Na třetí pokus to vyšlo : Železná Ruda –Lužany 4 : 4(odložené utkání 14.kola)

V dohrávce 1.B třídy přišla Ž.Ruda o body v nastaveném čase

SRK ŽELEZNÁ RUDA  - SOKOL  LUŽANY   4 : 4 (1:1)

Ve Velkých Hydčicích bylo sehráno poslední soutěžní utkání v kopané mužů v tomto roce. V utkání 1.B třídy sk.C 14.kola zde nastoupily celky    Ž.Rudy a  Lužan.  Tento zápas byl již dvakrát odložen (v původním termínu po nezpůsobilý terén v Ž.Rudě. minulý týden se utkání na náhradním hřišti v Plánici  ze stejných důvodů rovněž nehrálo a tak  funkcionáři ze Ž.Rudy  hledali hřiště, kde  by byl předpoklad, že se zápas skutečně sehraje.
         Na kvalitně připraveném hřišti , které se stalo přechodným domácím prostředím pro fotbalisty ze Železné Rudy začaly oba soupeři opatrně a prvních  čtvrthodina nepřinesla žádné  gólové šance. Prvním, kdo vážně ohrozil branku byl  v 17minutě  domácí  Švec. S přibývajícím časem měli domácí více ze hry, ale hosté hrozili  rychlími protiútoky a měli i trochu smůly, když za bezbrankového stavu nastřelili  Lešetickým tyč a břevno a jeden sólový nájezd jim zlikvidoval bravurně brankář Nejdl. Za prvních 40 minut se prokřehlá hrstka diváků branky nedočkala, ale do konce poločasu  se  skóre zápasu přesto měnilo dokonce dvakrát. V 41. unikl po pravé straně Greiner a jeho finální přihrávka našla nejagilnější střelce domácích  Švece, který dal vedoucí gól  . Hosté  kontrovali k protiútoku a dorážkou do odkryté branky vyrovnal Pecl.
         Vstup do druhého poločasu vyšel lépe hostům.kteří se ve 47. ujali vedení brankou svého kanonýra Leštického, který odstartoval gólovou přestřelku. O dvě minuty později již bylo skóre srovnáno , když na 2:2 vyrovnal  pěknou střelou z přímého kopu Tomáš Lehečka.  Krátce na to  nádherně trefil odražený míč Bechyně a jeho střela vymetla pravý horní růžek lužanské branky . Z vedení 3:2 se Ž.Ruda radovala pouze minutu, neboť před jejich brankou zaúřadovali zjevně nespokojeni hosté a Kačlíkem srovnali na 3:3.  V 75 .  zlikvidoval  únik Loosa gólman hostů pouze za cenu rohového kopu. Míč si  vedle rohového praporku položil Švec  a jeho technická střela skončila těsně za druhou tyčí hostující branky v jejich síti ! Domácí nechtěli nic ponechat náhodě, hráli aktivně, útočili , vytvořili si další brankové šance. Když žádná z nich již v brance  hostů neskončila , v době kdy již  vidina třech bodů byla na dosah  se ve třetí minutě nastaveného času po autovém vhazování dostal k míči Pecl a po zpracování přesnou střelou v 20 metrů  vyrovnal na konečných 4:4.
Domácím se touto remízou  nepodařilo splnit jejich přání, aby se tříbodovým ziskem posunuli z posledního místa tabulky na na kterém také  přezimují .
Sestava  Ž.Rudy :  Nejdl – Kroupa, Mareš, Lehečka T., Lehečka J., Greiner, Hájek, Švec, Bechyně, Loos, Andrejčík. Trenérská dvojice Fiala-Trázník.