ZIMNÍ TURNAJ BOHEMIAGRES - výsledky 3.kola z 19.1 a 21.1. 2002

Třetí kolo populárního turnaje přineslo dva překvapivé výsledky. Divizní Přeštice podlehly v závěru Blovicím  a nečekalo se ani vysoké vítězství plzeňského 1.FS nad Nepomukem. Příjemným překvapením jsou dosavadní výsledky v tomto turnaji   Slavoje Stod, který se vítězstvím na domácícm hřišti probojoval v tabulce na druhé místo.
Utkání Bolevec – ligový dorost Viktorie Plzeň se hraje v neděli a volný den mají fotbalisté Chlumčan.

1.FC Plzeň -  FK Nepomuk   5 : 0 (3 : 0)

Po solidním výkonu v prvním zápase před týdnem v Chlumčanech potvrdili domácí , že budují kvalitní tým pro jarní část mistrovských soutěží . V domácím utkání byli zejména v první půli jasně lepším mužstvem  a  dosáhli zaslouženého vítězství.Po úvodní brance Kubici se do konce poločasu ještě dvakrát střelecky prosadil Görner, když hosté prakticky branku FC neohrozili. Po změně i přes zlepšení soupeře  přidal  další dvě branky domácí Kozler.
Domácí nastoupili v této sestavě : Červenka – Zámeček, Javůrek, Kokrda, Pechler, Zach, Dlesk, Staněk, Kubica, Görner, Kozler. V průběhu druhého poločasu  střídali Nový, Studený, Šilhánek, Fuja, Hudec a Štangl.
Utkání řídila trojice rozhodčích  Paták M.,  Paták V a Walter.

Přeštice – Blovice  0 : 2 (0 :0)

Domácí trenér  Stanislav Trnka měl v tomto zápase poprvé k dispozici k vyzkoušení ex kapitána divizních Klatov Šlechtu. Do hry zasáhli tito jeho svěřenci : Kripner(Toman), Kalčík(Kolařík), Viktora M., Mareš, Mrázek, Holý, Šlechta(Brejcha M.) Faist, Milota, Biedermann J., Duchek.
Favorizovaní domácí přinutili od úvodní minuty svého soupeře  k defenzivní hře. Někdy až drtivé převahy ale nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější gólové šance. Po druhé půle  domácí vystřídali  a  nakonec v době, kdy již dohrávali o deseti z důvodu zranění spoluhráče mezi 75. a 80 minutou dvěma góly rozhodl hostující Žežula o překvapivém vítězství svého týmu. ŽK 1:0.
Utkání řídil  Grimm, na čarách mu pomáhali Mudra s Pastyříkem st.

Slavoj Stod – Poběžovice   3 : 2 (2 : 1)

Vedoucí tým 1.A třídy přivítal na svém hřišti  účastníka oblastního přeboru . S tímto soupeřem sehrál zajímavé utkání ve kterém v závěru zápasu dokázal  vsítit vítěznou branku !
O vyrovnanosti utkání svědčí průběh zápasu ve kterém  se hostům podařilo dvakrát zlikvidovat náskok soupeře, ale na zisk bodu to přesto nestačilo.První branku v tomto duelu dal Tumpach, za hosty srovnal R.Černý a skóre první půle uzavřel Tlustý, který opět poslal domácí do vedení.  Ve druhé části utkání vyrovnal na 2:2 brankou z pokutového kopu Slowik,kterou rozhodčí Duda nařídil na faul domácího Sičáka,  Poslední slovo měl   střídající Pleizner, jehož  pěkná střela z dálky skončila po třetí v síti Poběžovic  a nakonec znamenala  zisk  tří bodů  pro domácí, kteří se v tabulce probojovali na druhé místo za vedoucí  ligový dorost Viktorie Plzeň .
Sestava domácích :  Kosť, Strejc, Sičák, Hrdlička, Fridrich, Jelínek, Tumpach, Fišer V., Bilik, Tlustý a Kadera. Ve druhé části zápasu ještě střídali  brankář Leš, Fišer R., Fišer A.  a Pleizner.
Rozhodčí Duda, Hnojský, Šebesta.

CSS Bolevec – Viktorie Plzeň   3 : 7 (1:3)

Zápas hraný na kluzkém terénu více vyhovoval ligovému dorostu . Ten byl po celý zápas  lepší, bojovnější a získal zasloužené vítězství, kterým si upevnil celkové prvenství .
Branky : Koc, Hartman, Greif Petr  - Bittengl 2, Knakal 2, Procházka, Belan a Weber.
Rozhodčí : Hajšman, Čermák, Kafka