Přípravné zápasy a turnajové výsledky z 9. - 10.3. 2002

• PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY
    ----------------------------------

TÝNECKÉ OPEVNĚNÍ DĚLALO VOJÁKŮ STAROSTI

Týnec – Janovice  1 : 1 (0 : 1)

Plánické hřiště bude pro jarní soutěžní zápasy pro vojáky z Janovic domácím bojištěm a proto si ke generálce na mistrovské boje pozvaly tým, který v posledních létech prodělává velký výkonnostní vzestup a jako nováček III.třídy atakuje postupové pozice. Týnečtí se soupeře nezalekli a  vedli od sedmé minuty brankou Kubového. S přibývajícím časem  zaujímali stále častěji obranné postavení  a proti zdatnějšímu soupeři  odolávali  s defenzivní taktikou. Dukla měla hru ve své moci, ale proti defenzivní hře se nedokázala prosadit. Přesto měla v 36. jedinečnou šanci vyrovnat, ale Jarabica  ani nařízeného pokutového kopu nedokázal skórovat.Další velkou šanci  měl Graf, který vypálil míč pod břevno, ale týnecký brankář Jedlička jí dokázal vyrazit. Po jasné převaze ve druhém poločase se podařilo vojákům vyrovnat  až v 87. Kopecký přihrál  Strnadovi  a ten střelou ze třinácti metrů  srovnal skóre .Týnec se může  pochlubit v přípravě dalším velmi lichotivým výsledkem, ale pro Duklu před prvním soutěžním zápasem , který je čeká  v sobotu 16.3. v Merklíně  plyne pouze jediné poučení- někdy nezáleží jak jsme hráli, ale kolik jsme hráli, neboť v tabulce se počítající pouze body Rozhodčí Harmady z Plánice. Branky : Kubový – Strnad
    Sestava Dukly : Sládek – Kocík, Žemlička, Hofman, Kraus, Kopecký, Strnad, Grajf, Kováč K., Jarabica a Kováč M.

MARTIN KNOPF  BUDE PRO  CHANOVICE KVALITNÍ POSILOU

Chanovice – Chlumčany  5 : 3 (1 : 2)

Generálka na jarní soutěžní zápasy  družstvu  Chanovicna hřišti ve V.Hydčicích vyšla  velmi dobře. Po  předcházejících  neúspěšných výsledcích proti TJ Klatovy a týmu Strakonic, kdy obrana  Chanosu dělala velké množství  hrubých chyb v tomto duelu mnoho prostoru útočníkům divizním Chlumčan nedala, ale přesto inkasovala v desáté minutě vedoucí gól hostů. Novic  v jejich celku, zkušený exdivizní hráč Martin Knopf zařídil vyrovnání, ale  nakonec odcházeli přesto hosté k poločasové přestávce s jednobrankovým náskokem. Vstup do druhého poločasu domácím vyšel, když  nejdříve střídající Pícka zařídil vyrovnání .  Šimsa po úniku po pravé straně hřiště byl na počátku krásné útočné akce, kličkou  obešel obránce.  střílený centr z jeho kopačky našel v pokutovém území hostů Cibulku a ten hlavou rybičkou poslal míč do chlumčanské sítě.  Tata branka dala impuls již úspěšným střelcům a Pícka s Knopfem zvýšili svými druhými góly v zápase  na 5:2 Soupeř pak již v závěru stačil pouze korigovat .
    Sestava Chanovice : Kalina – Šiška, Cibulka, Hnídek, Lukeš, Hanko, Dobiáš, Šedivý, Šimsa, Knopf, Kučera(střídali Pícka, Racek a Petrášek).
    Trenér Rambousek cítil po tomto zápase určitě  oddechl, neboť si při hledání sestavy v přípravných zápasech si přišel na své.“ Po vyrovnaném prvním poločase jsme ve druhé části ovládli hru a vytvořili si celou řadu výhodných brankových šancí. I přes pět vstřelených branek nejsem se zakončováním gólových příležitostí  spokojen, neboť šance Hnídka , Šimsy, Racka a dalších  se musí proměňovat. Dobře se uvedl odchovanec klatovské kopané Martin Knopf, který přišel na hostování  z Přeštic, který by mohl mužstvu pomoci se svými zkušenostmi . Talentovaný  Chod z Horažďovic by měl naše mužstvo doplnit po odehrání prvních třech jarních kol, kdy je poslední termín k provedení hostování. Starosti s tímto zápasem nekončí, ale spíše začínají, neboť boj o záchranu nebude lehký“.
    Branky za Chanovice : Knopf 2, Picka 2, Cibulka .

<i.>V DERBY PODALA OKULA NEJLEPŠÍ LETOŠNÍ VÝKON

Nýrsko - Strážov  3 : 1  (1 : 0)

Týden před prvním mistrovským zápasem sehrála Nýrská Okula svůj poslední přípravný zápas s mužstvem Strážova. Hned v první minutě se nešťastně bez cizího zavinění zranil domácí Bartůněk a tak pro něj generálka na mistrovské zápasy skončila dost smolně. Až vyšetření lékaře ukáže jak vážné zranění kolena vůbec je. Domácí hráči nastoupili do zápasu s chutí i nasazením a od začátku si získali mírnou převahu. Prvních dvacet  minut se hrálo převážně na polovině  Strážova, ale stoprocentní brankovou příležitost si domácí nevypracovali. Brankáře hostů Marka  ohrožovali je střelami z dálky a s těmi si tento zkušený gólman snadno  poradil. Obrana domácích dirigována  Valdmanem  toho soupeři  a ten se dostal do jediné šance za přispění obránce Malého, který  vinou nerovného terénu špatně trefil míč  při obraném zákroku, ten se odrazil  uvnitř pokutového území k Jankovi , ale překvapený útočník Strážova nedokázal trefit z 10 metrů branku domácích. Hned z protiútoku udeřilo na druhé straně. Ve 20 minutě chybovali hosté v rozehrávce, čehož využili domácí k rychlému protiútoku Janem Souškem, ten  obloučkem poslal míč do pokutového území Strážova a nekrytý  Vacovský  střelou kolem brankáře otevřel skóre zápasu. Ve středu  zálohy se dařilo  domácímu Kajínkovi, který ve 25 minutě našel jednou ze svých přesných  unikajícího   Šteinera , ten nezištně  odcentroval na  Malého ,ale jeho hlavička šla nad soupeřovu branku. Pěkným okamžikem byla  v této části zápasu  hezká střela Lukáše Presla z trestného kopu, kterou  brankář Marek stačil vyrazit na roh. Druhý poločas začali domácí opět náporem .V  54. opět hosté chybovali v rozehrávce, míč získal Lukáš Presl, který poslal  přesnou přihrávku  na nabíhajícího Hladíka, následoval jeho únik, ostrý přízemní centr našel přesně Vacovského a ten pohotově zvýšil na 2:0 . Po dalších čtyřech minutách se skóre měnilo potřetí ve prospěch domácích. Po levé straně si do šestnáctky na přihrávku naběhl s chutí hrající Vacovský, jeho střelu stačil brankář Marek ještě vytěsnit na tyč své branky ,ale odražený míč pohotově vrátil do  sítě Kajínek. Po této brance se hra vyrovnala a hosté ze Strážova se začali stále častěji dostávat na polovinu Okuly a v  těchto chvílích to byli  oni ,kteří udávali tempo zápasu. Výsledek tohoto snažení na sebe nedal dlouho čekat. V 73. minutě potrestal jeden z faulů na pronikajícího hráče hostů z  trestnému kopu Janka , který z dobrých 25 metrů  a nádhernou střelou pod břevno  Loskotovy branky snížil na 3:1.  V závěrečných minutách  se  hra zcela vyrovnala, útoky se střídaly na obou stranách , ale žádné z mužstev již nedokázalo vytvořené brankové příležitosti patřící do kategorii tutovek  proměnit.  U domácích tu největší spálil Kajínek , který z deseti metrů po vtipné přihrávce Vacovského nedokázal  netrefil branku. Snížit mohli i hosté kdy 10 minut před koncem po chybě ve středu pole postupovali na osamoceného domácího Valdmana  Š.Presl, Růžek a Binia, ale posledně jmenovaný místo přihrávky volil ukvapenou střelu bez brankového efektu..
    Branky: Vacovský  2 , Kajínek – Janka.
    Sestavy :
     Nýrsko: Daněk( Loskot) – Hvězda st.(Hvězda ml.), Valdman, Malý, Šteiner – Presl L., Soušek Jan, Kajínek, Vacovský – Hladík, Bartůněk(Soušek  Rostislav)
     Strážov :  Marek , Helm, Žák, P.Presl, Petrželka(O.Vítovec), Binia, R.Smolík, Vítovec, Š.Presl, Janka(M.Růžek), L.Langmajer. Trenér L.Langmajer
    Rozhodčí: Blaheta Josef. na lajnách asistovali Tajčovský a Vondra ml.
    Trenér domácích Rosenheim byl po zápase vcelku spokojen. „ Dneska už byl vidět na hřišti jiný přístup hráčů k přípravnému zápasu než to bylo v některých jiných přípravkách. Hráči přistoupili k zadaným úkolům zodpovědně a hned to bylo na hře znát. Je škoda, že se zranil hned v úvodu  Bartůněk doufám jen ,že to nebude nic vážného. Byla by  to po Kadlecovi ( ten je po operaci menisku) další citelná ztráta pro útočnou hru a my branky střílet musíme,pokud  pomýšlíme na bodové zisky. Na škváře bylo k vidění i několik dobrých kombinačních věcí doufám ,že nám taková pohoda vydrží i do mistrovských zápasů“
    Trenér hostů L. Langmajer nebyl spokojen s přístupem některých hráčů : „ Klasické přípravné utkání , které mělo ve srovnání s těmi předešlými ještě náboj místního  derby. Domácí byli podle mého názoru lepším týmem, dobře  kombinovali, dělali méně chyb a na rozdíl od nás dokázali vytvořené brankové příležitosti proměnit. My jsme inkasovali po chybách při rozehrávce a  rychlé protiútoky zakončovali nedostatečně  obsazení útočníci Okuly.U některých našich hráčů jsem postrádal více motivace k tomuto zápasu. Na druhé straně dobře zahrál Janka i nové tváře v týmu M.Růžek a L.Langmajer. Posledně dvěma jmenovaným  však schází více  herních zkušeností ze soubojů s kvalitními soupeři a větší rozehranost.Chyběli nám K.Kreibich a Pangerl a věřím že v prvním domácím zápase příští neděli proti Rapidu nastoupí a za jejich pomoci svým příznivcům předvedeme výkon ve kterém zužitkujeme vše co jsme v přípravě natrénovali“.

MĚČÍNU  SE  PROTI  BEZDĚKOVU  STŘELECKY DAŘÍ

Měčín - Bezděkov   5 : 1 (1 : 1)

Měčín sehrál během dvou týdnů  s Bezděkovem dva zápasy. v Kvaseticích zvítězil v rámci zimního turnaje 7:2 a se sobotní m zápasem nastřílel do branky tohoto soupeře dvanáct branek. V prvním poločase domácí improvizovali v sestavě ve které nastoupil také čtrnáctiletý domácí talent Hlaváč . Hosté drželi s domácími  krok a dokonce  15. dal jejich vedoucí branku Bohatý. Domácí vyrovnali ve 40.Němcem. PO poločase dvakrát za sebou skóroval  M.Tikal, na 4:1 zvýšil Král a tečku za utkáním udělal pátou brankou Kodýdek. Rozhodčí Mixán.
    Branky :M.Tikal 2, Kodýdek, Král, Němec – Bohatý

Trenér Měčína S. Skala příliš spokojeností neoplýval: “Myslím si, že jsme podali zejména v prvním poločase ve srovnání s pohárovým zápasem před týdnem proti S.Blovice poloviční výkon. Sestava  kterou jsme poslali  na hřiště po změně stran  vše napravila  a doufám, že si k naší spokojenosti povede také dobře za týden v prvním soutěžním duelu v Losiné“.

MOCHTÍNSKÝ DÚRAZ  NA DOMÁCÍ PLATIL

Velké Hydčice - Mochtín   0 : 3 (0 : 1)

Ani jeden ze soupeřů v dosavadních jarních přípravných zápasech neprohrál  a tak se čekal  zajímavý souboj. Ten nakonec dopadl lépe ve prospěch favorizovaného Mochtína, který ve
    vyrovnaném utkání vedl  od 30. minuty brankou Tománka. Ani tento gól neotřásl se sebevědomým týmem domácích, který  i v další části utkání držel s hosty krok, ale Lorencovi  v 61. ve vstřelení druhé branky nezabránil. Vítězství hostů pečetil v poslední minutě Kubík. Hlavním rozhodčí V.Kulík ze Sušice.
    Trenér domácích Pavel Zábranský   se pochvalně vyjádřil o kvalitách soupeře  a považuje tento přípravný zápas za poučný : „Vítězství hostů bylo zcela zasloužené, neboť jejich hráči byli důraznější v osobních soubojích, ale hlavně v zakončení.  Neproměňování gólových  šancí  Vaňka, Zábranského a  Melíška zapříčinilo, že konto soupeře tentokráte zůstalo čisté. „

LUBSKÝ TRENÉR  MÁ O SESTAVĚ JASNO

Luby - Přeštice  B  4 : 1 (2 : 1)

Fotbalisté Lub si v zimní přípravě užili zmrzlých či naopak rozbahněných terénů hřišť dostatek a proto přivítali možnost sehrání posledního zápasu před úvodním prvním mistrovským zápasem který je čeká za týden v Kaznějově  na   dobrém povrchu hřiště v Nalžovských Horách. Začali s chutí a již od třetí minuty vedli , když Mareš  dokázal  potrestat chybu hostujícího stopera . Ve 30.  zakončil útočnou akci přesnou střelou z hranice pokutového území k tyči  P.Podraský .Hosté  po závaru před domácí brankou ve 43.  snížili na 2:1.  Po  patnácti minutách druhé části hry poslal  míč z rohového kopu Javorský na hlavičku Sýkory který  potvrdil, že je výborným hlavičkářem  a zvýšil opět na rozdíl dvou gólů. Když v 81.  dorazil Jarda Mareš vyražený míč brankářem Přeštic po střele Friče a dal čtvrtý úspěch lubských fotbalistů, bylo o výsledku rozhodnuto.
    Sestava Lub : Kalaš – Hradecký(Jízdný), Křížek, Podraský P., Podraský J., (Smolík P.), Bešta(Frič), Smolík L., Sýkora, Bouberle(Šnaur), Javorský, Mareš.
    Branky za domácí : Mareš 2, Podraský P., Sýkora
    Trenér Lub Pavel Bečka byl hlavně rád, že poprvé letos  hráli jeho svěřenci na kvalitním povrhu hrací plochy  : “Nepodali jsme nijak oslnivý výkon.  Hráčům činí určité problémy přechod z nerovných a rozbahnělých terénů a to se projevuje na práci s míčem, ale také v přesnosti přihrávek  .Poslední korektury v sestavě  naznačují, že naše představa o složení týmu k prvnímu soutěžnímu zápasu v Kaznějově je již téměř    jasná „

CHLUMČANSKÝ DOROST  RUDU PŘÍLIŠ NEPROVĚŘIL

Chlumčany(dorost) – Železná Ruda  0 : 1 ( 0 : 0)

Domácí dorostenci hrající oblastní přebor na soupeře ze Železné Rudy nestačili . Hosté měli na škvárovém hřišti po celý zápas převahu, ale skórovali pouze jednou v 55. Loosem.
    Sestava Ž.Rudy : Nejdl(Hodek), Andrejčík, Bechyně , Kroupa, Mareš, Lehečka J., Lehečka T., Hájek, Kubový, Loos, Greiner(střídali Chalupný, Balda ml., Janečka).
    Branku dal Loos
    Jak nám potvrdil sekretář Ž.Rudy Pikal, jejich hráčům šlo o poslední  možnost rozehrání na
    dobrém, i když pouze škvárovém hřišti. „Hned v úvodu náročné mistrovské jarní sezóny nás čeká v Černicích silný protivník.Byli by jsme rádi, kdybychom mu alespoň  z části vrátili nepříjemný debakl z našeho hřiště(0:4). Kéž by  mám zápas vyšel jako soupeři u nás, kdy na co  „sáhl“ to skončilo gólem v naší síti.“.

ŽICHOVICE NA JARO POSÍLILY

Žichovice – Žihobce  3 : 2 (1 : 0)

V první půli se hrálo za režie domácích kteří vedli brankou Stulíka. , Ve druhé části měli  více  ze hry  hosté, ale byli to opět domácí kteří Balou  zvýšili na 2:0. Hostující  Dlouhý stačil  snížit  a Harant z pokutového kopu dokonce vyrovnat, ale poslední slovo měl deset minut Bala, který dal vítězný gól  domácího týmu. Utkání řídil mladý rozhodčí Petr Mareš.
    Milan Koželuh ze Žichovic  nás seznámil se změnami v kádru pro jarní část soutěže. „Z mužstva odešel po skončení hostování zpět do Sušice  Šimáček. Naopak budeme posíleni o  dva velmi zkušené  hráče Karla Krejčího z Doubravky a Zdeňka Čáchu, který naposledy hrál v divizním Břevnově“.

DOROSTENECKÉ UTKÁNÍ VE SVÉRADICÍCH  SE NEDOHRÁLO

FK Svéradice - SK Otava Katovice 0:2 – nedohráno

V prvním poločase bylo dorostenecké  utkání vyrovnané , když se hra převážně odbývala ve středu hřiště. Zbytečné chyby  domácí obrany  daly šanci hostům kteří je potrestali  a  získali  dvoubrankový náskok. Ve druhém poločase domácí přidali a soupeře k ničemu nepustili. Z vytvořeným brankových příležitostí ale v síti hostů neskončil žádný míč,  přestože ten dokonce  několikrát skákal po brankové čáře a ani prázdná branka nebyla přesným terčem pro domácí dorostence. Na hřišti se čím dál častěji v osobních soubojích jiskřilo  a některé souboje by zřejmě v mistrovském zápase skončily vyloučením. Vyvrcholením přišlo v  75.minutě, kdy  neudržel nervy na uzdě  jeden hostující fotbalista a za vulgární urážky byl sudím Smitkou vyloučen. To  se však zjevně  nelíbilo katovickým funkcionářům , kteří  pokračovali v slovnímu napadání  rozhodčího a ten zápas předčasně ukončil…

STRÁŽOVSKÁ ZÁLOHA  ZAHÁJILA VÍTĚZSTVÍM

Neznašovy – Strážov B  0 : 3 ( 0 : 1 )
    Na hlavním hřišti v Neznašovech poprvé v této sezóně nastoupila strážovská rezerva. V souboji dvou týmů kteří budou  bojovat o záchranu v okresním přeboru byli hosté  po celé utkání lepší, dobře kombinovali a dařilo se jim i střelecky. V prvním poločase dal vedoucí branku Lukáš Helm, po změně stříleli branky Janda s Růžkem. Slušně hraný zápas řídil rozhodčí Cízl.
    Branky : Helm, Janda, Růžek

MLADÍCI Z HRADEŠIC SE DRŽELI

Plánice (muži)- Hradešice(dorost)  4 : 1 (2 : 1)

Domácí měli opět problémy se sestavou. Mladíci  z Hradešic se ujali vedení v 9.minutě, na domácí vyrovnal Sabo a Novák dal v 35. vedoucí gól. Po změně stran pečetili vítězství Pavlíček s Kohoutem. Rozhodčí M. Harmady.

VEŘECHOV DOKÁZAL CHYBY TRESTAT

Veřechov – Zavlekov   4 : 2 (2 : 2)

Ve vyrovnaném zápase hosté chybovali v obraně a toho Veřechov  góly Vítovce a Švece využil k dvoubrankovému náskoku.Do poločasu  Zavlekov vyrovnal Frousem a  Hlavínem. Ve druhém poločase skórovali  zásluhou Podzimka a P.Jandy pouze domácí  . Rozhodoval Jaromír Hnídek.

RYTÍŘSKÝ BOJ  PŘINESL SPRAVEDLIVOU REMÍZU

Sušice – Klatovy   1 : 1 ((0 : 1)

Ve Velkých Hydčicích za ideálního počasí  proběhla pro oba soupeře na kvalitním trávníku poslední generálka na jarní mistrovské boje. Střetla se  dvě nejúspěšnější družstva z našeho okresu, když tím „trpaslíkem „ byl tým Sušice, který je po podzimu na 3.místě oblastního přeboru, zatím co Klatovy úspěšně bojují v divizi. Na hřišti příliš rozdíl mezi oběma soupeři nebyl. Utkání se odehrávalo více ve středu hřiště a žádný ze soupeřů si nedaroval nic zadarmo. Bojovalo se o každý metr hrací plochy a čekalo na chyby soupeře. V 16.minutě  se dočkali hosté, když Herout  perfektně uvolnil Vítovce a ten z hranice pokutového území z úhlu  prostřel Kindelmana  . Obraz hry se do poločasu nezměnil. Po změně stran  se stále více začínala ve hře prosazovat Sušice, její hráči byli důraznější v osobních soubojích, v napadání  a hlavně v závěru předčili svého soupeře v bojovnosti a nasazení. Byli to ale hosté, kteří mohli zvýšit své vedení, když chybu v obraně domácích mohl potrestat Břečka, ale jeho střela pouze orazítkovala tyč Kindelmanovy branky. Na druhé straně se skóre neměnilo zásluhou Rybára, který Klatovy v této části zápasu podržel a  hlavně zákrok proti střele Rittera, které předcházela ideální přihrávka od Pavlíka byl perfektní a kromě toho  zlikvidoval nejméně další dvě  výborné gólové šance domácích.A když i střelu Hubáčka zastavila tyč, rozhodovalo se až v posledních minutách. Sušice vrhla vše do útoku včetně obou stoperů a nepustila soupeře z jeho poloviny hřiště.  Hra vabank se vyplatila a v poslední minutě , kdy Pavel Brabec pěkně bez přípravy trefil míč a ten  skončil nezadržitelně v síti hostů a zápas skončil zaslouženou remízou. Pohledné utkání fér hrané ze strany obou týmů řídil Jiří Jakš.
    Řekli po utkání :
    Trenér Jaroslav Staněk: „ Myslím si, že  to byl z obou stran pěkný zápas. Hrálo se otevřeně nahoru, dolů, bez zákeřných faulů. Jsem spokojený s přístupem hráčů, ale na druhé straně mne mrzí, že se stále dostáváme jednoduché góly a vyrovnání nás stojí hodně sil.V utkání dostali příležitost ostatní hráči  z kádru, když nám chyběli v sestavě V.Slivoň, Votava a V.Staněk.Bylo to užitečné utkání před prvním jarním soutěžním zápasem ke kterému zajíždíme na hřiště 1.FC do Plzně“.
    Sekretář TJ Sušice V.Krulich : „ Pohledný zápas  který se musel líbit. Trenér J. Staňek  se musel  obejít v sestavě  již bez  23 letého  Jana Pendla, kterého jsme dnes uvolnili na hostování do 30.6. do divizního Písku“.
    Asistent trenéra Klatov Ján Gašpár: „Užitečný  a poučný zápas ve kterém  se projevili určité herní nedostatky, na které se ještě musíme zaměřit. Problémy  nám dělá udržení míče v útoku, kde  je zbytečně ztrácíme a obrana  nemá příliš možností na  vysunutí z vlastní poloviny hřiště.Hráči nedokáží plnit taktické pokyny dané pro utkání  a to se projevuje následně na jejich výkonu. Z důvodu marodky hráčů jsme museli v sestavě improvizovat .Oceňujeme korektní způsob hry soupeře, který se snažil hrát fotbal .V  závěru zápasu nás dokázal dostat pod tlak a prokázal, že disponuje s velice kvalitním kádrem.“
    Sestava domácích : Kindelman -   Ritter, Pintíř, Kodýdek, Marek, Hubáček, Hrach, Pavlík(Kočí), P.Brabec, Sládek, Cihlář(Holeček)
    Sestava hostů : Rybár- Dolejš, Brabec, Poslední, Gajdůšek, Vítovec, Hrubec, Hebnár(Varga), Běloušek, Šot(Břečka), Herout

PODLEŠÁK  DAL KOŠUTCE ČTYŘI BRANKY

TJ N. Hory – Košutka (dorost)  5 : 1 (2 : 0)

V pohodě hrajícím domácím stačil na vítězství nad dorostem plzeňské Košutky pouze průměrný výkon. Po změně stran se hrálo za  výrazné převahy zkušenějších  domácích hráčů  za které se   střelecky  prosadil  ve svém prvním jarním zápase Antonín Podlešák, autor čtyř branek, jednou byl úspěšný Petr Štech.

VÍTĚZSTVÍ   JE PRO SVÉRADICE  POVZBUJENÍM

Svéradice -  Střelské Hoštice 4:1 (1:0)

První poločas byl zcela  vyrovnaný, ale po Brabcově dorážce získali domácí psychickou výhodu a ve druhém poločase své vítězství zvýšili až na rozdíl tří branek.
    Branky Svéradic: Brabec, Ouda, Andrle, Kába

V SOUBOJI BÉČEK PADLO OSM BRANEK

Sušice B – Luby B  5 : 3 (2 : 1)

V utkání hraném na hřišti v Hrádku  se střelecky prosadil hattrickem  hráč vítězného týmu Krotejl, jednou skórovali Brůha a R.Lunda.

SKP OKULA NÝRSKO (dorost)– START DEŠENICE (muži)  2 : 6 (1 : 2)
    V první půli byli mladíci z Nýrska Dešenicím důstojným soupeřem. V druhé půli již v dost kombinované sestavě se proti zkušenějšímu a vyspělejšímu soupeři jen těžko prosazovali. A když pak soupeř trestal i hrubé chyby v obraně domácích dorostenců výsledek nabyl zcela jednoznačné podoby.
    Branky: Huc Pavel 2x – Poupa J. 2x, Poupa M. 3x, Pytel.
    Sestava Nýrska: Kačírek – Hvězda(Šlehofer), Hájek Jak., Běl, Šperer – Bošek(Hamamdžič toho pak ještě střídal Homolka), Šulc, Holub, Holý – Huc P., Soušek.
    Rozhodčí: Vondra Jiří.

SKP OKULA NÝRSKO – TJ DUKLA JANOVICE  8 : 0 ( 7 : 0)
    V dalším přípravném zápase si žáci Nýrska   si po velmi dobrém výkonu v prvním poločase  vytvořili zasloužený brankový náskok. V poločase došlo ke změnám v domácí sestavě, soupeř hru  vyrovnal a inkasoval pouze jedenkrát.
    Branky :: Grolmus 4x, Šlehofer 2x, Prodan, Pavlík.
    Sestava Nýrska: Korschinský – Kadlec(Ďuriš), Kresl, Troch(Svejkovský), Nagy(Jůza) – Bošek L., Šlehofer(Adamka), Pavlík, Halas(Anděl) – Prodan, Grolmus.

----------------------------------------

Sušice (dorost) – Sousedovice   1 : 1 (1 : 1)

Závěr turnaje zastihl dorostence TJ Sušice v dobré formě a proti mužům ze Sousedovic uhráli cennou remízu . Branku dal Živčák.

HRADEŠICÍM OPĚT  NEVYŠEL DRUHÝ POLOČAS

Hradešice  -  Osek  1 : 5 (1 : 1)

V posledním utkání zimního turnaje na hřišti v Katovicích   začaly Hradešice  dobře  a  nad kvalitním soupeřem vedly brankou Karla Pivničky. Osek do poločasu vyrovnal a ve druhé části zápasu již převzal režii utkání  a čtyřmi góly si vybojoval zasloužené vítězství.
    Sestava  Hradešic : Ryba, Řezáč, Hlaváč M., Vaněček, Simko, Hlaváč V., Šašek, Heimlich, Florián, Pivnička a Stulík.

• TURNAJ V HOSLOVICÍCH
    -----------------------------------

ČERNOU  KAŇKU ZA TURNAJEM UDĚLALI POŘADATELÉ

Zdíkov - Nezamyslice  1 : 3 (0 : 0)

Do posledního zápasu nastupovaly fotbalisté z Nezamyslic proti soupeři hrající 1.B třídu s vědomím, že případné vítězství o dvě branky jim otevře cestu za celkovým vítězstvím v turnaji.Hráčům se dařilo, hráli s chutí a po nerozhodném poločase  šli brankou Maška  do vedení. Zdíkov stačil odpovědět vyrovnáním, ale Mašek ze hry a Smetana z trestného kopu  zajistili svým barvám  kýžený úspěch.
    Radost  Nezamyslic při vyhlašování výsledků  pokazili pořadatelé tím, že jim předali cenu za druhé místo. Stalo se tak v rozporu s propozicemi tohoto turnaje ve kterých  je uvedeno „ V případě  stejného počtu bodů (ten měla první tři družstva po skončení stejný), rozhoduje o vítězi  lepší brankový rozdíl, popřípadě podíl (výše nastřílených)branek ze všech zápasů.“ Nakonec byl vyhlášen vítězem Zdíkov ( skóre 18:10), 2. Nezamyslice(19:11) a  3.Stachy (19:13), i když Nezamyslice při stejném brankovém rozdílu se Zdíkovem daly více branek !!
    Sestava Nezamyslic : Ritter, Trejbal, Smetana, Pavelec, Kratochvíl, Zdeněk, Novák J., Kopaška J., Pánek, Burda, Mašek(střídali Hanzlík a Skuhra).
    Trenér M. Janda So Nezamyslice : „ V tomto zápase mi dělalo radost se dívat na hru našich hráčů a  jejich vítězství bylo zcela zasloužené. Černá tečka , kterou udělali pořadatelé  tím, že místo původně uvedených podmínek o stanovení vítěze ve vydaném rozpise nakonec toto změnili a vítěze vyhlásili s odvoláním na znění ustanovení  SŘ a to i přesto, že v propozice uvádějí něco jiného. Každá prohra mrzí, když jí zapříčiní pořadatelé pak je to smutné, ale morálními vítězi turnaje jsme my !“

• BÍLUCKÁ ZIMNÍ LIGA

Luby – Neurazy  9 : 0 (5 : 0)

V dohrávaném utkání 5.kola  zimního turnaje  nebylo o vítězi tohoto duelu od úvodních minut žádných pochyb. Branky vítězů :  Mareš 3, Frič 2, Javorský, Sýkora, Smolík L., Hradecký.