Tabulky

[CNW:Counter]
Meziokresní utkání výběrů OFS Tachov – OFS Klatovy konané dne 18.dubna 2002

Místo konání dvojutkání : Planá u Mariánských Lázní

Trenéři  našich obou výběrů využili tohoto dvojutkání k vyzkoušení některých nových hráčů , kteří na sebe upozornili svým výkonem. Hlavním cílem byla poslední společná prověrka před závěrečným turnajem obou kategorií , kterým budou oblastní finále. Tyto turnaje budou sehrány na začátku května v Plané a v Klatovech .

• V rámci turnaje ,,Danone Cup“ – výběr hráčů do 12-ti let (ročník 89 a 90)</li>

OFS  TACHOV – OFS  KLATOVY      0  :  2   ( 0  :  0 )

První poločas tohoto utkání byl vcelku vyrovnaný. Na hráčích obou výběrů bylo znát, že se vzájemně sehrávají .Domácí výběr několikrát ohrozil naší branku rychlým protiútokem ,ale to bylo vše ,co mu naši hráči dovolili . Hosté opláceli stejnou mincí a hrálo se převážně ve středu hřiště. Štěstí stálo při tachovském výběru v závěru  prvního poločasu, kdy střela Petra Hoška z trestného kopu jen těsně minula branku.O poločasu došlo
    k vynucenému střídání u našeho výběru ,když pro zranění odstoupil Martin Košťál .Druhý poločas
    začal velkým tlakem hostů , který vyústil ve 33.minutě brankou Jana Pavlíka .
    Postupně se začala projevovat převaha klatovského výběru , kteří se rychleji pohybovali . Druhá branka ,
    kterou vstřelil Petr Hošek ve 48.minutě již definitivně vzala vítr z plachet domácímu výběru a utkání již naši hráči takticky dovedli do vítězného konce . Předvedená hra v tomto utkání je určitým příslibem do finálového turnaje na domácí půdě v Klatovech.

Základní sestava :     Cibulka (Klatovy), Melka (Ho), Moser (Kt), Rendl  (Ho,  Hošek Jan (Kt),
     Zahradník (Luby) ,Matějka (Kt) , Hošek Petr (Kt),  Pavlovský  (Ho),  Pavlík (Kt), Košťál  (K.Hory)
     Střídali : Forman (Ho), Křížek  (Lu),  Zajíc (Ho),  Baloun (Ho)
    Trenér : JANDA Petr (Ho)

• V rámci turnaje ,,Talent Cup“ – výběr hráčů do 11-ti let (ročník 90 a 91)

OFS  TACHOV – OFS  KLATOVY  3  :  1  ( 1 : 1 )
    Ve druhém utkání se drželi naši mladší žáci statečně . Trenér Jan Staněk však musel několik nemocných hráčů tohoto výběru nechat doma a nahradit je dalšími talenty . První poločas byl vcelku vyrovnaný a odpovídal tomu i stav utkání. Bohužel naši hráči neudrželi koncentraci na utkání až do konce a zbytečně dvakrát inkasovali v posledních pěti minutách. Za výběr OFS Klatovy nastoupili :
    TJ Klatovy - Harmady Jan,Mészáros Milan,Ploužek Pavel,Lávička Adam,Lávička Michal, Matějka Jiří