6     3     1     2    10: 10    10   (  -2)
  6 Plánice           5     3     0     2    13:  8     9   (   6)
  7 Měčín B           6     3     0     3    16: 13     9   (  -3)
  8 Švihov B          6     2     1     3    11:  9     7   (  -2)
  9 Spůle             5     1     1     3     9: 14     4   (  -2)
 10 Měcholupy B       6     0     4     2     3: 11     4   (  -2)
 11 Vrhaveč B         5     1     1     3     4: 19     4   (  -2)
 12 Dlažov            5     0     1     4     3: 12     1   (  -5)
 13 Ježovy            5     0     1     4     6: 24     1   (  -5)

IV.TŘÍDA - SKUPINA B
--------------------

Sokol N. Hory   - Nezamyslice B  4 : 3 (4 : l)
Branky : O.Šmíd 2, Kluh , Hosnedl J.  – Hanzlík J., Mašek F. a Kočí V. z PK.
Delegovaný rozhodčí se k utkání nedostavil, zápas řídil rozhodčí laik.
Historické první vítězství  dosáhli fotbalisté nováčka soutěže, když byli v prvním poločase jasně lepší a jejich vedení mohlo být ještě vyšší. Ve druhém poločase to byli  naopak hosté, kteří po zranění Kutky a Jadličky domácí dostali pod tlak a ti jen se štěstím svoje vítězství uhájili.

Malý Bor        - Hradešice B    0 : 9 (0 : 2)
Branky : Samec 3, Kilián 2, Florián 2,  Mareš a Chroust
ŽK: 1 : 1
Rozhodčí : Bauer
Oslabený Malý Bor , který nastoupil v nekompletní sestavě neměl v místním derby proti dobře hrajícím hostům velkou šanci na úspěch. Vítězství hradešické rezervy bylo  zcela zasloužené .

Soběšice      - Železná Ruda B  2 : 2 (1 : 2)
Branky : Zábranský J. Václavík V. starší  - Janoušek 2
Rozhodčí : Jáno

Hosté působili fotbalovějším dojmem. Nejhezčím okamžikem zápasu byla střela domácího Zábranského, která ze 30 metrů skončila v šibenici branky hostů.

Veřechov        - Rabí          2 : 4 (0 : 2)
Branky : Barborka , Janda – Janečka 2, Novcák, Zaleš
ČK: 0 : 1(Pinkas)
Rozhodčí : Lecjaks
Domácím se v místním derby vůbec nedařilo v zakončování útočných akcí. Naopak hosté chyb domácích trestali z brejků, vedli 0:2, 0:3, 1:3 a 1:4. I když dodrávali bez vyloučeného Pinkase již letošní druhé vítězství nad Veřechovem v boji o mistrovské body si nenechali vzít.

Chanovice B     - Milčice       1 : 2 (0 : 1)  NEHLÁŠENO
Branky : Fridrich  -  Hodina a Pilek
Rozhodčí : Křížek
Překvapivé vítězství hostů je přiblížilo v tabulce  mezi nejlepší v této soutěži.

Velký Bor       - Hartmanice     1 : 6 (0 : 2)  NEHLÁŠENO
Branky za hosty : Babor 4, Kopačka , Sládek P.
Rozhodčí : Habada
Domácí dokázali překvapivě s vedoucím  týmem tabulky držet krok celý první poločas ve kterém dal vedoucí gól  hostující Babor, který se v průběhu zápasu strefil přesně ještě třikrát.  V druhé části byla převaha hostů již jasná a jejich vítězství je naprosto zasloužené.

Žihobce         - Pačejov B      3 : 0 (1 : 0)
Branky :  P. Moureček 3
Slušně , korektně hrané utkání mělo pouze jednoho střelce branek, když hattrick zaznamenal P.Moureček (35., 56., a 75.), kterému na tyto góly přihrával M. Pánek.
Hosté dobře bránili,a za celý zápas si nevytvořili žádnou vyloženou gólovou šanci. Stínem bylo neúmyslné zranění kolena  domácího P.Lambergea po srážce s brankářem hostů .