POHÁROVÝ ZÁPAS V MYSLÍVĚ VIDĚLO NA 150 DIVÁKŮ

Myslív – Nepomuk  1 : 4 (0 : 4)

V odložené utkání předkola oblastního poháru v kopané  nastoupil domácí vedoucí tým III.třídy  Sokol Myslív proti  silnému soupeři, kterým  byl účastník oblastního přeboru.Rozdíl čtyř tříd byl na hřišti znát pouze v prvním poločase ve kterém  hosté využili chybující domácí obrany ve 12. Kepkou, ve 27. Milotou, 37. Slachem z PK a ve 43. Švecem  k vybudování rozhodujícího čtyřbrankového náskoku. V této části byli hosté lepší po všech stránkách a pouze bojovnost domácích na kombinační schopnosti soupeře nestačila. Obraz hry se ve druhém poločase výrazně změnil a to ke spokojenosti 150 diváků, kteří byli svědky  toho, v co málo kdo po prvním poločase doufal. Domácí převzali otěže utkání do svých rukou , měli více ze hry a v 54. snížili Karlem Beníškem na 1:4, ale dalších branek se nenasytní diváci již  nedočkali. Pozitivní pro domácí trenéry bylo zjištění, že v kondiční  připravenost jejich svěřenců je velmi dobrá, neboť po této stránce srovnání se soupeřem dopadlo v jejich prospěch ! Myslív jako vítěz okresního kola přes těžkého soupeře  v předkole nepřešel, což asi neočekával ani ten největší optimista, ale zasluhuje poděkování za příkladnou reprezentaci okresní kopané ! Hlavním arbitrem byl Jiří Jakš ze Sušice, diváků 150.
Branky : Kepka, Milota, Slach , Švec – K.Beníšek.
Sestava domácích:  Dajč – Šterba, Karel, Matějov, Bláha M., Posavád, Bláha L., Beníšek, Havlík J., Štěrba J., Sládek ( Kubala J.).