Vložené 21.kolo OP minižáků a předehrávané zápasy oblastních soutěží - 15.5. 2002

OKRESNÍ PŘEBOR MINIŽÁKŮ – SKUPINA A –vložené  21.kolo 15.5.2002

TJ Start VD Luby - TJ Klatovy A   1 : 0 (1 : 0)
Branky  : Čipera
Rozhodci : laik (Čipera)

Mochtín   - Nýrsko    6 : 0 (3 : 0)
Úvod zápasu byl vyrovnaný a v něm věkově mladší, fotbalově talentovaní  hosté si dokázali vytvořit i několik slibných brankových příležitostí. S přibývajícím časem se projevila větší fyzická zdatnost domácích , kteří rozhodli o svém přesvědčivém vítězství.
Branky : Plánička 2, Hájek, Spurný, Šafránek a Marek
Rozhodčí : Šot

Klatovy B - Janovice B    14 : 0 (4 : 0)
Podrobnosti nebyly hlášeny.

Švihov    - Měčín          6  :  2  ( 3 : 1 )
Domácí  tým, čerstvý vítěz okresního kola Mc Donalds Cupu  potvrdil dobrou formu a po herní převaze v celém zápase zaslouženě získal další body.
Branky : Sýkora 3, Beneš 2, Duchek – Štampach, Touš
Rozhodčí : Jarko

FK DUKLA Janovice A - BOLEŠINY  4:0 (3:0)
Vzpomínky na ztracené body z minulého týdne jako by  svazovaly domácím  hráčům nohy. Navíce se hostům v tomto předehrávaném duelu dařilo a podali solidní, bojovný výkon. Zodpovědnost za očekávaný úspěšný výsledek  na sebe vzali domácí střelci Výtisk s  Kološem.Skóre otevřel Kološ v 5.minutě  a pak již góly střílel v 10., 15. a v 28.minutě  Výtisk.
Rozhodčí Jarka

tabulka OP minižáků - skupina A  po vloženém 21.kole                                      Termín : 15.05.2002 ==================================================================
  1 Luby             16    15     0     1    95:  3    45   (  21)
  2 Mochtín          16    14     0     2   110: 11    42   (  15)
  3 Janovice A       15    13     0     2   122: 13    39   (  15)
  4 Klatovy B        16    11     0     5    88: 23    33   (   9)
  5 Nýrsko           15     9     0     6    78: 30    27   (   6)
  6 Běšiny           15     8     0     7    33: 42    24   (   3)
  7 Klatovy A        16     6     1     9    48: 55    19   (  -5)
  8 Švihov           16     5     1    10    39: 56    16   ( -11)
  9 Měčín            15     2     0    13    18:105     6   ( -15)
 10 Bolešiny         15     1     0    14     6:123     3   ( -18)
 11 Janovice B       15     0     0    15     1:177     0   ( -21)
==================================================================

OBLASTNÍ SOUTĚŽ  ŽÁKŮ – SKUPINA B

Start Luby  -  TJ  Přeštice     2  :  0  ( 1 : 0 )

V předehrávaném utkání 21.kola se domácí ujali vedení rychlým gólem, který dal již ve druhé minutě  Vejskal. Autor  prvního úspěchu Lub zvýšil v 57.minutě  a v nervozním závěru, který neunesli hosté(jejich pomezní rozhodčí laik  vnikl na hřiště, kde rozhodčímu vynadal a po té praštil s praporkem na zem)  a dohrávali pro 2 ČK s devíti hráči.
Branky : Vejskal 2
Rozhodčí : Lehečka
Sestava Startu Luby : Riška, Novák, Skala, Pyšek, Strádal, Rückel, D.Popelka, Flosman, Křížek, Vejskal, Čeleda, (střídali Rejko, Havlovic, Zahradník a Moser).

OBLASTNÍ PŘEBOR DOROSTU

V Přešticích se předehrávalo 21.kolo ve kterém se opět nedařilo hostům z Lub, kteří si nedokázali poradit s týmy ze spodních pater tabulek jednotlivých kategorií.

starší :  3 : 2 ( 1 : 2 )
Hosté měli zápas dobře rozehraný, když vedli již 2:0. Ve 12.minutě dostal ideální přihrávku od Javorského mezi obránce domácích Frič a nabídnutou příležitost proměnil. Kolář v 19.minutě zvýšil vedení Lub na rozdíl dvou branek, ale ani to na zisk bodů nestačilo. Domácím se podařilo otočit výsledek, když do poločasu snížili, v 57, vyrovnali a v 68. dali vítěznou branku.

mladší :  2 : 2  ( 1 : 1 )
Od páté minuty prohrávali hosté. V 11.minutě rozehrál nepřímý kop uvnitř pokutového území domácích Cihlář a jeho střelu usměrnil do přeštické branky Ryba. Od 16.minuty domácí hráli o deseti bez vyloučeného spoluhráče za udeření soupeře v nepřerušené hře. Domácí nesložili zbraně, bojovali proti početní převaze a v 58.minutě šli dokonce do  vedení. Bod pro Luby zachraňoval  Mužík, který v 65. přesně trefil míč a jeho střela v 18 metrů  skončila po druhé v domácí síti.