Výsledky mistrovských utkání okresního přeboru 18.-19.5.2002

OMLOUVÁM SE VŠEM NÁVŠTEVNÍKŮM TĚCHTO STRÁNEK, KTEŘÍ MARNĚ DO 09.45 HODIN V PONDĚLÍ RÁNO HLEDALI VÝSLEDKY OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ DOSPĚLÝCH. TY BYLY OMYLEM ZALOŽENY DO DATABANKY STRÁNEK POD VÝSLEDKY OKRESNÍHO PŘEBORU DOROSTU.
JEŠTĚ JEDNOU SE OMLOUVÁM, NEBOŤ  TYTO VÝSLEDKY BYLY ZPRACOVÁNY JEŠTĚ V NEDĚLI VE VEČERNÍCH HODINÁCH.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ !!!                            M.Sedlmaier

OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

VE VELKÝCH HYDČICÍCH SE HRÁL KVALITNÍ FOTBAL
Překvapivé výsledky a zajímavé průběhy zápasů přineslo 21.kolo okresního přeboru. Bez gólů skončil zápas ve V.Hydčicích, ale jelikož Bezděkov prohrál v Kolinci, znamená tato remíza pro  vedoucí Svatobor zvýšení náskoku na cestě za ziskem titulu okresního přeborníka o další bod. Zajímavostí utkání v Dešenicích , které skončilo dělbou bodů bylo, že ze šesti branek  padly čtyři po úspěšných hlavičkách !

NEZNAŠOVY  - LUBY B  1 : 4  (0 : 2)
Hosté měli po celé utkání převahu a zaslouženě vyhráli. ŽK 1:2, 30 diváků
Branky  : Voráček V. - Šnaur K. 3, Petlan
Rozhodčí:Hájek

NALŽOVSKÉ HORY  - SUŠICE B  2 : 4 (0 : 1)
Komplex domácích versus Sušice pokračuje a ani tento zápas nebyl výjimkou. Hosté vedli již 0:3, Petr Štěch snížil na 1:3,ale sušický tým si získal pět náskok třech branek. Za domácí snižoval na konečných 2:4 Podlešák.
Branky  :Štěch P., Podlešák – Hoda 2, Šmat a Chmátal
Rozhodčí:Vondráček

STRÁŽOV B - SVÉRADICE   3 : 1 (1 : 1)
V souboji dvou ohroženým celků začali aktivněji domácí a po rohovém kopu střelou z voleje otevřel skóre Václav Janda. V závěru poločasu to byli hosté, kteří měli více ze hry a ve 40.minutě zaslouženě vyrovnali, když autorem branky byl Kartenský. Druhou půli začali domácí náporem. V 52 se radovalo 115 diváků z druhé branky domácích která padla po úniku Janky, ponechané výhodě ve hře kterou zužitkoval Petrželka.  Od 66.minuty dohrávali hosté o deseti, když jim rozhodčí Dolejš vyloučil po druhé ŽK  Oudu. Svéradice i o deseti zle domácím zatápěly, ale poslední slovo  měl  Jiřík, který po přihrávce Mikyny dal v 88.minutě třetí branku Strážova .
Branky  :Janda V., Petrželka, Jiřík - Kartenský
Rozhodčí:Dolejš, ŽK 1:1, ČK 0:1.

KOLINEC  - BEZDĚKOV  1 : 0 (0 : 0)
Vyrovnaný zápas ve kterém domácí  v úvodu zápasu svého soupeře přehrávali a ujali se vedení gólem, který dal Šikl. V druhé půli odolali silnému tlaku hostů a svoje  jednobrankové vedení  udrželi.
Branky : : Šikl René
Rozhodčí:Jáno

VELKÉ HYDČICE - HRÁDEK 0 : 0
Ten kro navštívil zápas ve Velkých Hydčicích nebyl zklamán. Neviděl sice žádnou branku, ale byl svědkem kvalitního zápasu ve kterém si i přes vytvořené šance na obou stranách udrželi brankáři  Šípek a Hána čisté konto a oba patřili na hřišti k těm nejlepším. Více šancí měli domácí, ale F.Zábranskému  ani Melíškovi se překonat Hánu nepodařilo. Hostům v největší šanci stála v cestě za úspěchem tyč Šípkovy branky.
Rozhodčí:Hais

DEŠENICE  - NEZAMYSLICE  3 : 3 (2 : 3)
Již v páté minutě se v vedoucí branky radovali zásluhou přesné hlavičky Burdy hosté. O dalších pět minut srovnal rovněž po úspěšné hlavičce Michal Poupa. Ve 29.minutě  se dostal k odraženému míči za hranici velkého vápna hostů Pytel a jeho střela rozvlnila síť Hezamyslic v tomto duelu po druhé. Hosté našli rychlou odpověď a ještě do poločasu  hlavičkou  Maříka  a střelou Kopačky otočili skóre ve svůj prospěch. Snaha domácích o vyrovnání přinesla úspěch pět minut před koncem, kdy pro změnu úspěšným hlavičkářem byl Janovský.
Branky  : M.Poupa, Pytel,Janovský – Burda, Mařík a Kopačka
Rozhodčí:Mazán

VRHAVEČ   - PAČEJOV  3 : 2 (2 : 1)
Skóre dramatického průběhu utkání otevřely dva přísně nařízené pokutové kopy, které na straně hostů proměnil Hlavatý(0:1) a u domácích vyrovnal Tomaka. Pacner zajistil do poločasu domácím jednobrankové vedení, které se podařilo v 59.minutě hostům zásluhou úspěšného střelce Mrázka vyrovnat.
Branky  :Tomaka(PK), Pacner, Minařík – Mrázek, Hlavatý z PK
Rozhodčí:Šindelář

Okresní přebor muži   21.kolo
===================================================================
  1 Hrádek           21    16     5     0    58: 16    53   (  23)
  2 Bezděkov         21    13     5     3    52: 29    44   (  14)
  3 Vrhaveč          21     9     8     4    46: 36    35   (   2)
  4 Dešenice         21    10     2     9    53: 45    32   (  -1)
  5 Sušice B         21     9     4     8    45: 38    31   (   1)
  6 Nalžovské Hory   21     7    10     4    43: 42    31   (  -5)
  7 Velké Hydčice    21     7     8     6    48: 37    29   (  -4)
  8 Nezamyslice      21     8     5     8    50: 45    29   (  -1)
  9 Kolinec          21     7     4    10    28: 44    25   (  -8)
 10 Luby B           21     5     8     8    30: 40    23   (  -4)
 11 Pačejov          21     5     5    11    34: 47    20   ( -10)
 12 Svéradice        21     3     9     9    28: 50    18   ( -12)
 13 Strážov B        21     5     3    13    30: 54    18   ( -15)
 14 Neznašovy        21     3     4    14    26: 48    13   ( -20)

III. třída mužů
~~~~~~~~~~~~~~~

V HRÁDKU SE TŘIKRÁT ČERVENALO
Sedmnácté kolo přineslo doslova pohromu domácích týmů. V sobotu na pěti hříštích nezískali domácí ani jediný bod. Největším překvapením je ztráta bodů Kvasetic o které se postarali fotbalisté z Hor Matky Boží. Souboj dvou posledních týmů tabulky skončil lépe pro K.Hory. Neradostnou bilanci měl duel v Hrádku, kde domácí béčko čelilo úspěšně sedmdesát minut vedoucímu celku tabulky, ale zbytečným vyloučením třech hráčů přišlo o úspěšný výsledek i případné body.

CHUDENICE - MOCHTÍN B 1 : 2 (0 : 1)
Chudenickým fotbalistům chybí na svém hřišti kousek štěstí. Toho se jim nedostávalo v minulém zápase doma s Velhartice se kterými prohráli stejným rozdílem branek jako s Mochtínem B.Pět gólovek zůstalo nevyužito a ujala se pouze jediná, když autorem jejich čestného úspěchu byl Michal Krčma.
Branky  :Krčma M. – Šít, Kolárik
Rozhodčí:Vondra

VELHARTICE- TÝNEC NE
Otevřený , pěkný , útočný fotbal se šancemi na obou stranách. Úspěšnější byli domácí, kteří těsným výsledkem posílili svoje druhé místo v tabulce.
Branky  :Poledník 2, Valdman- Chroust, Janoušek
Velmi dobře řídil utkání rozhodčí Žežula, kterému jeho úlohu usnadnili ohleduplnou hrou a korektním vystupováním hráči obou týmů.

HRÁDEK B  - MYSLÍV  0 : 4 (0 : 1)
Do 70. minut  vyrovnané utkání,potom došlo ke zkratu hráče Honzíka a jeho vyloučení a v zápětí k dalšímu vyloučení hráče Šebesty a bylo po utkání.
Červená karty : Honzík za udeření do břicha,Šebesta za podražení zezadu,Gabriel po 2 žlutých kartách.
Branky  : Kubala Jiří x 2,Beníšek Karel,Bláha Luděk
Rozhodčí:Harmady, 30 diváků

BEZDĚKOV B- KAŠPERSKÉ HORY  1 : 2 (1 : 1)
Souboj posledních domácích s předposledním týmem tabulky z K.Hor skončil těsným vítězstvím hostů.
Branky  : Švujgr – Živčák, Míka
Rozhodčí:Husník

KVASETICE - HORY MATKY BOŽÍ  0 : 1 (0 : 1)
Překvapení, tentokráte na úkor na jaře úspěšných domácích, které poslala do kolen branka dosažená ve 14.minutě po nešťastné teči vlastního hráče do domácí sítě.
Branky  :Hosnedl
Rozhodčí:Pícka

MĚCHOLUPY - ŽICHOVICE  1 : 2 (0 : 0)
Hosté prokázali, že mají kvalitní tým. Domácí proti nim vytáhli tradiční zbraň - velkou bojovnost a nasazení  se kterou byli velmi blízko k zisku bodu.
Branky  :Johánek – Čácha, Pícka
Rozhodčí:Bauer

III.třída - muži   17.kolo
==================================================================
  1 Myslív           17    12     3     2    47: 18    39   (  15)
  2 Velhartice       17    12     2     3    46: 24    38   (  11)
  3 Mochtín B        17    11     0     6    41: 37    33   (   9)
  4 Žichovice        17     9     2     6    52: 36    29   (   5)
  5 Týnec            17     8     3     6    35: 33    27   (   3)
  6 Měcholupy        17     8     0     9    34: 36    24   (  -3)
  7 Chudenice        17     7     1     9    45: 44    22   (  -5)
  8 Hory Matky Boží  17     6     3     8    36: 44    21   (  -3)
  9 Kvasetice        17     5     4     8    36: 36    19   (  -8)
 10 Hrádek B         17     5     3     9    41: 46    18   (  -9)
 11 Kašperské Hory   17     5     1    11    23: 53    16   (  -8)
 12 Bezděkov B       17     2     2    13    24: 53     8   ( -19)

IV. TŘÍDA
~~~~~~~~~~~~
S k u p i n a   A
~~~~~~~~~~~~~~~~~~

DLAŽOV SE SOUPEŘE NEDOČKAL A BODOVAL BEZ BOJE
FC Švihov B se nedostavil k zápasu do Dlažova z vlastní viny a proto byl měli domácí získat body kontumačním výsledkem. Běšiny mají za sebou dalšího obávaného soupeře, kterého na jejich hřišti v Plánici přesvědčivě porazily a nadále společně s béčkem Dukly Janovice vévodí této soutěži.

ZAVLEKOV - JEŽOVY  9 : 0 (7 : 0)
Branky  :Fous Jan 3 ,Makrlík Miroslav 3 ,Křesák Pavel 2,Hnojský Petr 1
Rozhodčí:Heřman

PLÁNICE- BĚŠINY  0 : 4 (0 : 1)
Hosté byli po celý zápas lepší a potvrdili roli favorita. Vedli brankou Ulrycha a po změně stran dalšími třemi góly podtrhli svoje zasloužené vítězství.
Branky  : Ulrych, Ceplecha, Motyčák, Vacovský
Rozhodčí:Kratochvíl

SPŮLE  - KŘENICE  5 : 2 (2 : 2)
Domácí v první půli dvakrát vedli , hosté vždy stačili vyrovnat. Ve druhé půli již stříleli branky pouze domácí.
Branky  :Soušek 2, Adamek, Bureš , Petr – Bláha 2
Rozhodčí:Haiar

DLAŽOV - ŠVIHOV B   - nehráno
Utkání nebylo sehráno, neboť se hosté k utkání nedostavili.
Sekretář FC Švihov pan Staněk k tomu dodal :“Ano, k zápasu jsme se nedostavili, neboť se naši hráči nesešli v dostatečném počtu. Pro určité vnitřní problémy dorostu zakázal jejich trenér svým svěřencům k zápasu nastoupit, neboť k tomu měl své důvody.“
Rozhodčí:Habada

JANOVICE B - MĚČÍN B  1 : 0 1 : 0)
Hosté přijeli na tento zápas posíleni starší gardou, jelikož několik hráčů z tohoto mužstva muselo posílit měčínské "áčko". Od prvních minut měli domácí zápas pod vlastní  kontrolou a vytvářeli si jednu gólovou šanci  za druhou, ale obrana hostí spolu s gólmanem svojí vyzrálostí nedovolili domácím skórovat. Až ve 26.minutě se jako již tradičně uvolnil po levé straně Fiala, zatáhl míč až k velkému vápnu, odkud jej odcentroval a hostující obránce ve snaze odkopnout míč si jej poslal do vlastní brány. Zbytek poločasu se odehrával  ve velkém tempu a tlaku na hostující bránu, kdy si postupně vytvořili gólové šance Němeček, Petruška, Fiala, Jansta a další, ale přesto se jim gólmana nepodařilo překonat.
Druhou půli začali domácí ve stejném tempu se snahou o zvýšení skóre. Hra měla  podobný průběh jako první poločas s tím, že s ubývajícími silami se přestalo domácím dařit,  převážně rozehrávka. Domácí začali ztrácet míče  ve středu hřiště a nejednou toho hosté málem využili, aby vyrovnali. Naštěstí dobře hrající stoper domácích Havel a brankář Červenka toto nedopustili. Hosté podali pěkný bojovný výkon, ale body zůstávají domácím.
Branky  :Fiala
Diváků: 70                                     Radim Kološ

VRHAVEČ B  - MĚCHOLUPY B 2 : 0 (1 : 0)
Vyrovnaný zápas byl až do 70.minuty zcela otevřený. V 71.minutě dal Minařík druhý úspěch domácích a tato úspěšná trefa domácího kanonýra  znamenala pojistku na zisk třech bodů.
Branky  :Pivnička, Minařík

IV.třída-skupina A po    21.kole
  1 Janovice B       19    15     2     2    55: 19    47   (  17)
  2 Běšiny           20    14     3     3    63: 24    45   (  15)
  3 Zavlekov         19    12     3     4    61: 24    39   (   9)
  4 Měčín B          20    11     2     7    51: 37    35   (   8)
  5 Plánice          19    11     1     7    42: 31    34   (   4)
  6 Švihov B         20     9     4     7    44: 34    31   (   1)
  7 Vrhaveč B        19     8     4     7    32: 36    28   (  -2)
  8 Bolešiny         19     7     5     7    39: 35    26   (  -1)
  9 Křenice          20     6     4    10    27: 47    22   (  -5)
 10 Spůle            19     4     3    12    26: 48    15   ( -15)
 11 Dlažov           19     3     5    11    26: 43    14   ( -16)
 12 Měcholupy B      20     1     8    11    18: 44    11   ( -19)
 13 Ježovy           19     2     2    15    17: 79     8   ( -19)

S k u p i n a   B
~~~~~~~~~~~~~~~~~
ANI TŘICÁTÁ BRANKA CHANOVICKÉHO BREJCHY NA VÍTĚZSTVÍ NESTAČILA
Toto kole nepřineslo žádných překvapení a favorité si připsali v souboji po postupové  pozice podle očekávání důležité tři body.Železná Ruda B pokračuje v úspěšné šňůře jarní výsledků na svém hřišti. Zápas v Nezamyslicích se nehrál, když hosté přijeli k tomuto duelu pouze se šesti hráči.

MALÝ BOR - SOKOL N. HORY  3 : 0 (2 : 0)
V místní derby domácí rozhodli o svém vítězství již  v prvním poločase.
Branky  : Branky: Janeček, Heřman Josef, Heřman Pavel
Rozhodčí:Kulík

NEZAMYSLICE B - SOBĚŠICE
Nehráno – hosté k utkání přijeli pouze se šesti hráči a z tohoto důvodu nemohl být zápas sehrán(pravidla připouští minimální počet  hráčů sedm).
Rozhodčí :Habada

HRADEŠICE B - VEŘECHOV  3 : 0 (3 : 0)
Tříbrankový náskok domácího lídra tabulky z první půle rozhodl o zisku bodů.Další dvě šance zahodil Černík a Kilián netrefil hlavičkou prázdnou branku.
Branky  : Černík M. , Řezáč P. a Melka M.
Rozhodčí:Diviš

ŽELEZNÁ RUDA B - CHANOVICE B  6 : 3 ( 4 : 1)
Domácí pokračují nadále v úspěšné sérii na svém hřišti . Nezastavila je v tom ani rezerva Chanosu, ani jejich kanonýr Brejcha, který v tomto zápase dal již svojí třicátou branku v tomto ročníku !Na druhé straně v dresu domácích se přes gólové asistence střelecky neprosadil jinak úspěšný Chalupa.
Branky  : Loos 2, Lehečka Jakub, Klíma, Máca a Topol – Brejcha 2, Kubát
Rozhodčí:Šperl

RABÍ - VELKÝ BOR  2 : 1 (2 : 0)
O místní pouti se ze zaslouženého vítězství radovali domácí. Hosté snižovali brankou z pokutového kopu.
Branky  :Dupal, Růžička - ???
Rozhodčí:Balák

MILČICE - ŽIHOBCE  1 : 2 ( 1 : 1)
V Milčicích se bojovalo o mistrovské body až do samého závěru zápasu. Domácí vedli Janem Havlíkem 1:0. Vývoj dalšího průběhu ovlivnilo vyloučení jejich hráče pro 2 ŽK. Hostům se podařilo ve 45.minutě vyrovnat a deset minut před koncem strhnout vítězství na svojí stranu.
Branky  :Havlík Jan – Niebauer, Matějovic
Rozhodčí: Vondráček

HARTMANICE - PAČEJOV B  5 : 0 (3 : 0)
Domácí si napravili reputaci po neúspěšném debaklu v minulém kole v Žhobcích. Hattrickem na sebe upozornil Buzín.
Branky  : Buzín 3, Sobotka a Sládek