VÝSLEDKY MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ HRANÝCH 1.5. 2002

DIVIZE
======

Vejprnice – Klatovy   4 : 1 (0 : 1)
Trenér hostů Jaromír Mysliveček do krajského  derby postavil obranu složenou z velmi mladých fotbalistů, když vedle náhradního brankáře Havlíčka dostal příležitost i dorostenec Janek. První část zápasu hostům vyšla a od 21.minuty po individuální akci Herouta, který prostřelil domácího brankáře a vedli 0:1.Tento stav vydržel až do 55.minuty kdy domácí srovnali skóre  brankou z pokutového kopu, kterou nařídil rozhodčí Grimm po střetu Hrubce se Studeníkem. Tato branka hosty viditelně rozhodila a domácí toho dokázali využít , když v 64 a 69. dokázali Šámalem jít do dvoubrankového vedení a v samotném závěru překvapili střelou v velké dálky Havlíčka a dali svůj čtvrtý úspěch. Konečný výsledek je vzhledem k průběhu zápasu pro hosty příliš krutý.
Sestava Klatov : Havlíček, Gajdůšek, Janek,(62.Poslední), Dolejš, Hebnár, Herout, Běloušek, Brabec(68.Břečka), Krška, Hrubec, Šot(46.Vítovec).

Divize          po dohrávce Vejprnice – Klatovy(1.5.2002)
==================================================================
  1 Příbram B        22    18     3     1    54: 10    57   (  24)
  2 Vejprnice        22    12     6     4    48: 26    42   (   9)
  3 Sezim. Ústí      22    12     6     4    34: 20    42   (   9)
  4 Rokycany         22     9    10     3    41: 14    37   (   4)
  5 Kaplice          22    11     3     8    36: 39    36   (   3)
  6 Tábor            22    10     4     8    36: 41    34   (   1)
  7 US Praha         22     9     6     7    31: 31    33   (   0)
  8 Přeštice         22     9     5     8    30: 31    32   (  -1)
  9 Motorlet         22     9     4     9    39: 28    31   (  -2)
 10 Třeboň           22     6    10     6    22: 27    28   (  -5)
 11 Klatovy          22     7     6     9    27: 31    27   (  -6)
 12 Milevsko         22     6     4    12    28: 38    22   ( -11)
 13 Písek            22     5     5    12    19: 36    20   ( -13)
 14 Strakonice       22     4     4    14    21: 42    16   ( -17)
 15 Tachov           22     4     3    15    23: 52    15   ( -18)
 16 Chlumčany        22     2     7    13    19: 42    13   ( -20)

1.A TŘÍDA – SKUPINA B
========================

ŠVIHOV – KLENČÍ  0 : 0
Ve Švihově viděli diváci otevřený fotbal ve kterém oba týmy  hrály na vítězství. Do první šance domácích se dostal v 15. Špatenka, ale v rozhodující chvíli z hranice malého vápna skákavý míč netrefil přesně a ten skončil nad brankou hostů. Po změně stran se v 61. vystřelil Hajšman a jeho střelu jen s námahou gólman hostů vyrazil. V závěru zápasu měli více šancí hosté, kteří hrozili z rychlých protiútoků.Šance měli i domácí,  když ta největší po hlavičce Květoně minula svatyni hostů a tak se diváci nakonec branky nedočkali.

LUBY – STOD  1 : 1 ( 1 : 1 )
Vše podstatné pro diváky lačné nejen po dobré kopané, ale hlavně po brankách se odehrálo v prvních třech minutách. Na stopkách bylo dvě  minuty a čtyřicet vteřin a na ukazateli skóre byly u o obou soupeřů jedničky. Hosté hned z prvního útoku dali vedoucí branku. Odpověď domácích byla následná, když Javorského centrovaný míč poslal Sýkora do sítě hostů a bylo srovnáno 1:1. Druhý poločas začali domácí náporem a mohli jít Fričem do vedení, ale tomu v rozhodujícím okamžiku vypíchl v hodině dvanácté míč obránce hostů. V další části zápasu neplodná mírná převaha domácích nepřinesla kýžený úspěch a když ani hosté z nebezpečných protiútoků neskórovali skončil tento duel spravedlivou dělbou bodů.
Z utkání jsem měl určité obavy, neboť po zkušenostech s tímto soupeřem na podzim jsem věděl, že je to soupeř, který svým stylem hry našim hráčům příliš nevyhovuje
Těmito slovy se vrací trenér domácích Pavel Bečka k souboji s týmem, který po podzimu byl na čele tabulky  a dále dodal : Tyto obavy se také potvrdily. Soupeř měl svojí kvalitu , výbornou středovou řadu ,rychlý přechod do útoku a dařilo se mu i kombinačně. Dělba bodů je spravedlivá

KŘIMICE –STRÁŽOV  1 : 3 (0 : 2)
Překvapivý výsledek hostů v podobě jejich prvního letošního vítězství se rodil již v 11.minutě, kdy po rychlé, kombinační akci se k míči v pokutovém území domácích dostal zcela volný Petrželka a vstřel vedoucí branku utkání.  Ve 41.minutě se skóre opět měnilo a znovu ve prospěch Strážova. Zbyněk Vítovec rozehrál přímý kop  na Majera a ten míč hlavou usměrnil vedle  tyče do křimické branky.
Se zahájením druhého poločasu přišel očekávaný nápor domácích, který jim vynesl  po šesti minutách hry snížení na 2:1. Také další minuty se hrály pod taktovkou domácích, kteří útočili do koncentrované obrany hostů a když tato byla překonaná, dokázal svojí úlohu splnit brankář Marek, který  kvalitními zákroky Strážov skutečně podržel. V době zoufalého závěrečného náporu dokázali hosté ještě svoje vedení pojistit, když autorem třetí branky byl  střídající Binia.
Sestava Strážova : Marek, Helm, Janka, Žák, Růžek, Kreibich, Petrželka, R.Smolík, Majer, Z.Vítovec, Langmajer(85.Binia).
Trenér Strážova Vladimír Langmajer st. : Jeli jsme do Křimic v kombinované sestavě bez zraněné  opory mužstva Petra Presla. V obraně místo něj musel zaskočit na místě stopera útočník Janka  a podal  zde výborný výkon, stejně jako brankář Marek Všichni hráči si zasluhují pochvalu za bojovnost a zodpovědné plnění taktických úkolů.Po vítězství se vždy dobře hodnotí, ale my musíme zůstat nohama pevně na zemi, neboť nás čekají ještě těžší zápasy ve kterých by jsme chtěli bodovat.

1.A třída-skupina B po odehrání vloženého 33.kola 1.5.2002
  1 Úněšov           25    15     7     3    53: 28    52   (  16)
  2 Luby             25    16     3     6    50: 35    51   (  12)
  3 Horní Bříza      25    15     5     5    48: 24    50   (  11)
  4 Rapid Plzeň      25    16     2     7    52: 32    50   (  14)
  5 St. Plzenec      25    14     5     6    50: 38    47   (  11)
  6 Chlumčany B      25    14     4     7    48: 31    46   (  10)
  7 Stod             25    13     6     6    54: 32    45   (   9)
  8 SK ZČE Plzeň     25    13     4     8    50: 36    43   (   4)
  9 Křimice          25     8     8     9    40: 36    32   (  -7)
 10 Tlučná           25     9     4    12    54: 51    31   (  -8)
 11 Strážov          25     7     8    10    39: 45    29   (  -7)
 12 Mladotice        25     7     8    10    40: 48    29   (  -7)
 13 Švihov           25     7     3    15    38: 69    24   ( -15)
 14 Klenčí           25     5     8    12    30: 43    23   ( -13)
 15 Kaznějov         25     6     5    14    36: 54    23   ( -16)
 16 Hrádek           25     5     6    14    34: 57    21   ( -18)
 17 Plzeň-Letná      25     5     3    17    31: 55    18   ( -18)
 18 Zruč             25     3     5    17    22: 55    14   ( -25)

IV. TŘÍDA – SKUPINA B
=====================
Železná Ruda B – Sokol Rabí  2 : 1 (2 : 0)
Domácí měli po celý zápas více ze hry a v dohrávaném utkání zaslouženě získali tři body. Rozhodnutí přišlo v závěru prvního  poločasu. Ve 40.minutě  Tomáš Lehečka poslal míč z přímého kopu poprvé do sítě hostů a  ve 45.minutě  Otta Zach  dal druhý úspěch místních fotbalistů. Hosté snížili Tomášem Dudou v 61.minutě.
Branky : T.Lehečka, Otta Zach – Duda Tomáš

IV.třída - skupina B   po dohrávce Ž.Ruda B-Rabí 1.5.2002
  1 Hradešice B      18    16     0     2    85: 14    48   (  21)
  2 Hartmanice       18    14     2     2    70: 16    44   (  17)
  3 Žihobce          18    12     5     1    75: 23    41   (  14)
  4 Chanovice B      18    11     3     4    75: 31    36   (   9)
  5 Rabí             18     7     5     6    39: 30    26   (  -1)
  6 Veřechov         18     7     4     7    52: 40    25   (  -2)
  7 Železná Ruda B   18     7     4     7    42: 63    25   (  -2)
  8 Milčice          18     6     5     7    33: 47    23   (  -4)
  9 Velký Bor        18     5     4     9    33: 49    19   (  -8)
 10 Pačejov B        18     5     3    10    36: 34    18   (  -9)
 11 Soběšice         18     5     3    10    28: 62    18   (  -9)
 12 Nezamyslice B    18     4     2    12    32: 73    14   ( -13)
 13 Malý Bor         18     3     3    12    28: 44    12   ( -15)
 14 Sokol N. Hory    18     2     1    15    20:122     7   ( -20)

MINIŽÁCI – SKUPINA A

ŠVIHOV – BĚŠINY  3 : 1 (1 : 0)
V dohrávce 13.kola byli úspěšnější domácí minižáci.
Branky : Sýkora, Svoboda a Patočka – Kolářová.

Předehrávka  21.kola :

FK DUKLA Janovice A - BOLEŠINY  4:0 (3:0)
Vzpomínky na ztracené body z minulého týdne jako by  svazovaly domácím  hráčům nohy. Navíce se hostům v tomto předehrávaném duelu dařilo a podali solidní, bojovný výkon. Zodpovědnost za očekávaný úspěšný výsledek  na sebe vzali domácí střelci Výtisk s  Kološem.Skóre otevřel Kološ v 5.minutě  a pak již góly střílel v 10., 15. a v 28.minutě  Výtisk.
Rozhodčí Jarka

OP minižáků - skupina A
  1 Janovice A       13    12     0     1   115:  9    36   (  18)
  2 Luby             13    12     0     1    89:  2    36   (  18)
  3 Mochtín          13    11     0     2    97:  8    33   (  12)
  4 Klatovy B        12     9     0     3    64: 12    27   (   9)
  5 Nýrsko           12     7     0     5    52: 22    21   (   3)
  6 Běšiny           13     7     0     6    26: 36    21   (   3)
  7 Klatovy A        13     4     1     8    44: 52    13   (  -8)
  8 Švihov           13     4     1     8    32: 48    13   (  -8)
  9 Měčín            12     2     0    10    13: 88     6   ( -12)
 10 Bolešiny         14     1     0    13     5:121     3   ( -18)
 11 Janovice B       12     0     0    12     1:140     0   ( -18)

OBLASTNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ –SKUPINA B

LUBY – SUŠICE  0 : 0
V dohrávce 17.kola  v souboji s druhým týmem tabulky uhrály Luby důležitý bod potřebný v boji o záchranu.