ZIMNÍ TURNAJ TJ Přeštice II. kolo BOHEMIAGRES - HRÁNO 12.1. 2002

Druhé kolo zimního turnaje TJ Přeštice  přineslo opět možnost trenérům zúčastněných týmů si v rámci přípravy na novou sezónu vyzkoušet některé z možných jarních posil.Ani v tomto kole nenašli dorostenci Viktorie Plzeň přemožitele a jsou bez ztráty bodů na čele tabulky Bohemiagres.

SCC BOLEVEC -   TJ  PŘEŠTICE     0 : 2  (0 : 0)

Na kluzkém terénu  hrála obě mužstva s nasazením. Po nerozhodném poločase šli do vedení v 54. hosté po kombinační spolupráci střelou k tyči Mrázkem. Když po deseti minutách zvýšili favorizovaní hosté kuriózní brankou(míč proklouzl do sítě domácího gólmana pod jeho tělem)  Brejchy bylo o vítězi tohoto zápasu rozhodnuto. Utkání řídil jako hlavní rozhodčí Mudra, na čarách mu asistovali V.Paták a Walter.

CHLUMČANY  -   1. FC  PLZEŇ     4 : 2  (2 : 0)

Hosté se v úvodu zápasu předvedli v dobrém světle a byli lepším mužstvem. Domácí s postupem času hru vyrovnali a ve 20. se ujali vedení gólem Fabiána a druhý úspěch v prvním poločase přidal Votípka. Po změně stran zvýšil na 3:0 Hackr. Hosté korigovali Görnerem, ale v zápětí domácí Rehák dal čtvrtý úspěch svých barev. Skóre zápasu upravil jedenáct minut před koncem z pokutového kopu  Görner.
Domácí se tímto vítězstvím zásluhou lepšího skóre probojovali na druhé místo v tomto turnaji. Rozhodčí  Zbyněk Cupl z Klatov, asistenti Bureš a Balák.

STOD  -  VIKTORIE PLZEŇ (lig.dorost)  4 : 6 (1 : 3)

Ti nejvěrnější fotbaloví příznivci kteří přišli na tento turnajový duel do Stodu  nemuseli litovat. Průběh zápasu je musel i přes prohru domácích uspokojit. Oba týmy se snažila o otevřený fotbal, který přinesl deset branek. O vítězství ligových dorostenců z Plzně rozhodla lepší fyzická připravenost.
Po úvodní půlhodině se do konce poločasu s góly roztrhl pytel, když od 33. do 41.vsítili hosté tři góly . Ten úvodní dal Knakal, druhý Bittengl a na 0:3 zvýšil ve 41. z PK Pavlásek. Gólem do šaten snížil ve 45. domácí Kadera. Jiskřička naděje pro domácí zasvítila v 53. kdy jejich kanonýr Tumpach dal kontaktovou branku na 2:3. Hosté přišli ke slovu poprvé ve druhé půli v 60., kdy zvýšil Bittengl na 2:4 a na 2:5 skóroval 72. Břicháček. O dvě minuty později snížil domácí  Tumpach z pokutového kopu. Šestý úspěch hostů a svůj třetí v tomto duelu dal Bittengl a čtyři minuty před koncem upravil na konečných 4:6 Sičák.
Utkání řídila trojice rozhodčích, hlavní Čermák, asistenti Kříž J. a  Hajnar.

CHKZ Poběžovice - FK Nepomuk 1:3 (1:1)

Druhé kolo turnaje Bohemiagress svedlo na zledovatělé škváře 1. FC v Plzni poběžovické keramiky s celkem FK Nepomuk, tedy dva týmy oblastního přeboru.  Zatímco Poběžovice v prvním kole přivezli překvapivě body z Chlumčan za vítězství 4:3 na tamní Keramikou, Nepomuk prohrál s dorostem Viktorie Plzeň vysoko 1:5.
Po úvodních dobrých šancích poběžovického Krutiny a nepomuckého F. Viktory, které zůstaly nevyužity, se hrála v prvním poločase vyrovnaná hra v níž dělalo hráčům největší problémy udržet se na zledovatělém povrchu na nohou. Na to doplatil v 19. minutě Tomáš Růžek, který opustil hřiště se svalovým zraněním. Po dvaceti minutách hry zaváhal poběžovický stoper Vojvoda, k míči se dostal Slach, ale v dobré pozici zamířil z 16 metrů nad Huttovu branku. Prvního úspěchu se dočkali keramici ve 34. minutě, kdy po Radově rohovém kopu a zmatku před Kosnarovou brankou poslal zblízka míč do sítě Decker—1:0. Nepomuk byl na těžkém terénu trochu pohyblivější, rychlejší a kombinačně lepší, jeho hráči se často pokoušeli o střelbu ze střední vzdálenosti, ale buď měli nepřesnou mušku, nebo byl na místě výborný Hutta. Lepší souhra se vyplatila šest minut před koncem poločasu, kdy dosta po narážečce míč do běhu nepomucký Slach, obešel Vojvodu a sám proti Huttovi srovnal z 15 metrů na 1:1. Když na jedné straně pokus poběžovického Slowika zneškodnil Kosnar, na straně druhé zamířil opět nepřesně Bohatý a Slowikovi dvanáct metrů před nepomuckou brankou stačili soupeřovi zadáci míč v posledním okamžiku ukopnout, šlo se do kabin smírně.
Ve 47. minutě zlikvidoval Kořínkovu střelu z 20 metrů brankář nepomucký Kosnar a o osm minut později soupeř kombinačně přehrál keramiky, míč dostal do běhu Macháček a sám proti brankáři Hermanovi z 12 metrů poslal Nepomuk do vedení 1:2. V 55. minutě napřáhl z 15 metrů nepomucký F.Viktora a brankář Herrmann míč směřující přesně k pravé tyči výborně vytlačil na roh. Nepomuk získával postupně výraznou herní převahu, akce keramiků byly mimořádně nepřesné, chyběl pohyb a důraz v osobních soubojích, takže Nepomuk dostal soupeře pod trvalý tlak. Po hodině hry vyzkoušel přízemní střelou pozornost poběžovického brankáře Ticháček a na druhé straně musel střídající brankář Baroch vyrazit na roh Kořínkovu střelu z 18 metrů. V 66. minutě dobré pozici přehodil nepomucký Slach nejen brankáře Herrmanna, ale i branku keramiků. Dvacet minut před koncem se keramici na chvíli vymanili z obležení, ale Horského střela z 18 metrů směřovala kousek nad Barochovu branku a o chvíli později netrefil nepomuckou branku z 15 metrů Rada. Herní převaha Nepomuku pak pokračovala a Slachovu tutovku zblízka vyrazil poběžovický brankář Herrmann. Pět minut před koncem po přihrávce zprava se perfektně volejem trefil F.Viktora přesně do levé šibenice a pečetil konečné zasloužené vítězství Nepomuku na 1:3.
Před 60 diváky řídil rozhodčí Požárek.
Poběžovice: Hutta (46. Herrmann)— Pekhart, Vojvoda (46.Volný), Decker (46.Veselý) - Jung- Krutina (64.Kokaisl), Kořínek, Slowik (46.Veselý), Rybianský (64.Timura)- Růžek (16. Rada), Ulman (46.Šilhavý). Trenér: Karel Šilhavý.

| Bolevec         - Přeštice        |  0 :  2 ( 0 :  0) |

TABULKA TURNAJE  BOHEMIAGRES  -   2.KOLO  ===================================================================
  1 Viktorie          2     2     0     0    11 :  5     6   (   6)
  2 Chlumčany         2     1     0     1     7 :  6     3   (  -3)