Výsledky okresní soutěže dospělých – 1.-2.6.

O K R E S N Í  P Ř E B O R  M U Ž I

HRÁDEK  33 ZÁPASŮ NENAŠEL PŘEMOŽITELE A POSTUPUJE DO 1.B TŘÍDY
Dlouho největší konkurent lídra tabulky hrádeckého Svatoboru TJ Bezděkov si remízou v závěru zápasu v Neznašovech pojistil s definitivní  platností druhé místo. Hrádčští fotbalisté remízou v N.Horách prodloužili svojí neporazitelnost na 33 zápasů za sebou a tato úspěšná série jim přinesla úspěch v podobě postupu do 1. B třídy . K tomuto úspěchu jim blahopřejeme!

SUŠICE B   - LUBY B      4 : 1 (2 : 0)
Domácí byli lepším týmem a za stavu 4:0 polevili. Hosté převzali iniciativu a brankou z trestného kupu Jízdým dali čestný úspěch.
Branky :Kadlec 2, Chmátal, Kodýdek - Jízdný
Rozhodčí:Šindelář

NEZNAŠOVY   - BEZDĚKOV      1 : 1 (1 : 0)
V Neznašovech se rodilo překvapení od kterého chybělo pouze pět minut. Domácí v utkání průměrné úrovně měli více ze hry v první polovině zápasu a ujali se vedení brankou Žáka. Hosté zachraňovali bod v 85.minutě kdy vyrovnali Slivoňem.
Branky :Žák - Slivoň
Rozhodčí:Harmady

NALŽOVSKÉ HORY  - HRÁDEK        1 : 1 (1 : 0)
Lídr tabulky zachraňoval bod v N. Horách tři minuty před koncem. Remíza znamená pro hosty již definitivní jistotu zajištění vítězství v přeboru okresu a postupu do 1.B třídy.
Domácí vedli po individuální akci Pinkase, který zakončil střelou do tyče a od ní vrátil odrazený míč do branky Hrádku.Ve druhém poločase si vynutil Svatobor tlak, ale brankář domácích Stulík se překonával. Kapituloval až po hlavičce Jiřiny v 97.minutě.
Branky :Pinkas – Jiřina
Rozhodčí:Jáno

KOLINEC     - SVÉRADICE     2 : 1 (1 : 1)
Ve vyrovnaném zápase rozhodli o zisku velmi důležitých bodů domácí fotbalisté gólem dosaženým v 86.minutě.Pro domácí to znamená téměř jistotu záchrany, naopak pro hosty  je možnost záchrany spíše v rovině teoretické.
Branky :Vích P., Šikl R.
Rozhodčí:Veverka

VELKÉ HYDČICE   - NEZAMYSLICE   4 : 0 (2 : 0)
Překvapivě jednoznačný průběh mělo toto derby ve kterém si hosté nedokázali vypracovat vyloženou brankovou příležitost.
Branky :Vaněk L. 2, Kůs V., Kůs M.
Rozhodčí:Kulík

STRÁŽOV B  - PAČEJOV    2 : 1 (1 : 0)
Po chybném výkopu brankáře hostů dal již v 7.minutě vedoucí gól domácích Janka. V 53.minutě neuznal rozhodčí Abraham hostům branku pro ofsajd hráč Vivatěnka. V 65.minutě po centrovaném míči do pokutového území Pačejova se nejlépe orientoval Josef Jiřík a zvýšil na 2:0. O čtyři minuty později zazářil hostující Hromádka, který po individuální akci, kdy obešel sólem z půlky hřiště pět domácích hráčů a snížil na 2:1. V nervozním závěru domácí uhájili těsné jednobrankové vítězství, když dohrávali bez vyloučeného Václava Jandy.ŽK 2:3, ČK 1:0.
Branky : Janka, Josef Jiřík - Hromádka
Rozhodčí:Abraham

DEŠENICE  - VRHAVEČ      3 : 1 (0 : 0)
Zajímavý zápas který se po bezbrankovém  poločase dobře vyvíjel pro hosty, kteří šli brankou   Minaříka do vedení.  Za domácí srovnal Vostrý a v rozmezí pěti minut rozhodl dvěma góly hlavou Rosenheim.
Branky :Minařík – Rosenheim 2, Vostrý
Rozhodčí:Husník

Tabulka okresního přeboru  po neúplném 23.kole :

===================================================================
  1 Hrádek           23    17     6     0    62: 18    57   (  24)
  2 Bezděkov         23    14     6     3    54: 30    48   (  15)
  3 Sušice B         23    11     4     8    57: 39    37   (   1)
  4 Velké Hydčice    23     9     8     6    55: 38    35   (  -1)
  5 Dešenice         23    11     2    10    56: 49    35   (  -1)
  6 Vrhaveč          23     9     8     6    47: 42    35   (   2)
  7 Nezamyslice      23     9     5     9    55: 49    32   (  -1)
  8 Nalžovské Hory   23     7    11     5    44: 44    32   (  -7)
  9 Kolinec          23     8     4    11    31: 48    28   (  -8)
 10 Luby B           23     6     8     9    34: 44    26   (  -4)
 11 Pačejov          23     6     5    12    38: 49    23   ( -10)
 12 Strážov B        23     6     3    14    32: 60    21   ( -15)
 13 Svéradice        23     3     9    11    30: 55    18   ( -15)
 14 Neznašovy        23     3     5    15    27: 57    14   ( -22)

III.T Ř Í D A  -  M U Ž I

VELHARTICE ZTRATILY BODY DOMA A JEŠTĚ MOHOU MÍT  S POSTUPEM PROBLÉMY

TÝNEC  - MOCHTÍN B    1 : 4 (1 : 4 (0 : 2)
Hosté  byli lepším  a zaslouženým vítězstvím si pojistili 3.místo na které útočí Žichovice.
Branky :Frous - Hebnár 3, Rajtmajer
Rozhodčí:Žežula

CHUDENICE   - MYSLÍV    2 : 2 (0 : 1)
Domácí svedli s lídrem tabulky boj od úvodní do poslední minuty . Důkazem toho je 14(!!!) udělených žlutých karet v poměru 9:5.
Branky :Krčma, Hebnár – Sládek, Kubala J.
Rozhodčí:Hájek

VELHARTICE  - KAŠPERSKÉ HORY     1 : 1
Podrobnosti nebyly sděleny.
Pozn. autora stránek : Hlášení typu , které jsem dostal z Velhartic je víc než trapné : „ Tady Velhartice, hlásíme výsledky Velhartice K.Hory muži 1:1,  a žáci Velhartice –Rabí 1:3,střelce branek neznáme“. Co dodat – to je úroveň !!!!!!

HRÁDEK B    - HORY MATKY BOŽÍ   5 : 0 (0 : 0)
Hosté drželi krok s posilněným týmem domácích   pouze první  poločas. Po změně stran spustila rezerva Svatoboru svůj brankostroj.
Branky : Šebesta, Holeček (PK), Kutil L., Prexl a Augustýn
Rozhodčí:Hais

BEZDĚKOV B  - ŽICHOVICE    3 : 5 (0 : 1)
Hosté pokračovali a hřišti posledního celku tabulky v úspěšné výsledkové šňůře a zachovali si teoretickou naději na to bojovat o druhé postupové místo.Situaci jim znepříjemňoval v tomto duelu pouze domácí Hrubý, který se blýskl čistým hattrickem
Branky :Hrubý 3 – Čácha 2, Krejčí, Čada a Pešťák
Rozhodčí: Jarko

KVASETICE   - MĚCHOLUPY    2 : 0 (2 : 0)
V rušném zápase rozhodli domácí o svém tříbodovém zisku v rozmezí mezi 20.-30 minutou dvěma góly , které dal Liška.Hosté měli řadu brankových situací k tomu, aby srovnali, ale kvasetický gólman Strolený svůj tým tentokráte podržel.
Branky :Liška 2
Rozhodčí:Lukeš

Tabulka III.třídy  po neúplném 19.kole :

=================================================================
  1 Myslív           19    13     4     2    51: 21    43   (  16)
  2 Velhartice       19    12     3     4    48: 27    39   (   9)
  3 Mochtín B        19    12     0     7    45: 40    36   (   9)
  4 Žichovice        19    11     2     6    62: 40    35   (   8)
  5 Týnec            19     9     3     7    41: 39    30   (   0)
  6 Měcholupy        19     9     0    10    36: 38    27   (   0)
  7 Hrádek B         19     7     3     9    48: 46    24   (  -6)
  8 Hory Matky Boží  19     7     3     9    42: 52    24   (  -3)
  9 Chudenice        19     7     2    10    49: 51    23   (  -7)
 10 Kvasetice        19     6     4     9    39: 41    22   (  -8)
 11 Kašperské Hory   19     5     2    12    24: 56    17   ( -10)
 12 Bezděkov B       19     2     2    15    30: 64     8   ( -22)

I V. T Ř Í D A – S K U P I N A  A

BOLEŠINY - JEŽOVY         3 : 1 (2 : 0)
V první půli lepší domácí, ve druhé části hosté hru vyrovnali, měli více ze hry, ale třetí úspěch domácích jim vzal vítr z plachet.
Branky :Jandík, Farný, Hladík Petr - vlastní
Rozhodčí:Habada

ZAVLEKOV - BĚŠINY         3 : 2 (2 : 2)
V souboji o druhé postupové místo uspěli domácí, když hostující Ulrych neproměnil na stavu 2:2 nepoměnil pokutový kop a domácí v hodině dvanácté dali vítěznou branku.
Branky : Makrlík M. 2, Hnojský Petr - Vacovský

PLÁNICE  - ŠVIHOV B     1 : 0 (0 : 0)
Zápas se hrál za mírné převahy domácích, kteří o svém vítězství rozhodli až brankou Krátkého pět minut před závěrečným hvizdem rozhodčího  Josefa Abrahama ze Sušice.
Branky :Krátký

SPŮLE - MĚČÍN B         3 : 3 (1 : 0)
Domácí zachraňovali bod brankou Zdeňka Taichmana v nastaveném čase.
Branky :Kieweg, Radovan Petr, Z. Taichman
Rozhodčí:Haviar

DLAŽOV - MĚCHOLUPY B     4 : 0 (1 : 0)
Měcholupbské béčko přijelo pouze s deseti hráči a drželo stav z prvního poločasu , kdy prohrávali brankou z pokutového kopu, který Jarka proměnil.
O vítězství domácích rozhodla střelecká pohotovost autora dvou branek Dudy. Tu první na 2:1 dal střelou z trestného kopu ze 30 metrů do šibenice. V šibenici skončila i jeho střela v záběru zápasu , když upravil svat na 4:0. Mezi tím se ještě z pokutového kopu do listiny střelců zapsal Šít starší. Branky :Duda 2,Jarka(PK),Šít st.(PK)
Rozhodčí:Kratochvíl

JANOVICE B  - VRHAVEČ B  1 : 1 (1 : 1)
Domácí nezačali tento zápas úspěšně, když po prvním útoku hostů centroval hostující Skřivánek míč směrem k bráně domácích a domácí Navrátil si nešťastně poslal míč do vlastní brány. Poté domácí zvyšovali nápor na hostující branku s cílem vyrovnat, což se také ve 20.minutě podařilo už jednou skórujícímu Navrátilovi, který tím odčinil neúspěch z 2.minuty.  Po vyrovnání domácí pokračovali v tlaku, ale zkušené vrhavečské mužstvo nedovolilo již více změnu skóre.
Ve druhém poločase sice domácí nastřelili Výtiskem břevno a Krausem po krásné střele tyč, ale hostujícího gólmana se jim již nepodařilo překonat. I hostující tým měl několik šancí, kdy mohli ještě 5 minut před koncem krásnou hlavičkou skórovat, ale taktéž jako domácím jim chybělo trochu štěstí. Rozdělení bodů v tomto zápase bylo více než spravedlivé. Diváků: 30
Branky: 2.minuta - Skřivánek (vlastní Navrátil), 20.minuta - Navrátil.
Rozhodčí: Vondráček
                                                           Radim Kološ
Tabulka IV. třídy – skupina A po neúplném  23.kole :

1 Janovice B       21    16     3     2    59: 20    51   (  18)
  2 Zavlekov         21    14     3     4    68: 29    45   (  12)
  3 Běšiny           21    14     3     4    65: 27    45   (  15)
  4 Plánice          21    12     1     8    43: 34    37   (   4)
  5 Měčín B          22    11     3     8    54: 43    36   (   6)
  6 Vrhaveč B        21     9     5     7    37: 39    32   (   2)
  7 Švihov B         22     9     4     9    45: 37    31   (  -2)
  8 Bolešiny         21     8     5     8    45: 40    29   (  -4)
  9 Křenice          21     7     4    10    30: 47    25   (  -5)
 10 Dlažov           21     5     5    11    33: 43    20   ( -13)
 11 Spůle            21     5     4    12    31: 52    19   ( -14)
 12 Měcholupy B      22     1     8    13    18: 51    11   ( -22)
 13 Ježovy           21     2     2    17    20: 86     8   ( -22) ===================================================================

I V . T Ř Í D A – S K U P I N A  B

ŽIHOBCE DALY STOU BRANKU A BOJUJÍ O POSTUP

Poslední tři kola přinesou odpověď nad jedinou  nezodpovězenou  otázku  kdo doprovodí do III.třídy Sokol Hradešice B  jako druhý postupující. Ambice mají Hartmanice i Žihobce stejné, ale o krůček blíže jsou Hartmanice, které mají k dobru 2 body.Prvním týmem , který překročil hranici stovky vstřelených branek jsou Žihobce. Spíše se to očekávalo do Hradešic, ale jejich střelci vyšli poprvé v tomto ročníku v utkání na prázdno.

SOBĚŠICE  - SOKOL N. HORY      6 : 1 (3 : 1)
Hosté vedli v úvodu brankou Podlešáka, ale další část zápasu již byla v režii domácích.
Branky : Požárek 2, Fulín 2, Cimburek, Zábranský J. - Potužák
Rozhodčí:Šperl

MALÝ BOR  - VEŘECHOV     1 : 3 (0 : 2)
Favorizovaný Veřechov svojí roli potvrdil a rozhodl již v první části tohoto duelu.
Branky :Heřman P. – Raška 2, Král
Rozhodčí:Bauer

NEZAMYSLICE B - CHANOVICE B    10 : 5 (2 : 1)
Po vyrovnaném prvním poločase se brankami na obou stranách roztrhl pytel a domácí zatížili konto čtvrtého týmu tabulky dalšími osmi góly.
Branky :Kopačka 4, Burda 3, Hanzlík 1, - Brejcha 3, Šiška a Pitule po jedné

HRADEŠICE B  - VELKÝ BOR   0 : 0
Domácím tentokráte zvlhnul střelecký prach a  museli si tak dělit poprvé v tomto ročníku se soupeřem o body.Tím se definitivní oslava postupu musí nejméně ještě na jedno kolo odložit.
Rozhodčí:Mazán

ŽELEZNÁ RUDA B - ŽIHOBCE   1 : 3 (0 : 2)
Hosté bojují o postup a ani po tomto zápase jejich šance  žije.
Branky :Jakub Lehečka - ???
Rozhodčí:Svoboda

RABÍ  - PAČEJOV B          0 : 0
Rozhodčí:Pícka

MILČICE  - HARTMANICE    1 : 3 (1 : 2)
Petlička střelou z vápna poprvé rozvlnil síť milčické branky. Domácí do poločasu srovnali stav Hanušem Havlíkem. Hosté góly z pokutových kopů Buzínem a Sládkem získali vítězství na svojí stranu.
Branky :Hanuš Havlík – Petlička, Sládek(PK), Buzín (PK)