Mistrovká utkání okresních soutěží dospělých - 29.-30.9. 2001

Okresní přebor muži
------------------------

LUBY B  - NEZNAŠOVY    0 : 0
ČK:  Svoboda  v 50.)  Ve vyrovnaném zápase mohli hosté jit po změně stran do vedení, ale pronikajícího Žáka zastavil ve vyložené šanci před pokutovým územím domácí Svoboda za cenu faulu a musel předčasně pod sprchy.  Domácí měli možnost na těžkém terénu skórovat  v závěru, ale střela Radima Bouberleho z dálky skončila pouze na tyči hostující branky !
Rozhodčí :  Harmady

SUŠICE B   - NALŽOVSKÉ HORY  5 : 0 (3 : 0)
Branky  : Kočí 2, Ritter, Pintíř a Krejčí.
Rozhodčí : Bureš
Domácím se tradičně proti soupeři z Nalžovských  Hor daří a to také potvrdili v tomto zápase. Hosté do vážnější šance nepřipustili a  rychle vsítili důležitý první gól, který dal již v 5. Ritter. V 21. zvýšil Kočí a ve 30. Krejčí z PK dal třetí branku. Po změně stran byl v 57. střelecky úspěšný Pintíř a v 64. dal svojí druhou a poslední v tomto zápase Kočí.

BEZDĚKOV- KOLINEC    5 : 1 (0 : 1)
Branky :  Valečka 2, Dulka (PK), Ponocný a Osvald
Rozhodčí      :  Cupl
Hosté zaskočili lídra tabulky dobrým výkonem. v první části zápasu  a šli ve 40. do vedení brankou Milforta. . Po změně stran na těžkém terénu hostům docházet síly a domácí stále více získávali pevně půdu pod nohama. Po vyrovnání ve 60. Posledním dal Dulka z PK  vedoucí gól domácích a v závěru zápasu nejdříve v 85, zvýšil Valečka na 3:1, o tři minuty později Osvald dal na 4:1 a na konečných 5:1 minutu před koncem upravil svým druhým gólem Valečka.

HRÁDEK  - VELKÉ HYDČICE   1  : 1 ( 0 : 1)
Branky :Holeček , střelec hostů nebyl pořádajícím klubem nahlášen.
ČK:  1 : 1
Rozhodčí      : Cízl
Překvapivá remíza  domácích znamená další bodovou ztrátu na lídra tabulky !

SVÉRADICE- STRÁŽOV  B 3:0 (1:0)
Branky :
ŽK :        ČK:
Rozhodčí      : Veverka
Branky: 40. Fišer (penalta), 55. Petrášek 2:0, 63. Stulík 3:0

Domácí konečně předváděli na svém hřišti kvalitní hru, opět se spoustou vyložených šancí. Největší příležitost domácích v prvním poločase napálil Kába střelou z malého vápna jen vysoko nad. Ještě před přestávkou pak zahrál hostující stoper v pokutovém území rukou a následnou proměněnou penaltou ukončil Fišer střelecké trápení domácích. Ve druhém poločase zvýšil střelou z velkého vápna Petrášek na rozdíl dvou branek a hra hostů se úplně rozpadla. Třetí branku přidal po krásné přihrávce Třeštíka Tomáš Stulík. V závěru tlak domácích ještě zesiloval. Dvě šance spálil univerzál Milan Klečka a Andrleho krásnou ránu bravurně zlikvidoval hostující brankář. V poslední minutě ještě nedokončil sólo od poloviny znovu Stulík, takže prohra o tři branky je pro hosty ještě hodně milosrdná.
Sestava FK Svéradice: Soukup-Brynda-Ouda,Petrášek M.,Bártík(72.Petrášek J.)-Vápeník(77.Marek),Třeštík,Andrle,Kába-Stulík,Fišer(68.Klečka M.)

NEZAMYSLICE – DEŠENICE  1 : 0 (0 : 0)
Branky : Burda
Rozhodčí      :   Hodek
Vyrovnané utkání ve kterém domácí neproměnili několik  dalších příležitostí ke skórování.

PAČEJOV     - VRHAVEČ   2 : 2 (2 : 0)
Branky :Moravec , Mrázek – Janda, Minařík.
Rozhodčí      :  Hais
Domácí favorit opět nedokázal udržet výhodné skóre z prvního poločasu k tomu, aby si připsal do tabulky plný počet bodů.  Nováček z Vrhavče se nevzdal a získal cenný bod.

III.třída – muži
-------------------

MOCHTÍN B   - TÝNEC   4 : 2 ( 3 : 1)
Branky : Kolárik 2, rajtmajer K. a Hebnár M , z K – Knotek V. (1 z PK).
ČK:  0 : 1
Rozhodčí      : Lukeš
Hosté tentokráte vyšli venku bodově na prázdno. Jejich cestu dosáhnou ještě lepšího výsledku jim zkomplikovalo vyloučení brankáře.

MYSLÍV   - CHUDENICE  6 : 1 (1 : 1)
Branky : Bláha L. 3, Sládek,(PK), Kubala, a Beníšek.
Rozhodčí      :  Veverka
Hosté od 2. vedli brankou Kadlece . Domácím se podařilo srovnat skóre až v závěru poločasu, když ve 42. vyrovnal Sládek . Po změně stran dal vedoucí gól domácích  v 50. Beníšek z PK a od 56. se v rozmezí vždy dalších dvou minut zapsali do listiny střelců jeho spoluhráči Kubala , a třikrát  Bláha, který zaznamenal čistý hattrick !

KAŠPER. HORY - VELHARTICE       1 : 4 (0 : 2)
Branky : Fuchs – Poledník 2, Valdman.
Velmi dobře řídil rozhodčí Šindelář z Hartmanic.
Domácí  po pátečním zápase ve kterém prohráli na tomto hřišti s e Sokolem Měcholupy neuspěli ani v duelu s vedoucím celkem tabulky. Tím se jim hodně vzdálil možný souboj o čelo tabulky.

HORY MATKY BOŽÍ - HRÁDEK B   3 : 6 (3 : 2)nehlášeno !!!!
Branky :za hosty Adamec 3, Jánský 2 a Dáňa
Rozhodčí      :  Kurc

ŽICHOVICE   - BEZDĚKOV B  5 : 1 (2 : 1)
Branky : Bala 2(1 z PK), Bešták 2 a Frýda -  Hrubý
Rozhodčí      :  Balda
Domácí prohrávali brankou , kterou jim vstřelil Hrubý. Ve 36. vyrovnal Bala a o tři minuty později  dal  na 2:1 Frýda. Hosté vzorovali až do 62 minuty, kdy domácí v rozmezí dalších třinácti minuta   třikrát skórovali a bylo o výsledku rozhodnuto.

MĚCHOLUPY  - KVASETICE  2 : 1 (0 : 0)
Branky :Kubáň – Šuba z PK a Johánek.
Rozhodčí      :  Husník
Po  bezbrankovém poločase šli do vedení  zásluhou úspěšného střelce Kubáně hosté. Měcholupy vyrovnaly z pokutového kopu Šubou a vítězný gól v tomto derby dal zkušený Johánek.

Dohrávka 4.kola :
KAŠPERSKÉ HORY - MĚCHOLUPY  0 : 1 (0 : 0)
Jediný gól  utkání 4.kola, které bylo odloženo z důvodu nezpůsobilého terénu dal hostující Jaroslav Šuba z PK.

IV.třída-skupina A
----------------------

JEŽOVY   - ZAVLEKOV  0 : 9 (0 : 4)
Branky : Makrlík M. 5, Jiříček  2, Špitanský , Mašek po jedné.
Rozhodčí      Sládek
Jednoznačná záležitost pro hosty u kterých se výrazně prosadil střelec pěti branek Makrlík !

BĚŠINY    - PLÁNICE   1 : 1 (0 : 1)
Branky :. Kolář -  Kanta
ŽK :  1 : 1
Rozhodčí      :   Šmrha
Hosté vedli od 30. Kantou , za domácí srovnával v 65. Zeněk Kolář.

KŘENICE   - SPŮLE  3 : 1 (2 : 1)
 Branky : Soušek – Mondek z PK, Hora a Paleček Jaroslav
ŽK : 3 : 1      Rozhodčí      :  Sládek
Hosté vedli od 4. brankou Souška. V 17. vyrovnal Mondek a ve 36. dal vedoucí branku domácích Hora. Hosté v Prvním poločase stačili s domácími držet krok. V závěru poločasu se jim zranil jejich nejlepší hráč a ti byla voda na mlýn domácích hráčů. Ti si vydřené vítězství pojistili v 77. ve které dal Jarda Paleček jejich třetí úspěch.

ŠVIHOV B  - DLAŽOV  3 : 3 (1 : 2)
Branky :Jakubec, Talián, Brož - Jarko 2, Špindler
Rozhodčí      :  Řeřicha
Hosté po sérii podzimních neúspěchů konečně zabrali a odváží si ze Švihova cenný bod.

MĚČÍN B   - JANOVICE B  1 : 2 ( 0 : 1)
Branky : Mixán – Kocík a Horák
Festival neproměněných šancí předvedli domácí hráči v souboji s druhým týmem tabulky, když měli sedmdesát procent zápasu ve své režii, vytvořili si výraznou převahu a když ani Korčík, ani Kadlec  jasné tutovky neproměnili, měli  šanci v posledních patnácti minutách alespoň vyrovnat.
Nic naplat, nestalo se, neboť  Mixán a následně ani Kadlec neproměnili pokutové kopy !
Vítězství hostů bylo hodně šťastné a neprosadil se ani nejlepší dosavadní střelec soutěže Hrevuš.

MĚCHOLUPY B- VRHAVEČ B   1 : 4 (1 : 2)
Branky : Flodr z PK – Mundl K., Skřivánek Petr , Dryje Petr a Dryje Josef
Rozhodčí      :  Hájek
Domácí šli do vedení brankou z pokutového kopu kterou bezpečně proměnil zkušený Flodr. Hosté do konce poločasu výsledek otočili ve svůj prospěch a ve druhém poločase byli již na hřišti
Jasně nejlepší a  svoje zasloužené vítězství podtrhli ještě dvěma góly..

Předehrávka 11.kola:
---------------------
SK BOLEŠINY - SOKOL BĚŠINY   2 : 3   ( 2 : 2 )
Branky:Novák 2x - Motyčák, Kolář, Ulrych /PK/
V předehrávaném utkání bylo domácí mužstvo favoritu skupiny ,,A´´více než zdatným soupeřem. Hosté se ujali vedení zásluhou Motyčáka a poté kdy Kolář zvýšil vedení na 0:2 zdálo se, že je o výsledku zápasu je rozhodnuto. Domácí zpřesnili hru, zvýšili bojovnost a do přestávky  dokázal Novák dvěma góly vyrovnat. Ve druhém poločase se hrálo na jistotu. O konečném stavu rozhodl přísně nařízený pokutový kop na zkušeného Koláře, který proměnil Ulrych. Domácí opět zabrali a vyrovnání viselo na vlásku.Jednu střelu vykopával obránce hostů  na brankové čáře a další pokus skončil jen na tyči. Utkání řídil velmi dobře Jiří Bureš.

IV.třída - skupina B

SOKOL N.HORY - MALÝ BOR    0 : 8 (0 : 5)
Branky :  Bláha  3, Heřman Josef 2, Šlechta 2 a Kodýdek.
Rozhodčí      :  Abrahám
Skutečně domácími hráči byli hosté, neboť se hrálo na hřišti v Malém Boru, kde N.Hory svá utkání na domácím hřišti hrají. Malý Bor si tímto výsledke  připsal  těprve v osmém kole své první podzimní vítězství, které bylo naprosto zasloužené, když soupeři k přijatelnému výsledku chybělo účinné zakončení.

SOBĚŠICE    - NEZAMYSLICE B   2 : 5 (0 : 2)
Branky : Václavík st. A Požárek – Burda 3, Třešňák 2.
Rozhodčí      :  Šperl
V místním derby patřila první část zápasu hostům , kteří posilněni o hráče z áčka si zajistili dvoubrankové vedení, Po změně stran se výkon domácích zlepšil , ale na vyrovnání to nestačilo .

VEŘECHOV   - HRADEŠICE B   1 : 3 (0 : 2)
Branky : Želíska – Černík 2, Mareš P.
ČK:  1 : 1 (Podzimek – Uhlík) oba za 2 ŽK
Rozhodčí      : Abraham
Hosté byli v první půli lepší . Ve druhé části zápasu Veřechov hru vyrovnal, snížil na 1:2, ale v době největšího náporu hosté  skórovali po třetí a bylo rozhodnuto. Hradešický kanonýr Černík ještě nedal PK.

CHANOVICE B   – ŽEL. RUDA B  14 : 1 (6 : 0)
Branky : Brejcha 6, Korbel 3, Kubáň V., Klásek P., Kvarda , Piher a Šafanda po jedné
O debakl hostů pro který si jeli napříč celým okresem podtrhl svým střeleckým koncertem nestárnoucí Brejcha, který dal šest branek  !

VELKÝ BOR   - RABÍ  0 : 2 (0 : 1)
Branky : Duda, Záleš
Rozhodčí      :  Bauer
Po překvapivém zisku bodu v minulém zápase v Milčicích očekávali místní diváci , že se domácí prosadí také na svém hřišti.Výsledek neodpovídá průběhu hry  . Po vyrovnané hře rozhodla  o výsledku rozhodlo o zisku bodů  lepší a zakončení , ve kterém  se více dařilo hostům.

ŽIHOBCE - MILČICE   7 : 0 (4 : 0)
Branky  5 - :Drobný M. M.Lamberger a Fuks.
Rozhodčí      :   laik
K utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí. Ve slušně hraném zápase se hrálo za stálé převahy domácích se střelecky blýskl domácí M. Drobný, autor pěti gólů tohoto týmu.

PAČEJOV B  -  HARTMANICE  1 : 3 (1 : 2)
Branky : L. Moravec – Buzik, Štokrle a Sobotka.
Rozhodčí      :  Vondráček
Utkání oboustranně výborné úrovně  ve kterém se domácí cítí poškozeni , neboť HR odpustil hostům dle jejich názoru jasnou ČK a v závěru  i  dvě penalty !