I. KOLO BÍLUCKÉ ZIMNÍ LIGY

Očekávanou přípravu v rámci zimního turnaje zahájili účastníci I.ročníku  Bílucké zimní ligy , který pořádá Sbor dobrovolných hasičů v Bílukách za spolupráce s fotbalisty Sokola Měčín.
Vzhledem k velké oblevě  vynaložili pořadatelé hodně úsilí k tomu , aby se první zápasy tohoto turnaje odehrály . To se jim nakonec podařilo, i když bez příkladného přístupu všech soupeřů na hodně těžkém terénu  by to asi nebylo možné. Protikladem přístupu  zúčastněných týmů  je postoj OFS Klatovy, který  pravděpodobně opomněl delegovat k sobotním zápasům rozhodčí , neboť nevěřím, že by se rozhodčím do tohoto počasí zkrátka nechtělo…Čest rozhodčím zachraňoval v neděli  za nepříjemného počasí v derby zápase Měčín-Žinkovy Štefan Haviar. Zápasy prvního kola  zápasy  přinesly zajímavé výsledky , ale také celkem 22 branek, z toho rovná desítka padla do bezděkovské  sítě  !

NEURAZY – ŠVIHOV    2 : 6 (0 : 3)
Švihovští na tento zápas přijeli přímo ze soustředění z Chudenic  a  o svém očekávaném vítězství rozhodli již v prvním poločase. Branky : Bureš M. a Vladař - Havlíček a Špatenka 2, Z.Biederman  a Radosta.
Trenér Švihova  František Maršálek  byl  spokojen nejen s průběhem zápasu, ale také s právě probíhajícím soustředěním : „ Jsem rád, že jsme dnešní zápas mohli odehrát. Soustředění se nám vydařilo, tréninková morálka hráčů zatím příkladná  a jsem rád, že už se do přípravy zapojil a na část zápasu již nastoupil uzdravený Süss , stejně jako  nová posila Radosta z TJ Prazdroj Plzeň“ řekl švihovský trenér.
Utkání řídil  rozhodčí  laik S.Skala z Měčína

BEZDĚKOV – LUBY  0 : 10  (0 : 4)
Přesvědčivé vítězství favorita, který účastníka okresního přeboru k ničemu nepřipustil. Bezděkov měl jedinou šanci, ale jejich střelu zastavilo břevno.
Branky : Mareš  a Frič 3, Bešta 2, Hradecký , Sýkora z PK a Hradecký.Utkání řídil  rozhodčí laik K.Janda z Klatov.
Kouč Lub P.Bečka utkání zhodnotil těmito slovy : „ Před utkáním jsem měl trochu obavy, neboť hráči prochází v posledním období náročnou přípravou a zda na těžkém terénu vydrží se silami. Soupeř mne zklamal, neboť  jsem od druhého týmu okresního přeboru očekával, že bude klást větší odpor. Naší předností byl dobrý pohyb bez míče a větší odolnost v osobních soubojích a pochopitelně i dobrá koncovka“.

MĚČÍN – ŽINKOVY   2 : 2 (1:0)
V očekávaném derby dvou účastníků 1.B třídy šel do vedení Měčín v 6. brankou Kroupy. Vyrovnaný průběh zápasu, kterému nechybělo nasazení a bojovnost  srovnal na 1:1 v 56. Tříska. O dvacet minut později poslal svůj tým do vedení domácí Němec, ale proti byl Štrait, který šťastnou brankou minutu před koncem srovnal na zaslouženou dělbu  bodů.
Branky : Kroupa, Němec – Tříska, Štait, rozhodčí  Štefan Haviar.