Výsledky
Tabulky

[CNW:Counter]
PŘÍPRAVNÝ FOTBAL 6.-7.4.

O tomto víkendu zahájí ostatní okresní fotbalové soutěže s výjimkou OP žáků a mladších minižáků.  Proto využila mužstva posledního volného termínu k sehrání přípravných zápasů.

Hory Matky Boží -  Dukla Janovice B  7 : 1 (3 : 0).K poslednímu přípravnému zápasu si pozval domácí účastník III.třídy  druhý tým tabulky IV.třídy sk.A.Generálka domácím vyšla  dokonale. Nebyl to ovšem tak jednoznačný zápas, protože soupeř hrál velice snaživě a ne odevzdaně, jak by to vypadá podle výsledku. Lze jen podotknout, že kdyby horáci í proměňovali šance podobným způsobem určitě by nefigurovali ve spodní části tabulky III. třídy .
Branky :  Mužík 2,Karásek Jar. 2, Hosnedl 2 a  Karásek  Jiří 1, za hosty skóroval  Čižma.

Žichovice  - Stará garda  Horažďovic  13 : 1 (5 : 0). Čtyři branky dala nová posila domácích z Chanovic Picka, Bala skóroval společně s Čáchou třikrát, Foltýn dvakrát a Pešťák jednou.

Bezděkov – Strážov  1 : 0 (0 : 0).V dorosteneckém přípravném zápase  dvou rozličných poločasů byli hosté  lepší v prvním , ve druhém se projevila lepší fyzická připravenost domácích a zaslouženě zvítězili.

<b.Plánice – Chanovice  0 : 1 (0 : 0)..Dorostenci obou klubů sehráli vyrovnaný zápas . O výsledku rozhodla individuální akce hostujícího Fridricha ve druhém poločase kterou dokázal zužitkovat  vstřelením jediné branky tohoto  duelu.

Sušice B – Kašperské Hory  1 : 3 (0 : 2). Vedoucí tým okresního přeboru žáků sk.B  prokázal, že je na jarní boje o mistrovské body dobře připraven. Branku za domácí dal Štefan.