V SUŠICI UCTILI PAMÁTKU JIŘÍHO BRABCE

Na počet dlouholetého fotbalového funkcionáře Jiří Brabce, který před rokem nečekaně zemřel  uspořádal agilní fotbalový oddíl TJ Sušice na jeho počest I. ročník Memoriálu Jiří Brabce k kategorii mladších minižáků. Šestici účastníků letošního ročníku okresního přeboru doplnily ještě fotbalové výběry  z Domažlic a Rokycan.  Jako by tomu osud chtěl byl  nejlepším obráncem tohoto turnaje vyhlášen vnuk Jiřího  Brabce   , který se jmenuje stejně jako jeho zesnulý dědeček.
Osm účastníků turnaje bylo rozděleno do dvou skupin ve kterých bylo dosaženo těchto výsledků :

Utkání o celkové pořadí v turnaji :
o 7. místo :  Kolinec   – Mochtín    0 : 0  (na PK 1 : 2)
o 5. místo :  Rokycany  – Sušice     4 : 1  (Kalný)
o 3. místo :  Domažlice – Luby       4 : 0
o 1. místo :  Klatovy   - Nýrsko     0 : 3
Celkové pořadí :
1. Nýrsko, 2. Klatovy, 3. Domažlice, 4. Luby, 5. Rokycany, 6. Sušice, 7. Mochtín, 8. Kolinec
2.

Na závěrvelmi vydařeného turnaje převzalo vítězné družstvo SKP Okuly Nýrsko putovní pohár a  stejně jako všechna zúčastněná družstva převzali i pohár za pořadí a drobné věcné ceny.
Vyhlášeni byli také nejlepší jednotlivci. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Michal Neudek z Nýrska, nejlepším obráncem byl Jiří Brabec, nejlepší hráč Michal Lukeš a nejlepší střelec Milan Kuráž z Domažlic. Nejmladšími účastníky byli Josef Juráši z Nýrska a Zdeněk Cibulka z TJ Klatovy.