D I V I Z E

MLADÍČEK JANEK ZÁŘIL NA PÍSECKÉM STADIONU

Překvapivým výsledkem , který potěšil fotbalové fanoušky z města pod Černou věží skončil sobotní dopolední divizní duel v Písku. Klatovští fotbalisté zde získali nečekané tři body na kterých má lví podíl nejlepší hráč na hřišti dorostenec Adam Janek  z Klatov.

PÍSEK        -       KLATOVY     2 : 3 (0 : 0)

Po nerozhodném  bezbrankovém poločase   přišla na branky bohatá druhé půle ve které viděli diváci pět gólů.
O dvou ze tří byl mladíček z týmu hostů Adam Janek. V 53.minutě po faulu na něj  se kopal pokutový kop. Úspěšným exekutorem byl zkušený Hrubec. Domácím se podařilo v 63.minutě Nepivodou vyrovnat. Zářící Janek byl ale proti dělbě bodů v zvýšil z 70.minutě  na 1:2, ale o tři minuty později bylo opět srovnáno. Vítěznou branku dal v 90.minutě hostující Brejcha.
Branky :Hrubec(PK), Janek a Brejcha.
Sestava Klatov : Rybár(70.Havlíček),  Bušta, Poslední, Dolejš, Gajdůšek(70.Herout), Janke, Běloušek, Brabec, Brejcha, Hrubec,Krška(82.Varga).