Zápasy z okresních soutěží dospělých í - 22.- 23.9. 2001

-------------------

PAČEJOV      -  LUBY  B      1 : 2 (0 : 2)
Branky   : Lávička – Pikhart R. a Brůža
Rozhodčí : Abraham
„Fotbal nemá logiku“ prohlásil trenér T.Pospíchal, ale tato slova platí také na tento zápas. Domácí si vynutili v průběhu zápasu stálou převahu která vyústila v drtivý tlak, ale hosté ze dvou brejků dali dvě branky a to rozhodlo o výsledku tohoto duelu.

VRHAVEČ      -  NEZAMYSLICE  4 : 0 (2 : 0)
Branky   : Minařík  2, Fiala K, a Lažánek
Velmi dobře řídil rozhodčí Kurc ze Sušice ke spokojenosti obou soupeřů .
Domácím se v průběhu podzimu daří a to také dokázali v tomto zápase s kvalitním týmem z Nezamyslic.  V zápase měli více ze hry  a mimo úvodu II.poločasu měli hru ve své režii. První dvě branky dal Minařík v 15. a 45.minutě. Na 3?0 zvýšil v 75. K.Fiala a pět minut před koncem svým tradičním způsobem hlavičkou uzavřel po kopu z rohu skóre domácí Lažánek.

DEŠENICE     -  SVÉRADICE    3 : 4 (2 : 3)
Branky   : Mazuch, Stulík, Vápeník a Káíba – M.Poupa 2 a Pytel.
ŽK: 0 : 2
Rozhodčí : Sládek
V dramatickém zápase kterému by výsledkem slušela více remíza  doplatili domácí na slabší chvilky jejich brankáře a hosté brankami Mazucha, Stulíka a Vápenika vedli již 0:3. Do přestávky stačil snížit domácí kanonýr Michal Poupa. V 55. zvýšil za hosty Kába na 2:4. Ke klidnému průběhu jinak slušného zápasu vůbec nepřispěl domácí divák, který v 60. vběhl na hřiště ve snaze napadnout hráče hostů Stulíka. Tento jeho pokus okamžitě pořadatelé eliminovali.Přesto rozhodčí zápasu přerušil zápas proto, aby pořadatelé zjednali bezpečnost hráčů a  zajistili regulérní průběh zbytku zápasu, který byl po deseti minutách přeručerní znovui zahájen.
Sestava FK Svéradice: Soukup M.-Löffelmann (56.Brabec)-Bártík,Petrášek,Slepička-Vápeník,Andrle,Stulík,Kába-Brynda (77.Soukup L.),Mazuch

STRAŽOV  B   -  HRÁDEK      0 : 2 (0 : 0)
Branky   : Holeček 2
ŽK:2 : 2
V prvním poločase byli lepší hosté, ale nedokázali svojí převahu brankově vyjádřit. Naopak v druhém poločase domácí hru vyrovnali, ale z branek se radoval soupeř, který dvěma góly Holečka v 62. a 88. získal zasloužené tři body. Domácí byli blízko k překvapení, když mohli odebrat hostům alespoň bod za remízu, ale Tomáš Strnad v 74. neproměnil pokutový kop !

V.HYDČICE    -  BEZDĚKOV    3 : 3 n e h l á š e n o
Branky   :
Rozhodčí : Jáno
Podrobnosti nezjištěny, neboť výsledek nebyl pořádajícím oddílem hlášen !
KOLINEC      -  SUŠICE  B    0 : 2 (0:1)
Branky   : 31. min. Kodýdek ,88. min. Kočí R.
ČK: 2 : 0,Panoch 78 min. (po druhé žluté - obě žluté karty za faul), Suk 89. min. (po druhé žluté - 1.ŽK zakopnutí míče 2. ŽK+ČK kritika rozhodčího)
Rozhodčí : Hájek
Vyrovnaný průběh utkání. V prvním poločase Sušice ujala vedení, kdy po hlavičkovém souboji, hlavou přihrál Brůha na nohu Kodýtka, který nekompromisní střelou zajistil hostům vedení. V závěru druhého poločasu rozhodčí Hájek nejprve vytáhl penaltovou situaci ven z pokutového území a po sléze za faul vyloučil Panocha. V závěru se domácí za velkého tlaku, podpořeného i brankářem pokusili srovnat skóre, ale byli to však hosté, kteří z brejku po hrubé chybě brankáře zvýšili své vedení a tím si zajistili tří bodový zisk. V samém závěru po kritice rozhodčího dostal druhou ŽK + ČK brankář Suk.
Domácí střelci nedali již 450 minut gól, jelikož vítězný gól v minulém kole si neznašovští vstřelili sami.

NALŽ. HORY   -  NEZNAŠOVY    4 : 2 (1 : 1) )
Branky   : Štěch P. 2, Bouzek S.(PK) a Pinkas – Voráček a Žák
ŽK:    ČK: 0:1(za 2 ŽK Franc)
Rozhodčí : Veverka
Hosté přijeli s cílem se pokusit bodovat a tomu také podřídili taktiku hry a po prvním poločase byli velmi blízko k tomuto cíli. Příliš tvrdou hrou, zejména na nejlepšího střelce přeboru P.Štěcha sice zčásti uspěli, ale pro 2 ŽK musel opustit hřiště jejich spoluhráč Franc. Hosté za stavu 1:0 vyrovnali  Žákem a za stavu 3:1 snižoval Voráček, ale to vše na zisk bodů nestačilo.
III. třída mužů
----------------
MĚCHOLUPY    -  MOCHTÍN  B    1 : 3 (0 : 1)
Branky   :Kováč – Dolejš, Šít, Hebnár
Rozhodčí : Vondráček

KVASETICE    -  ŽICHOVICE     5 : 5 (2 : 2)
Branky   : Hanzlík 2, Kubáň 3,  - Frýda  3, Bala  a Doubek
Rozhodčí : Bauer

BEZDĚKOV  B  -  H. M. BOŽÍ    0 : 3 (0 : 0)
Branky   : 55. a 65. Mužík, 83 Vojta
Rozhodčí : Doležal

HRÁDEK  B    -  KAŠPER.HORY   3 : 1 (0 : 1)
Branky  za domácí  :Holeček 2 (oba z PK), Jiřina K.
Rozhodčí : Šperl

VELHARTICE   -  MYSLÍV        2 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí : Šmrha
Branky   : Kučera V. , Volák (z PK)
„Byly to nervy. Oddechl si po utkání trenér domácích Z.Pruner“ a měl pravdu. Hosté vedli brankou , kterou dal J.Kubala, domácí otočili  stav v posledních pěti minutách, když nejprve v 85. vyrovnal V.Kučera a vítězství zajistil z PK Volák.

CHUDENICE    -  TÝNEC        1 : 2 (1 : 0)
Branky   : Bláha P., - Kubový, Knotek V.
ŽK:    ČK:0 : 1
Utkání řídil velmi dobře rozhodčí Vondra z Nýrska !
Domácí měli problémy se sestavou a do branky musel nastoupit Haviár. To nikdo netušil, jaké problémy s tímto strážcem svatyně domácích bude soupeř mít. Ten si v průběhu celého zápasu vytvořil stálou územní převahu, ale v dosažení branky jim stál brankář Haviár, který v prvním poločase zlikvidoval čtyři jejich gólové šance. Domácí se ujali vedení v 25. P.Bláhou, ale drtivý závěr hostů přinesl ovoce, když v rozmezí dvou minut mezi 80. a 81 Kubovým a V.Knotkem otočili výsledek ve svůj prospěch.

IV. třída - skup. A
MĚCHOLUPY  B -  JEŽOVY       2 : 2 ( 0 : 1)
Branky   :Fleisig, Flodr – Čížek, Štěch.
Rozhodčí : Habada

VRHAVEČ  B   -  MĚČÍN  B     4 : 1 (2 : 0)
Branky   :Dryje 2, Skřivánek P. a Lažánek - Mixán
Rozhodčí : Hodek

JANOVICE  B  -  ŠVIHOV  B    4 : 1 (2 : 1)
Branky   :Sládek, Petruška z PK, Hrevuš
Velmi dobře řídil rozhodčí Sládek
Ve slušně hraném zápase domácí potvrdili, že to myslí s útokem na prvenství v tabulce vážně.  Od 3. vedli brankou Sládka, pak byl  Petruška faulován a sám pokutový kop proměnil ve druhý úspěch domácích.
Po chybě domácího brankáře hosté gólem do kabin snížili z přímého kopua na 2:1.  Ve druhém poločase byli již domácí pány dění na hřiošti a v 621. nejdříéve nejlepším střelcem soutěže Hrevušem zvýšili na 3:1 a minutu před koncewm dal Sládek čtvrtý úspěch svého týmu.

DLAŽOV       -  KŘENICE      0 : 1 (0 : 1)
Branky   : Baxa
Rozhodčí : Řeřicha
Jediná chyba v obraně domácích rozhoodla o další nečekané zutrátě bodů na svém hřišti. V průběhu zápasu si sice vytvořili několik jasných šancí ke vstřelení branky, ale Duda nastřelil pouze břevnko a čtyři sólové nájezdy Brejchy
Brejchy také radost do řad domácích diváků a hráčů nepřinesly.

SPŮLE        -  BĚŠINY      1 : 3 (0 : 2)
Branky   : Radovan P. (PK) - Stach, Kolář ,Ulrych
ŽK: 1 : 2
Rozhodčí : Haviar
Po dvaceti minutách dal vedoucí branku hostů Stach, v 30. zvýšil Kolář , ale domácí zlobili a v 61. z PK snížil Radovan P. Jistotu zisku bodů dal hostující Ulrych v 80. minutě .

PLÁNICE      -  BOLEŠINY    3 : 1 (2 : 0)
Branky   :Kanta,Jogl a Miko -Jarný
Rozhodčí : Lecjaks

IV. třída  - skup. B
--------------------
PAČEJOV  B   -  SO. NAL.HORY  8 : 0 (2 : 0)
Branky   :Vivatěňko 2, Zeman, Svatoš, Bokr, Cihlář, K.Maravec a Mrázek R.
Rozhodčí : Jiříček
Za domácí nastoupil sekretář oddílu a oslavenec Tomáš Cihlář, který svoje 45.narozeniny oslavil tím nejlepším čím jako správný fotbalista může oslavit, vstřelil jednu z branek domácích v tomto duelu. K narozeninám dodatečně blahopřejeme !

HARTMANICE   -  ŽIHOBCE    0 : 2 n e h l á š e n o
Bližší podrobnosti nezjištěny, výsledek nebyl pořadatelem hlášen !
Rozhodčí : Křížek

MILČICE      -  VELKÝ BOR     2 : 2 (2 : 0)
Branky  za domácí  : Skala Luděk, Mašíček Petr
O výsledku se rozhodovalo v závěru obou poločasů. Domácí v závěru první části utkání dali dva góly do kabin v rychlém sledu. PO překvapivém bodu , který si Velký Bor odvezl rozhodl závěr zápasu, kde posledních pěti minutách se podařilo hostům srovnat skóre zápasu na konečnou plichtu.

RABÍ         -  CHANOVICE  B 2 : 3 (1 : 3)
Branky   : 10. Janečka, 78. Duda – 30. Korbel , 32. a 35. Bártík.
Rozhodčí : Kulík
Vyrovnaný souboj rozhodlo pět minut první části zápasu, když mezi 30. až 35. hosté otočili vedení domácích ve svůj prospěch.Domácí za stavu 1:3 nedokázali proměnit pokutový kop !

ŽEL.RUDA  B  -  VEŘECHOV     0 : 10 (0 : 5)
Branky   :Král Luboš 3, Vítovec 3, Polata 2, Raška P.1. Podzimek 1.

HRADEŠICE  B -  SOBĚŠICE     5 : 1 (3 : 0)
Branky   : Černík, Uhlík, Kolián, Mareš a Vlk  - Kadaně
ČK: 0 : 1
Rozhodčí : Lukeš V.
Domácí ani v tomto zápase nezaváhali a  a probojovali se do čela tabulky.

NEZAMYSLICE B-  MALÝ BOR     2 : 1 (1 : 0)
Branky   : Makrlík , Burda - Mareš