Mistrovské zápasy mužů 27.-28.4.2002

Divize  - 22.kolo
—————————————

KLATOVY – SEZIMOVO USTÍ    0 : 3( 0 : 0)
Vyrovnaný první poločas ve kterém měli domácí Vítovcem velkou příležitost skórovat, ale ten z malého vápna netrefil soupeřovu branku! Druhý poločas začali hosté aktivněji, zvýšili pohyb a příchodem Horkého udělali svým pohybem vítr do domácí defenzívy . V  56. minutě po překvapivé akci  nechali v pokutovém území domácí volného Horkého a ten střelou z voleje překonal poprvé brankáře Rybára. Po čtyřech minutách se měnilo ke zklamání domácích příznivců po druhé skóre ve prospěch hostů, když průbojný Šulc uplatnil svůj důraz, obešel Hrubce i Posledního a poslal po druhé v krátkém čase míč do sítě Klatov.  Domácí ve snaze pokusit se o zvrat ve vývoji zápasu hru ještě více otevřeli, měli více ze hry ale příležitosti Bělouška ani Šota zůstaly bez brankového efektu. Naopak byli to hosté kteří do otevřené obrany upravili konečné skóre na 0:3 v jejich prospěch.
ŽK 2:4.
Sestava Klatov : Rybár – Gajdůšek, Poslední, Dolejš, Hebnár(66,Krška), Běloušek, Herout, Vítovec, Brejcha(80.Janek), Hrubec, Břečka(66.Šot)

REMÍZA NÝRSKA V DERBY SE SUŠICÍ MOC NEPOMOHLA

Ve 22.kole  oblastního přeboru se hrálo zajímavé derby v Nýrsku. Poslední tým tabulky, domácí Okula  potřebovala k vykřesání jiskřičky naděje na záchranu vítězství. Toho se ani v sedmém jarním zápase nedočkala a její šance jsou na bodě mrazu.

UNION CHEB  - CHANOVICE  3 : 2 ( 2 : 0)
Domácí byli v první půli lepší a dvakrát potrestali chyby hostů. Po přestávce byl ale vyloučen domácí Bauer, hostující Knopf snížil, Chanos však znovu inkasoval. V 85. se trefil
Beránek, ale hosté v hektickém závěru již vyrovnat nedokázali.

NYRSKO  - SUŠICE  2 : 2 (1 : 1)
Proti favoritu ze Sušice začali domácí zakřiknutým dojmem. Tak byla Sušice v prvním poločase lepším mužstvem . I přesto se do nebezpečných brejků dostávali domácí hráči a tak se ve 4. minutě zápasu ocitl sám před brankářem Valenta a nedal v 10. minutě to byl ve stejné situaci pro změnu domácí Hladík ,ale ani on neuspěl. Sušice poprvé zahrozila až ve 26. minutě utkání , kdy domácí branku hlavou z malého vápna minul Brabec. V 33. minutě to ale sušickým hráčům vyšlo, ostrá přihrávka v šestnáctce našla zcela volného Pavlíka pro kterého již nebyl ze 6.metrů skórovat do odkryté domácí branky 0:1 pro hosty. Ti mohli vstřelit ještě jednu branku do poločasu, ale po Hrachově centru Cihlář opět hlavou minul. A tak přišel gól do šatny ,kdy se domácímu hráči Malému podařilo hlavou po rohovém kopu srovnat skóre zápasu na 1:1. Do druhé půle nastoupili lépe hosté, kteří hned ve 47 minutě šli po brance Brabce opět do vedení. Domácí ovšem druhý poločas zlepšili svůj výkon a tak byli lepší než soupeř ze Sušice. Dokázali hned v 53. minutě utkání skóre opět vyrovnat, když se hlavou po centru Šteinera opět prosadil Malý 2:2. Od této doby začali hrát jen domácí a postupně si vypracovávali i brankové příležitosti. V 56. minutě jen těsně přestřeli z výhodné pozice Kajínek. Tentýž hráč se ke střelbě dostal ve 59. minutě a brankář hostů je reflexivně vytěsnil míč na rohový kop. Bohužel když domácí nedokázali vstřelit branku ani když postupovali sami proti brankáři a to postupně v 73 minutě Hladík, trefil jen gólmana, v 83 Kajínek obstřelil sice hostujícího brankáře ,ale míč skončil mimo branku. Posledním  z této trojice byl Šteiner který se dostal po ideální přihrávce v 85 minutě do sóla proti Sušickému gólmanovi, ale i tento souboj vyšel lépe pro hosty a domácí z této tutovky vytěžili jen rohový kop. No a nakonec se mohlo vyplnit osvědčené přísloví nedáš dostaneš, když 3 minuty před konce si na zpětnou přihrávku do vápna naběhl hostující Kodýtek a ze 3. metrů naštěstí pro domácí trefil jen tyč branky.
Branky: 33‘ Pavlík 0:1, 45‘ Malý 1:1,  47‘ Brabec 1:2, 53‘ Malý 2:2
Žluté karty:3:3, Šteiner, , Polák, Malý
Rozhodčí: Bureš – Cupl, Balák
Sestava Nýrska: Loskot – Soušek Jan, Polák, Malý, Valenta – Hvězda st. ,Šteiner,  Kajínek, Presl K. (78’Valdman)– Hladík(85’Hvězda ml.), Vacovský.                          Autor článku : Jiří Vondra

OSM TÝMŮ STÁLE VE HŘE O PĚT POSTUPOVÝCH MÍST

Po podzimu suverénní Stod tentokráte našel dalšího přemožitele v Křimicích a po výhře plzeňských energetiků na svém hřišti nad Horní Břízou se rozšířil reálný okruh kandidátů. Na pět postupových míst má šanci téměř polovina účastníků této soutěže a to je vývoj, který se určitě nečekal. Hlavně jarní výkony Starého Plzence , Rapidu Plzeň a SK ZČE Plzeň celou situaci kolem postupů hodně zamotaly. Situace se ale komplikuje také v závěru tabulky. Při vší ústě k jarnímu výraznému  zlepšení poslední Zruče , což dokazují výhrou v tomto kole nad Kaznějovem se bude asi nováček muset s 1.A třídou  rozloučit. O další místa může být ve zbývajících devíti kolech  sveden velký boj, neboť úspěšně finišuje Hrádek. Zdá se, že se v rozhodujících chvílích se vrací forma fotbalistům Strážova, kteří byli velmi blízko překvapení, když  tři minuty před koncem zachraňoval vedoucí Úněšov zlatý bod  na jejich  hřišti.
A kolik bude vlastně sestupovat týmů 1.A třídy? Tato otázka je v rovině teoretické. Vše mají ve své režii mužstva Tachova a Chlumčan v divizi, neboť počet případných sestupujících je závislý na tom, zda žádný z týmů z našeho kraje nesestoupí z divize. V případě, že by se tak nestalo, což ale postavení v tabulce příliš nevyvrací, ba naopak, pak  by z 1.A třídy sestupovala družstva , která se umístní na 17. a 18. místě.
V případě, že by se sestupu z divize nevyhnul  jednomu z dvojice Tachov-Chlumčany, pak je v sázce boj o tři, popřípadě nejhorší varianty o čtyři sestupová místa 1.A třídy skupiny B. Na ty je nejméně sedm kandidátů  a mezi ně se bohužel  po nevýrazných jarních výkonech dostal také  Švihov .

STRÁŽOV    - ÚNĚŠOV  2 : 2  ( O : 0)
Ve Strážově o místní pouti přivítali domácí na svém hřišti vedoucí tým tabulky z Úněšova. Na tři diváků vidělo velice kvalitní utkání od úvodní do poslední minuty. Domácí se ujali vedení v 62. když kombinační spolupráci se Štěpánem Preslem zakončil střelou z deseti metrů k tyči Broňa Majer. V 73.minutě hosté srovnali z trestného kopu, ale o šest minut později šli domácí opět do vedení. Po zpětné přihrávce od Š.Presla poslal míč nechytatelnou střelou do sítě hostů Luděk Janka. Domácí byli velmi blízko svému  prvnímu letošnímu vítězství. Hosté jim  ale tuto radost zkazili vyrovnávající brankou tři minuty před koncem po rohovém kopu. Více než ztracených bodů domácí litují vážného zranění jejich nejzkušenějšího hráče a kapitána Petra Presla, kterého ho vyřadí na delší čas z aktivní činnosti.
Trenér Vladislav Langmajer sice při utkání málem přišel o hlasivky ale při hodnocení zápasu nešetřil na své svěřence chválou. : „Hráči si zasluhují za předvedený výkon velkou pochvalu. Znovu se přesvědčili, že pokud budou hrát zodpovědně ve všech řadách, pak  mohou pomýšlet na úspěšné výsledky v souboji s těmi nejlepšími. Je velká škoda zranění Petra Presla, který nám bude citelně chybět.

HRÁDEK     - LUBY   3 : 0 (3 : 0)

TLUČNÁ     - ŠVIHOV  6 : 1 (1 : 1)
Hosté začali odvážně a Kudjakem mohli po dvanácti minutách jít do vedení, ale v koncovce chybělo více štěstí.O tři minuty později se ale po přihrávce od Havlíčka ostal k míči kanonýr Biedermann  poslal svůj tým do vedení. Ve 25.minutě došlo mimo pokutové území hostů ke střetu vyběhnuvšího brankáře Trávy s útočníkem domácích, který posoudil rozhodčí Paták jako nedovolený a poslal gólmana Švihova o udělení ČK do kabin . Jelikož Švihovští neměli náhradního brankáře, musel tento poct zaujmout do konce zápasu hráč z pole Schejbal. Ten odolával pokusům domácích o překonání  až do 40.minuty kdy se jim podařilo srovnat stav zápasu na 1:1. V úvodu druhého poločasu  zbytečně po vlastní chybě se dostali do brejku opět domácí a dali svůj vedoucí úspěch.S přibývajícím časem narůstalo skóre v neprospěch Švihova až na konečných 6:1, když další branky padaly v 53.,70., 71. a 82.minutě.
Sestava Švihova: Tráva(25.ČK), Toman, Homr, Kudjak, Süss, Špatenka, Radosta, Šobr, Schejbal, Havlíček a Biedermann.

————————————————

V 1. B třídě je prakticky již rozhodnuto o tom, že pravděpodobně tuto soutěž opustí Ž.Ruda. Naděje tohoto týmu jsou pouze teoretické! Už jen minimální naději  na záchranu po té, kdy nevyhrávají  ani celky v tabulce před nimi má Dukla Janovice, ale prohrou s Dlouhou Vsí se její naděje již hodně  vzdálily ! Další družstva z okresu Klatovy si výrazně polepšila a to je dobrá zpráva pro účastníky okresního přeboru, konkrétně pro týmy, které se pohybují  na chvostu tabulky!

ČERNICE  -  MĚČÍN  1 : 1 (0 : 1)
 Po  špatných výkonech v posledních dvou kolech odjížděli měčínští k zápasu s obavami.Stále není k dispozici pro zranění Němec,nedaří se brankáři Valešovi a problémem zůstává zakončení.Naopak domácí nastupovali velmi sebevědomě,zahájili za podpory silného větru několika rychlými akcemi,ale pak pozvolna Měčín vyrovnal hru a působil fotbalovělším dojmem.Ve 23.minutě zastavil útok domácích Mastný,založil rychlý protiútok po pravé straně,Korčík ideálně prodloužil na nabíhajícího Krále a jeho zpětnou přihrávku bezpečně proměnil Kodýtek ve vedoucí branku.Od tohoto okamžiku byl Měčín jasně lepší,ale opět nedokázal pojistit svůj náskok.Ty nejvyloženější šance neproměnili Tykal a Krotký Jar.
Po změně stran místo tlaku domácích existovalo na hřišti pouze jediné mužstvo - hosté.Hrálo se za jejich trvalé územní převahy,šanci Kodýtka vyrazil domácí brankař na roh,nastřelenou vlastní ruku domácího obránce v pokutovém území rozhodčí Klik neodpískal,únik Tykala z polovina hřiště a šanci Šlaise z malého vápna zlikvidoval brankař domácích .Domácí z jediného vážnějšího útoku po pravé straně vyrovnali v 80.minutě Davídkem.
Sestava: Šimek - Havlík,Krotký Zdeněk.,Král,Mastný-Korčík,Kodýtek,Votípka,Krotký Jar.-Tykal,Kroupa /od 81.min.Šlais/
ŽK: 1- 2 ,rozhodčí Klik /byl přísnější na hosty/

HOLÝŠOV   - KLATOVY B   3 : 0 (1 : 0)
Již v 8. vstřelili domácí branku ze situace zavánějící ofsajdem a krátce poté byl vyloučen hostující Kováč. To Klatovy  zlomilo a až do konce se nevzpamatovaly. Navíc jim byl vyloučen ještě Strýček..

JANOVICE  - DLOUHÁ VES  2 : 4 (2 : 1)
Zápas začal ve vlažném tempu a obě mužstva se potýkala s řadou nepřesných přihrávek. Domácí hráli proti silnému větru a tak brankáře hostí ohrozili až  ve 20.minutě, ale ten slabou střelu Kopeckého kryl. Ve 25.minutě se zranil domácí hráč Adamec, kterého vystřídal Kováč M., který měl hned po příchodu  šanci, ale brankář hostí jeho střelu vyrazil na roh. Domácí se dočkali první branky v 37.minutě, kdy Brož zatáhl míč po pravé straně, uvolnil Strnada a ten se nemýlil. V 42.minutě po narážečce Strnada s Kulichem vedli domácí 2:0, kdy Kulich trefil míč nádherně k tyči. Domácí v závěru poločasu opět chybovali při rozehrávce, hosté zahrávali roh, k odraženému míči se dostal hostující Krůs, který vystřelil na bránu a domácí brankář si míč srazil do brány. Poločas byl tedy 2:1 pro domácí.Hosté z Dl.Vsi přijeli jen s dvanácti hráči  po zranění dvou hráčů musel na hřiště i Miroslav Kopa,který už dříve ukončil svoji hráčskou kariéru.Na jeho výkonu to ale nebylo vůbec znát takže i s jeho přispěním hosté začali druhý poločas jak vyměnění.  Začátek poločasu domácí totálně nezvládli a v 50., 55. a 62.minutě po hrubých chybách v obraně hosté dvěma góly Rovňana a jedním gólem Krůse otočili výsledek zápasu. Domácí se po levně obdržených brankách k výraznějšímu náporu nedostali a jejich cesta k záchraně se výrazně zkomplikovala.
Domácí hrozili hlavně Jarabicou, který byl nejlepší v dresu domácích.Hostující trenér Jaroslav Chlada musel sám nastoupit i přes to že je mu už 52let.Třem hráčům hostí (Trčan,Kopa,Chlada),bylo dohromady 142let a to je skoro více než všem domácím dohromady.Domácí bojovali až do konce hosté svojí taktickou hrou si však už body nenechali vzít.

ŽELEZNÁ RUDA - MOCHTÍN  0 : 2 ( 0 : 0)
Mochtín po vysokém vítězství doma v minulém kole nad Merklínem vzbuzoval u domácích respekt, ale úvodním hvizdem rozhodčího Houdka se do svého soupeře pustili , vytvořili si územní převahu, ale bez brankových příležitostí.
První šance přišla ve 22.minutě, kdy střela Tomáše Lehečka jen těsně minula  branku hostů. Hosté kontrovali Tománkem a Švátorou, ale rovněž byli neúspěšní. PO změně stran  se rodily další brankové příležitosti.. Následně se dvakrát dostal do šance Jakub Lehečka, když jeho první střelou pouze nastřel gólmana hostů a po rohovém kopu jeho hlavička těsně minula  jeho klec.  Nedáš dostaneš, otřepené, ale opět potvrzené. Z následného proti)toku dokázat poprvé skovat mochtínský Černý.
Na straně domácích byla stoprocentní příležitost k vyrovnání , ale Tomáš Lehečka, nedokázal proměnit pokutový kop, nařízený za faul na pronikajícího Greinera. V 88.minutě se podařilo hostům svítit druhou branku A jejím autorem byl Šup.
Domácí stejně jako v minulém zápase s TJ Klatovy B  na tomto hřišti přišli zbytečně o body a to vlastní téměř nulovou střeleckou produktivitou.
Branky : Černý a Šup,
Rozhodčí : Houdek

MERKLÍN  - HRADEŠICE 1 : 2 (0 : 0)
V souboji sousedů v tabulce kteří potřebují body k záchraně překvapily  Hradešice nátlakovou hrou kterou korunovaly ve 28. minutě brankou, ale rozhodčí radost z gólu střelci Písečnému rázem pokazil pro údajný ofsajd.
Hosté se za to na hlavního arbitra Legáta ale nezlobili, neboť ten podal výborný a nestranný výkon.V první půli mohli ještě skórovat  Šašek i  Heimlich, ale v koncovce byli nepřesní.  V 60.minutě  se hosté konečně dočkali . Po pěkné kombinační spolupráci Stulík,Šašek,Heimlich byl na konci této akce Chmelík a vstřelil vedoucí úspěch hostů. V 72,minutě  potěšil oko fotbalového diváka krásnou střelou , která skončila v šibenici domácí branky. PO té začali domácí být hodně nervózní z čehož pramenila i nedisciplinovanost na kterou doplatili dva jejich hráči vyloučením. Pro častá přerušení rozhodčí nastavoval 99 minut a v nastaveném čase(97.) domácí snížili z pokutového kopu.

Branky : Chmelík a Stulík
Rozhodčí Legát.

HORAŽĎOVICE  - PŘEŠTICE B  1 : 2( 0 : 2)
Domácí dostali v prvním poločase gól po hrubé chybě jejich  brankaře , když vyběhl na centrovaný míč na velké vápno a hostující útočník ho bez problémů přehodil. Druhá střela hostů znamenala opět gól, když míč tečoval domácí obránce a brankář  už na něj nedosáhl. Domácí nevyužili opět dvou šancí , když dvě křížné střely minuly bránu Přeštic. Do druhého poločasu Horažďovice nastoupily s cílem stáhnout náskok hostí alespoň na remízu, zatlačily Přeštice místy do hluboké defenzívy, ale stačilo jim to pouze na vstřelení jedné branky  Kotišem.Remíza by určitě byla zasloužená, avšak hraje se na góly a těch dali domácí méně než hosté z Přeštic, a tak přišli o důležité body.

NEZNAŠOVY A STRÁŽOV B  NAD PROPASTÍ

Sestup z okresního přeboru potká nejméně poslední družstvo v tabulce, ale realita je že se v případě sestupu Ž.Rudy a vojáků z Janovic může rozšířit až na poslední tři celky tabulky Počet sestupujících se zvýší podle toho kolik týmů z okresu Klatovy sestoupí do okresního přeboru a jak ukazuje stav v 1.B třídě zatím tam máme dva vážní kandidáty. Dva kandidáti jsou také nadále  na zisk titulu okresního přeborníka a postup do 1. B třídy , když boj o tuto pozici svádí Svatobor Hrádek s fotbalisty z Bezděkova , kteří si prohrou s celkem Dešenic na svém hřišti poněkud cestu za vítězstvím v přeboru zkomplikovali.

LUBY B - NEZAMYSLICE   3 : 0 (0 : 0)
V úvodu zápasu začali hosté odvážně a vytvořili si tři dobré šance ke skórování, když dvě spálil Burda(jednou z toho nastřelil  břevno) a jednu měl Kopačka.  Domácí šli do vedení po rozehraném trestném kopu Mužíkem, kdy  poslal Šnaur zkušeně míč patičkou do branky hostů. V 77. prošel od půlky Gönder a zvýšil na 2:0 .V  80.minutě  uzavřel skóre z pokutového kopu Šnaur, který rozhodčí nařídil za faul na Mužíka.
Branky : Šnaur 2, Gönder., ŽK 1:3
Rozhodčí Abraham.

SVÉRADICE   - PAČEJOV   1 : 1 (1 : 1)
 Hosté byli v utkání lepší a remíza je úspěchem spíše pro domácí. Domácí poslal do vedení hlavou po rohovém kopu Bláha, ale o pár minut později hosté vyrovnali střelou z trestného kopu ze vzdálenosti 35-ti metrů. Ve druhém poločase prošel přes všechny domácí hráče pačejovský Větrovec, ale brankář Soukup svůj tým  v poslední chvíli podržel. V samotném závěru ještě skončila poslední šance Pačejova na břevně branky domácích.
Branky: Bláha - Kloudka
Sestava FK Svéradice: Soukup-Andrle-Šmrha(70.Ouda),Marek,Slepička-Korbel,Bláha,Šmat,Makovec(84.Brabec)-Svoboda(6.Vápeník),Mazuch

HRÁDEK      - VRHAVEČ   1 : 0 (1 : 0)
Hosté přijeli do  Hrádku bez pěti hráčů základní sestavy a nakonec se jim podařilo odehrát velmi přijatelný výsledek. Na ohrožení nejlepšího družstva soutěže chyběla potřebná kvalita, kterou nemohli hráči z béčka nahradit.
Další podrobnosti nedošly, ani výsledek nebyl Svatoborem hlášen.

BEZDĚKOV    - DEŠENICE     1 : 2 (1 : 1)
Hořejší dal již po deseti minutách hry první gól a domácí vedli 1:0. Gólem do kabin vyrovnal ve 44. Jiří Poupa . Ve 47. opustil hřiště pro druhou ŽK domácí Valečka a početní převahy využili hosté v 60. Rozenheimem ke vstřelení vítězné branky. Domácí nakonec dohrávali o devíti, když ještě dostal ČK Dunst.
Branky :  Hořejší – Poupa Jiří a Rozenheim. ŽK 5:2, ČK 2:0
Rozhodčí Bauer

SUŠICE B    - STRÁŽOV B    4 : 0 (1 : 0)
Domácí kanonýr Chmátal dal první  ze svých třech branek v tomto duelu z pokutového kopu na 1:0.Sušice byla lepší a dalšími góly svoje vítězství plně potvrdila.
Branky : Chmlátal 3, Kkremlík
Rozhodčí Vondráček.

NEZNAŠOVY   - VELKÉ HYDČICE  1 : 6 (1 : 2)
První poločas vyrovnaný, v druhém poločase se prosadili lepší hosté, kteří zaslouženě vyhráli.
Branky :  Mareš  -  Vaněk 3, Zábranský 2, Kotrba PK
Rozhodci : Šmrha, ŽK 2:1, 30 diváků.

NALŽOVSKÉ HORY - KOLINEC    2 : 2 (1 : 1)
Domácí tentokráte na svém hřišti nepodali optimální výkon. Nedařila se jim přihrávka a nevyšel jim ani závěr zápasu ve kterém neudrželi jednobrankové vedení, když hosté vyrovnali v 93.minutě! ČK  0:1(Panoch po přecházejících dvou ŽK).
Branky :Bouzek V., Podlešák -  Dolejš R., Kohout
Rozhodčí Řeřicha

III.třída - muži
——————————————
NEČEKANÉ VÍTĚZSTVÍ KVASETIC NA TÝNECKÉM HŘIŠTI

Ve 14.kole se zrodilo překvapení na hřišti v Týnci, kde dokázaly Kvasetice získat překvapivě tři body a nedobytná tvrz Týnce utrpěla další , letos již druhou domácí porážku . Velmi dobrou formu potvrdily Žichovice v Kašperských Horách kde deklasovaly domácí tým kvalitní a líbivou hrou. Bezděkovské béčko značně posílené si zajelo pro body na hřiště do Chudenic.

MOCHTÍN B   - HORY MATKY BOŽÍ  3 : 2
Domácí si tímto vítězstvím vybojovali druhé místo v tabulce, který by jim zaručilo postup do okresního přeboru.
Branky :Svátora, Šít , Bláha – Karásek a Mužík.
Rozhodčí Žežula

KAŠPERSKÉ HORY - ŽICHOVICE   1 : 7 (1 : 4)
Hosté produkovali pěkný, líbivý fotbal . Domácí na jejich kombinační hru nenašli účinnou zbraň  a zaslouženě vysoko prohráli.
Branky : Kůs – Frýda 3, Čácha a Krejčí po dvou.

MYSLÍV     - MĚCHOLUPY    2 : 1 (2 : 1)
Podrobnosti nehlášeny

TÝNEC      - KVASETICE    2 : 3 (2 : 3)
Ve vyrovnaném zápase nezvládli domácí roli favorita. Hosté vedli brankou Vojty, z pokutového kopu vyrovnal Knotek , Silovský poslal Kvasetice opět do vedení, Janoušek opět srovnal, ale poslední slovo měl hostující Kubala, který vsítil rozhodující branku. V druhé části zápasu se Týnec do svého soupeře zakousl, vynutil si velký tlak, ale branku již nedal.
Branky : Knotek z PK, Janoušek K. – Vojta R., Silovský J. a Kubala Aleš.
Rozhodčí Hájek.

CHUDENICE  - BEZDĚKOV B    3 : 4 ( 2 : 2)
Posilněné béčko hostů jasně přehrálo středovou řadu domácích a zaslouženě zvítězilo.
Branky : Stryczek 2, Janča – Bohatý 2, Ouda Jan a Svoboda

VELHARTICE - HRÁDEK B      0 : 0
Proti posilněným hostům se domácí nedokázali prosadit. Hrádek měl od úvodních minut více ze hry, ale v závěru zápasu měl také štěstí, když dvakrát skončil míč na jejich břevně, jednou od Kučery a jednou břevno zabránilo vlastní brance.
Rozhodčí Kulík.

IV. TŘÍDA – SKUPINA A
——————————————————————
V SOUBOJI O ČELO TABULKY ZVÍTĚZILO JANOVICKÉ BÉČKO

V Běšinech domácí prohráli souboj prvních dvou týmů tabulky. Tím si značně zkomplikovali cestu za udržením druhého místa, které ještě zaručuje postup do III.tídy, neboť se ze třetí a čtvrté příčky tabulky na  ně tlačí  Plánice a Zavlekov.

JEŽOVY    - MĚČÍN B      0 : 5 ( 0 : 1)
Domácím se dařilo držet krok  se soupeřem pouze v první polovině zápasu. Ve 30. dal Krčík první branku Měčína a po změně stran  ještě hosté svoje vítězství zvýraznili.
Branky : Korčík 2, Šlais, Veselý a Hromada.
Rozhodčí Diviš.

ŠVIHOV B  - MĚCHOLUPY B   5 : 2 (2 : 0)
Hra probíhala podle not domácích fotbalistů, kteří si vytvořili místy až drtivou převahu.
Branky : Kadlec 2, Čížek, Volf a Jakubec – Marčan, Zíka.
Rozhodčí Mazán.

KŘENICE   - VRHAVEČ B       1 : 1 (0 : 1)
Křenice si sice vytvořily územní převahu, ale museli dohánět jednobrankový náskok soupeř.Alespoň zisk bodu zachraňoval v druhém dějství zápasu Majer.
Branky :_ Majer – Doležal
Rozhodčí: Doležal

BĚŠINY    - JANOVICE B   0 : 5  (0 : 3)
V souboji o čelo tabulky hosté nenechali nic náhodě a značně posilnili své béčko hráči z prvního týmu.O výsledku se rozhodlo již v úvodu, když domácí již ve 12.minutě prohrávali 0:3.
Branky : Strnad 3, Keřlík a Kopecký
Rozhodčí Bureš.

BOLEŠINY  - DLAŽOV   0 : 2 (0 : 0)
Domácí dohrávali bez vyloučeného Kovandy, který musel opustit hrací plochu po obdržení dvou žlutých karet.
Branky : Šit a Kotěšovec.

Zavlekov  - Spůle    2 : 0 (0 : 0)
Hosté kladli favorizovaným domácím úspěšně odpor v první části zápasu která skončila bez branek.
Branky : Fous Jan a Fous František
Rozhodčí Habada

IV TŘÍDA – SKUPINA B
BOJ O POSTUP SE ZÚŽIL NA TŘI KANDIDÁTY

Po 17.kole se zúžil možný počet kandidátů na dvě postupová místa na tři družstva. Nejblíže k postupu má hradešické béčko které pronásledují po výhře v Chanovicích nadále Hartmanice a své poslední slovo neřekly ani Žihobce.

SOKOL N. HORY  - ŽIHOBCE  0 : 8 (0 : 2)
|Hosté potvrdili roli favorita.
Branky : Niebauer 2, Harant 2,Lemberger M., Drobný M., Moureček L.a Venke.
Rozhodčí  Pícka.

VELKÝ BOR   - PAČEJOV B   4 : 0 1 : 0)
Od úvodních minut probíhal zápas v režie domácích. Hrdinou tohoto duelu se stal domácí Frantrišek Malík, který byl autorem všech čtyřech gólů !
Branky : Malík F. 4

CHANOVICE B - HARTMANICE   1 : 2 (1 : 1)
V  důležitém duelu  se na obou stranách kopalo po jednom  pokutovém kopu. Z něho  hosté ve druhém poločase rozhodli  o svém tříbodovém zisku.
Branky : Pitule(PK), - Sobotka a Kopačka(PK).
Rozhodčí Hais

VEŘECHOV    - MILČICE     3 : 1 (1 : 0)
Veřechov potvrdil svojí dobrou jarní formu a o místní pouti zpříjemnil svým vítězstvím svátečné chvíle.
Branky : Janda Petr, Král a Podzimek – Skala Jiří
Rozhodčí Jáno

SOBĚŠICE    - RABÍ    0 : 4 (0 : 2)
Domácím se v minulém zápase zranil brankář se kterým nemohou počítat  již do konce jarní sezóny. V prvním poločase se ještě domácím dařilo držet se soupeřem krok, ale ve druhé části je jich jasně přehrál a zaslouženě zvítězil.
Střelecky se prosadil Růžička, který dal hattrick.
Branky : Růžička 3, Pinkas ml.
Rozhodčí Šperl.

MALÝ BOR    - ŽELEZNÁ RUDA B 1 : 3 (1 : 2)
Po dvou předcházejících vítězstvích přišla první  a překvapivá prohra domácích na svém hřišti. Příliš pochvalných slov  na adresu hlavní arbitra by jste ale od nich čekali zbytečně, neboť se mu podle jich vyjádření  zápas nevydařil.
Branky : Heřman Josef – Chalupský, Kroupa, Mára