Výsledky z utkání okresních soutěží dospělých z 20.-21.10.2001

-------------------
DEŠENICE     - LUBY B   4 : 0
Branky :Vostrý, Poupa Jiří, Poupa Michal a Jankovský z PK
Rozhodčí : Snášel
Zápas se hrál v režii domácích fotbalistů, kteří vedli od 12.kdy centrovaný míč z kopačky Vostrého skončil za zády brankáře lubské rezervy. Po změně stran převaha domácích  byla vyjádřena dalšími třemi g=oly, 68. Jiřím Pupupou, v 74. Michalem Poupou a v 84. ze značky PK byl úspěšný Janovský až opakovanonou střelou, když první mu brankář Lub vyrazil.

STRÁŽOV B    - VRHAVEČ  0 : 4 (0 : 1)
Branky : Pacner J., Hrach V., Minařík M., Skřivánek  A.
ŽK : 1 : 3
Rozhodčí : Balda
Překvapivé vysoké vítězství nováčka  se rodilo již ve 12., kdy  poslal hosty do vedení Pacner.Tento stav vydržel do konce poločasu, přesto že domácí mohli v poslední minutě vyrovnat z PK, který brankář D.Hrach Mikynovi chytil! V 56. zvýšil V.Hrach, v 65. Minařík a na 0:4 upravil v 69. A.Skřivánek.

VELKÉ HYDČICE- PAČEJOV   1 : 3 (0:2)
Branky :Hejpetr Z. (PK) – Kříž Z., Panuška(PK), Mrázek J.
Rozhodčí : Bauer
Domácí sehráli smolný zápas. Po hrubce v obraně se hosté dostali do vedení v první minutě zásluhou Kříže, ve 14. zatáhl pozdě za záchranou brzdu domácí Melíšek a nařízený PK proměnil Panuška, PO změně stran snížil v 51. z PK, který rozhodčí Bauer nařídil za sražení Melky. Domácí hráli, ale branky dávali hosté, což potvrdil třetím gólem v 63. Jiří Mrázek a upravil na konečný a nutno dodat překvapivý výsledek pro Pačejov.

KOLINEC  - NEZAMYSLICE   3 : 1 (0:1)
Branky :Kopp Josef, Dolejší  Roman, Milford Jiří (PK) - Burda
ŽK: 1 : 1  - Roman Dolejší (Kolinec) - Smetana (Nezamyslice)
Rozhodčí : Sedlmaier
Domácí nastoupili do zápasu s cílem získat tříbodový zisk, ale opět neproměnili dvě gólové šance.
Ve 30. se individuálně prosadil kanonýr hostů Burda, unikl po levé straně do pokutového území a z těžkého úhlu poslal míč za zády domácího gólmana Boublíka.Štěstí stálo při domácích v závěru poločasu, kdy hosté nastřelili tyč. Hosté ve druhém poločase polevili  a v 62. je potrestal poprvé Koppa, který vyrovnal . O šest minut později se měnilo opět skóre ve prospěch Kolince, když střela z kopačky Romana Dolejšího překonala Rittera v brance hostů po druhé.  V závěru přišel tlak hostů, který skončil Po chybě brankáře, který nakopl míč do útočníka domácích a od toho se odrazil k obránci Nezamyslic, který ho chytil do náruče s tím, že reklamoval nedovolené bránění na brankáře. Rozhodčí správně nařídil pokutový kop. Kapitán domácích tuto výhodu využil a zvýšil vedení o dvě branky. Zápas bez problémů řídil rozhodčí Sedlmaier, čímž přispěl ke klidnému průběhu zápasu.

NALŽOVKÉ HORY- SVÉRADICE  1 : 1 (1 : 1)
Branky : P.Štech – R. Andrle
ŽK : 1 : 1
Rozhodčí : Lažánek
Kanonýr Petr Štěch  rozradostnil domácí příznivce v 5. kdy dal vedoucí branku. Hosté srovnali gólem do šatny , který dal Andrle. Dělba bodů byla spravedlivá. . Ve druhém poločase byli hosté lepší, ale svoje šance neproměnili, a tak se mužstva rozešla smírně. Domácí nastoupili oslabeni bez distancovaného S.Bouzka a dalších dvou zraněných hráčů.
Sestava FK Svéradice: Soukup-Löffelmann-Ouda,Petrášek,Bártík-Vápeník,Andrle,Bláha(68.Třeštík),Šmat-Stulík,Brynda(59.Soukup L.)

NEZNAŠOVY    - HRÁDEK     0 : 1 (0 : 0)
Branky : Gajdečka
Rozhodčí : Žežula
Lídr tabulky měl s posledním mužstvem tabulky hodně práce a nakonec zvítězil brankou , kterou dal v 80. Gajdečka. Stínem zápasu byla fraktura ruky domácího  Víti Majera.

SUŠICE B   - BEZDĚKOV      0 : 0
Rozhodčí : Jáno
V Sušici se hrál vyrovnaný zápas ve kterém byli domácí fotbalovější, hosté naopak bojovnějším kolektivem. Domácí nastřelili v prvním poločase břevno, hosté měli šanci skóroval v druhé části zápasu, ale  z vy\ložené šance netrefili branku.

Okresní přebor muži po 11.kole

===================================================================
  1 Hrádek           11     9     2     0    35:  9    29   (  11)
  2 Bezděkov         11     8     3     0    32: 16    27   (  12)
  3 Vrhaveč          11     6     4     1    25: 13    22   (   4)
  4 Nezamyslice      11     6     1     4    32: 23    19   (   1)
  5 Nalžovské Hory   11     4     5     2    24: 26    17   (  -1)
  6 Velké Hydčice    11     3     6     2    26: 21    15   (   0)
  7 Svéradice        11     3     5     3    18: 24    14   (  -4)
  8 Dešenice         11     4     1     6    29: 27    13   (  -5)
  9 Sušice B         11     3     3     5    17: 21    12   (  -3)
 10 Pačejov          11     3     3     5    21: 29    12   (  -6)
 11 Luby B           11     2     4     5    12: 22    10   (  -2)
 12 Kolinec          11     3     1     7    10: 26    10   (  -5)
 13 Strážov B        11     2     1     8    19: 30     7   ( -11)
 14 Neznašovy        11     1     1     9    10: 23     4   ( -11)

III.třída - muži
------------------
BEZDĚKOV B- MOCHTÍN B  3 : 4 (1 : 1)
Branky : Slivoň 2, Valečka – Rajtmajer 4
Rozhodčí : Abraham
V posledním podzimním zápase opět vyšli domácí hráči bodově naprázdno, když radost z případného zisku bodu jim zkazil  hráč hostů Rajtmajer, který jejich konto zatížil čtyřmi góly !

HRÁDEK B - KVASETICE   2 : 3 (0 : 1)
Branky : Prexl, Augustým - Hanzlík Josef  2x, Vojta Roman
Rozhodčí : Hais
Také v posledním podzimním zápase pokračovala úspěšná série hostů. Vítězství v Hrádku pro ně znamená, že přestávce před jarními boji nepřezimují na nelichotivém posledním místě tabulky této soutěže.

VELHARTICE- MĚCHOLUPY  1 : 3
Branky : Volák - Krásnický 2, Votava 1
ČK :1 : 0 (Hanus)
Rozhodčí : Řeřicha
V souboji o druhé místo v tabulce byli překvapivě úspěšnější Měcholupy . Domácí měli územní převahu, ale hosté se dokázali proti ní prosadit z rychlými protiútoky, které byly úspěšně zakončeny.

CHUDENICE - ŽICHOVICE  3 : 0 ( 1 : 0)
Branky : Petr Kadlec 2, M.Stryzcek
Začátek zápasu patřil hráčům Žichovic, kteří domácí přehrávali, ale z převahy nic nevytěžili. Naopak do sedla vyhoupli  domácí hrubou  chybou  v jejich obraně , kterou potrestal střelou  do prázdné branky Petr Kadlec . Tato branka přinesla uklidnění do řad domácích , hru vyrovnali a ve druhém poločase již plně ovládli. Na 2:0 zvýšil opět P.Kadlec a gólový soutěžní účet uzavřel pro tento rok zkušený M.Stryzcek.
Rozhodčí : Hájek

TÝNEC- HORY MATKY BOŽÍ 2 : 0 (1 : 0)
Branky :Webr 2
Rozhodčí :Doležal
I když domácí nastoupili k tomuto poslednímu podzimnímu zápasu oslabeni bez zraněného  nejlepšího střelce Knotka a distancovaného Hoška dokázali ho dotáhnout do vítězného konce.

MYSLÍV-KAŠPERSKÉ HORY  3 : 0 (kontumačně)nehráno
Rozhodčí : Fukal
Utkání nebylo sehráno, hosté se k zápasu nedostavili !!!
Domácí se tak stali podzimními vítězi této soutěže a jsou na dobré cestě za návratem do okresního přeboru.

III.třída - muži   -    11.kolo
  1 Myslív           11     8     2     1    35: 13    26   (  11)
  2 Měcholupy        11     8     0     3    27: 20    24   (   6)
  3 Velhartice       11     7     1     3    31: 19    22   (   7)
  4 Týnec            11     7     1     3    23: 16    22   (   7)
  5 Mochtín B        11     7     0     4    29: 24    21   (   6)
  6 Chudenice        11     5     0     6    32: 32    15   (   0)
  7 Hrádek B         11     4     1     6    32: 33    13   (  -2)
  8 Žichovice        11     4     1     6    24: 29    13   (  -5)
  9 Hory Matky Boží  11     3     3     5    25: 28    12   (  -6)
 10 Kašperské Hory   11     3     1     7    15: 35    10   (  -8)
 11 Kvasetice        11     2     3     6    27: 30     9   (  -9)
 12 Bezděkov B       11     1     1     9    13: 34     4   ( -14)

IV.třída-skupina A
JANOVICE B - JEŽOVY   5 : 0 (2 : 0)
Branky :Hrevuš 2, Němeček, Výtisk a Morava
Rozhodčí : Doležal
Utkání dvou nováčků bylo jednoznačnou záležitostí pro domácí fotbalisty.

DLAŽOV - VRHAVEČ B    2 : 2 (1:1)
Branky : Šít 2 – Janda a Funěk
Rozhodčí : Jarko
Zajímavý průběh zápasu se stravedllivou dělbou bodů. Hostům patřili úvodní minuty obou poločasů ve kterých se ujali vždy vedení2. a 47.), domácí srovnávali v závěrech obou poločasů(40. a 86.).

SPŮLE - MĚCHOLUPY B   3 : 2 (2 : 1)
Branky : Soušek 2(1 PK), Adamek – Vlk, Lehečka
Rozhodčí : Husník
Šťastné vítězství domácích, kteří vedli od 3. brankou Adamka, Soušek v 16. zvýšil na 2:0, ale hosté do konce poločasu snížili Vlkem a v 58. Lehečkou dali vyrovnávající gól. Vítězná branka Spůle padla v 63. z PK, který proměnil Soušek.

Branky : Mašek F., Fous Jan
Domácí svojí územní převahu vyjádřili dvěma góly, když další  šance skončily bez brankového efektu.

BOLEŠINY   - BĚŠINY   2 : 3 (2:2)
Branky : Novák Jidra 2 – Motyčák, Kolář, Uldrych(PK)
Utkání bylo předehráno 28.9.2001

IV.třída-skupina A     -     11.kolo
  1 Janovice B       10     8     1     1    34: 11    25   (   7)
  2 Běšiny           10     8     1     1    34: 11    25   (   4)
  3 Zavlekov         10     6     2     2    27: 10    20   (   5)
  4 Měčín B          11     6     0     5    32: 22    18   (   0)
  5 Vrhaveč B        10     5     2     3    21: 25    17   (   2)
  6 Plánice          10     5     1     4    20: 17    16   (   4)
  7 Křenice          10     5     1     4    14: 14    16   (   1)
  8 Bolešiny         10     4     3     3    22: 16    15   (   3)
  9 Švihov B         10     4     2     4    21: 17    14   (  -1)
 10 Spůle            10     2     1     7    15: 31     7   (  -8)
 11 Měcholupy B      11     0     6     5     9: 25     6   (  -9)
 12 Dlažov           10     0     4     6    10: 23     4   ( -11)
 13 Ježovy           10     0     2     8     9: 46     2   ( -10)

IV.třída - skupina B
--------------------
MILČICE-SOKOL N. HORY  4 : 2 (3 : 0)
Branky :Skala V. 2, Mašíček A  a Havlík J. po jedné.

RABÍ - HARTMANICE      0 : 0
Domácí měli před sebou těžký úkol obstát proti jednomu z kandidátů na postup. Hosté nastoupili bez nejlepšího střelce okresních soutěží Babor a jeho neúčast byla znát. Domácí mohli jít do vedení Janečkou, ale  ten vplouženou šanci nedal.Hosté nastřelili červeným břevno . V závěru měli více ze hry, ale domácí nechyběla bojovnost a ta jim přinesla nečekaný  bod.

ŽEL.RUDA B- PAČEJOV B  1 : 3
Branky : Kroupa (PK) – Vivatěnko  2(1 z PK), Krejčí  xcd cvxd c\
Rozhodčí : Šindelář
Velmi dobrý taktický, vyzrálý výkon přinesl hostům zasloužené vítězstí.

HRADEŠICE B- ŽIHOBCE  0 : 1
Branky :M.Lemberger
Rozhodčí : Habada
V důležitém souboji hostil vedoucí tým tabulky třetí mužstvo v pořadí. Hradešické béčko nastoupilo v silné sestavě se snahou získat důležité body. Herně svého soupeře převyšovali, ve druhé půli měli často drtivou převahu, ale do otevřené obrany inkasovali a body překvapivě putují do Žihobce.
K samotnému zápasu. Jednalo se o tvrdý ale slušný zápas s vysokým nasazením na obou stranách. Nám chyběl tentokrát náš nejlepší střelec a stoper.
K průběhu zápasu dodal sekretář hostů pan L.Peleška : "Domácí měli převahu i více brankových příležitostí, ale pouze jednu střelu mezi tyče! Naopak je  ještě třikrát skvěle podržel jejich brankář.
Také s výkonem rozhodčího jsme byli velmi spokojeni."

NEZAMYSLICE B-V. BOR  2 : 3 (2 : 1)
Branky :Decamargo 2   – Malík 3
Rozhodčí : Kulík
Hosté se zásluhou hattricku Malíka dočkali cenného vítězství.

Překvapení na úkor Veřechova .

IV.třída - skupina B -    11.kolo  ===================================================================
  1 Hartmanice       11     9     1     1    50: 11    28   (  10)
  2 Žihobce          11     9     1     1    52: 16    28   (  10)
  3 Hradešice B      11     9     0     2    55: 12    27   (  12)
  4 Chanovice B      11     6     2     3    46: 23    20   (   2)
  5 Rabí             11     4     4     3    21: 18    16   (  -2)
  6 Milčice          11     4     4     3    21: 27    16   (  -2)
  7 Pačejov B        11     4     3     4    29: 18    15   (  -3)
  8 Veřechov         11     4     2     5    38: 29    14   (  -1)
  9 Soběšice         11     4     2     5    23: 36    14   (  -1)
 10 Železná Ruda B   11     3     3     5    19: 44    12   (  -3)