Chanovice     - Plánice        5 : 0 (4 : 0)
Branky : Šťastný 2, Klásek Vojtěch 2, Flandera
Žichovice     - Kolinec        5 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí :Heřman

Běšiny        - Hrádek         0 : 0
Rozhodčí : Husník

Strážov      - Hartmanice
Utkání se nehrálo pro nezpůsobilý terén. Na základě vzájemné dohody by se mělo utkání sehrát 28. září od 10.00 hodin na hřišti ve Strážově.
Delegovaný rozhodčí se k utkání nedostavil.

--------------------
Bezděkov     - Neznašovy       2 : 0 (1 : 0)
Branky :Špindler, J. Tuček
Rozhodčí : Kurc

Luby B       - Strážov         nehráno pro nezpůsobilý terén.
Kuby se dohodly na náhradním termínu  25.9. 2001 od 16.30 v Lubech.
Rozhodčí : Kratochvíl M.

Mochtín      - Janovice        nehráno pro nezpůsobilý terén.

Švihov       - Běšiny          5 : 2 (1 : 1)
Branky :Sýkora 2, Dolejš 2, Hůrka
Rozhodčí : Mazán

OP ŽÁKŮ-SKUPINA B
------------------

Velhatice    - Dlouhá Ves      0 : 19 (0 : 12)
Branky : Švajka  8, Ostrádal 3, Košťál 3, Janout 2, Sedmák 2 a Lokajíček .
Rozhodčí : Šperl

Sušice B     - Hrádek          6 : 1 ( 3 : 0)

-----------------------------
Svéradice    - Malý Bor        9 : 0 (2 : 0)
Branky: Švec 3, Prokopec 3, Suda 2, Cihla (penalta)
Celý zápas se hrálo pouze na branku Malého Boru. Domácí ještě několik jasných šancí spálili, zejména v prvním poločase.  Branku vstřelil i brankář Cihla střelou z pokutového kopu.

Bolěšiny     - Chanovice       1 : 11 ( 1:5)
Branky: Valeš Jan   - 10x Cikán Lukáš, Trubač Lukáš
Rozhodčí: Molnár

Nalžovské Hory - Měcholupy     2 :0 (0 : 0)
Branky : Šafra, Šmrha
Rozhodčí : Šmrha

Měčín        - Pačejov         5 : 1 (3:1)
Branky : Bošek 3, Vítovec a Čejka po jedné , za hosty Lan.
Rozhodčí : Habada

OP MINIŽÁKŮ - SKUPINA A
------------------------
Běšiny       - Klatovy B       0 : 4 (0 : 3)
Branky : Janda 3, Urban
Rozhodčí : Žežula

Mochtín      - Švihov          4 : 1 (3:1)
Branky : Voráč 2(1 z PK), Spurný, Gúzi – Krňo(PK)
Rozhodčí : Harmady

Luby         - Janovice A     nehráno pro nezpůsoobilý terén Obě strany se dohorly na náhradním termínu 21.9. v 16.00 hodin na hřišti v Lubech.

Klatovy A    - Měčín           ????

Nýrsko       - Janovice B     12 : 0 ( 6 : 0 )
Branky: Hvězda 4x, Trojan 2x, Vacovský 2x, Flór 2x, Kohout, Kadlec.
Sestava domácích: Vodvářka - Flór, Bečka, Kolár, Kadlec, Vacovský, Kohout, Hvězda,střidali - Trojan, Kubalík, Pytel, Jánský, Neudek
Rozhodčí : Jarka

OP MINIŽÁKŮ - SKUPINA B
-----------------------

Hrádek       - Sušice B        2 : 0 (0 : 0)
Branky :Sperl, Jech V.
Rozhodčí : Sazama

Svéradice    - Horažďovice     1 : 4 (1 : 3)
Branky: Jedlička R. - Kotrba 2, Šmat V. a Vachuška ,
Domácí začali náporem a hned na začátku je poslal do vedení talentovaný Radek Jedlička. Pak po chybě obrany se Horažďovicům podařilo vyrovnat a z následné penalty šli do vedení. Potom sice začali domácí opět hrát a neproměnili několik jasných šancí. Do poločasu se však trefili po brejku jen horažďovičtí. Jenže znovu Jedlička, Makovec ani Chaloupka své šance neproměnili. V závěru pečetili Horažďovice po dalším brejku svoje vítězství.

Nalžovské Hory- Dlouhá Ves     6 : 1 (4 : 1)
Branky :Šmrha L. 4, Přerost a Hnojský

Kašperské Hory-Chanovice       nehráno pro nezpůsobilý terén
Rozhodčí : Janošík

Sušice A     - Pačejov         3 : 3 (1 : 1)
Branky :Halas, Páleník a Uldrych

OP MLADŠÍCH MINIŽÁKŮ
---------------------

Luby         - Mochtín         nehráno pro nezpůsobilý terén.
Náhradní termín 14. 10. 2001

Kolinec      - Nýrsko          2  : 17 (0 : 9)
Branky :: György 5x, Hvězda 4x, Bureš T. 3x, Kolář 2x, Bureš M., Trojan, Kohout.
Sestava Nýrska: Neudek - Trojan, Pytel, Kolář, Kohout, Hvězda, Bureš T., György. Střídali: Raiser, Bureš M., Kalivoda.

Klatovy      - Sušice          nehráno pro nezpůsobilý terén.
Vzájemná dohoda mezi oddíly je na sehrání v náhradním termínu 21.9. 2001 od 16.00 hodin.

OBLAST.PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
------------------------------

Luby         - 1.FC PLzeň      1 : 3(0:1)
Branky : Javorský J. - Klíma, Hrubý, vlastní.
Přestože se utkání  hrálo na těžkém, rozbahněném terénu, mělo velmi dobrou úroveň.  Hosté vedli od 13. Klímou a když dal jeho spoluhráč v první minutě druhé části zápasu druhý gól, byl to pokyn pro domácí k ofenzívě. Ta se dostavila a po nastřeleném břevnu J. Javorským  byl tento hráč již v 81. úspěšnější  dal kontaktní gól. V době závěrečného náporu z ojedinělého protiútoku  hosté za přispění soupeře, který si dal vlastní branku pečetili svoje vítězství.

Sokolov      - Sušice          3 : 1 (2 : 0)
Branku za Sušici dal Kejla

Horažďovice  - Buldoci K.Vary  0 : 1 (0 : 1)
Branku dal Baláž. Štěstí stálo na straně hostů, když v době největšího náporu  domácích z prvního svého protiútoku prakticky rozhodli o výsledku zápasu.

OBLAST.PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU

Luby         - 1.FC Plzeň     1 : 1(1:0)
Branky : Voráček - Mára
Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním se hrálo na výrazné převahy domácích ze které vytěžili v 20. brankou z pokutového kopu Voráčkem  jednobrankové vedení, kdy před tím v 6. Hodl  a v 9. Jánoš břevno.  Ve druhé půli hosté hru vyrovnali a podařilo se jim sovnat i  v 64. Márou  na pro ně přijatelnou dělbu bodů.

Sokolov      - Sušice          3 : 1 (2 : 1)
Branku za Sušici dal Ševčík

Horažďovice  - Buldoci K.Vary  2 : 2 (2 : 2)
Branky za domácí : Malík a Brůha
Hosté měli více ze hry, ale domácí dokázali  využít brankových příležitostí k zisku bodu.

Klatovy      - Zbůch           4 : 0
Branky :  15. Toman, 70. Kotáb J. , v 71. Müller a v 81.  Havránek.
Klatovští dorostenci si bezpečným vítězstvím upevnili svoje vedoucí postavení v tabulce , když neztratili v soutěži zatím jediný bod !

Svéradice    - Nepomuk         4 : 2 (2 : 0)
Branky : Vrána 2 , Marek(PK), Větrovec – Noháček, Majorský

Ve vyrovnaném prvním poločase poslal domácí do vedení hlavičkou Vrána. Tento gól domácí nabudil a od této doby začali být Svéradice lepším týmem. Nepomuk si vytvářel šance většinou z brejkových situací, zahrával také několik trestných kopů, ale vstřelit branku se mu v prvním poločase nepodařilo. Minutu před koncem první půle si vypracoval jasnou šanci Třeštík, ale zblízka trefil jen tyč a následné dorážce mu tvrdým faulem, za který následoval pokutový kop, zabránil nepomucký obránce. Nařízenou penaltu Marek s trochou štěstí proměnil v důležitý gól do šatny.
    Ve druhém poločase se hrál už o poznání lepší fotbal. Domácí svého soupeře začali svírat a Vrána zvýšil na 3:0, když hostům nevyšla ofsajdová past. Pak bylo vidět mnoho krásných akcí. Jednu z nich založil přihrávkou na Větrovce Petr Klečka, Větrovcova nepovedená střela doletěla k Vránovi, který v akrobatické pozici pálil těsně nad. Domácí obrana nezvládla závěr zápasu. Nejprve se odražený míč po Šrámkově centru dostal až za polovinu ke zcela volnému Noháčkovi, který po samostatném úniku  snížil na 3:1. V závěru se však po vybídnutí Třeštíka opět trefil střídající kanonýr Jakub Větrovec. V páté nastavené minutě ještě udělala domácí obrana další chybu, kterou střelou do prázdné branky potrestal Majorský.
 Jak padaly branky : 21. Vrána 1:0, 44. Marek (penalta) 2:0, 52.Vrána 3:0, 79. Noháček 3:1, 86. Větrovec 4:1, 90. Majorský 4:2
Rozhodčí Harmady
Sestava FK Svéradice: Švarc-Marek-Hokr(87.Machovec),Klečka M.(77. Švec P.),Turek-Šrámek,Třeštík,Makovec,Petřík (57.Větrovec)-Klečka P.,Vrána

Holýšov      - Švihov          6 : 1
Čestný úspěch za hosty dal Brož.

Nýrsko      - Kdyně           5 : 2 (1 : 2)
Branky Nýrska: Kolárik 2x, Hvězda, Polák, Soušek
Branky Kdyně: Beneš, Hospodka.
Sestava Nýrska: Kačírek - Hvězda(82' Šulc), Hájek J., Šperer, Huc P. - Kolárik, Polák, Huc F., Kilberger(89' Holý) - Soušek, Vondra(87' Hájek M.).
Než se domácí rozkoukali vedli hosté v 7 minutě 2:0. Do poločasu stačil domácí Hvězda ještě snížit. Druhý poločas stříleli branky jen domácí a podařilo se jim zápas otočit ve svůj prospěch.

Štěňovice       - Bělá n.R.       4  :  5
Poděvousy       - Domažlice       5  :  6
Horš. Týn       - Staňkov         2  :  2

OBLASTNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Chodov       - Horažďovice    3 : 6 (3 : 1)
Branky : Červený 2, Ticháček, Čada, Brůžek a Sova
Hosté po důrazné domluvě v poločase od trenéra ve druhém pločase přidali a otočili nepříznivé skóre ve svůj prospěch !

1.FC Plzeň   - Klatovy        2 : 5
Důležitý zápas skončil pro hosty cenným vítězstvíme, když se hettrickem opět blýskl Antonín Presl  a další branky dali Horvát a Vacovský.

Chodov       - Horažďovice    5 : 1
Branku za Horažďovice dal Forman, který ještě na jaře hrál za minižáky !

1.FC Plzeň   - Klatovy        0 : 3 (0 : 0)
Harmady, Pavlík a Pošek P.
Bez ztráty bodu i po tomto zápase jsou v čele tabulky mladší žáci Klatov.

Frant. Lázně    - Viktoria Plzeň  0  : 11
Bolevec         - Rokycany        nehráno pro nezpůsobilý terén
Kdyně           - SK Cheb         0  :  6
SK ZČE PLzeň    - Ostrov          4  :  0

OBLASTNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ-SKUPINA B

Nýrsko      - Spálené Poříčí  8 : 0 ( 2 : 0 ) )
Branky : Grolmus 3x, Korschinsky 2x, Šlehofer 2x, Pavlík.
Sestava Nýrska: Vítovec(Ďuriš) - Kresl, Pavlík, Troch, Kadlec - Bošek(Svejkovský), Šlehofer, György, Grolmus - Anděl(Prodan), Korschinsky.

Sušice      - Luby            4 : 0 (3 : 0 )
Branky : Pekhart 2, Janda a Pytel
Po minulém víkendu, kdy se z derby dorostenců radovali Luby tentokráte zůstala radost na straně domácích. Hosté měli z důvodu onemocnění zranění problémy se sestavou a k utkání přijeli pouze s jedenácti hráči.