Výsledky z MLÁDEŽNICKÝCH SOUTĚŽNÍCH ZÁPASŮ z 25.-26.8. 2001

OKRESNÍ  PŘEBOR  DOROSTU

V úvodním kole okresního přeboru Žichovice a Hradešice, že budou
patřit společně se Nezamyslicemi, Sokolem Běšiny  a Svatoborem Hrádek k těm týmům, které budou bojovat o přeborníka okresu. Své slovo by do tohoto souboje mohli říci i fotbalisté Strážova, kteří sehráli zcela vyrovnaný souboj právě na hřišti v Nezamyslicích.

BEZDĚKOV  - ŽICHOVICE  1 : 4(0:3)

Zasloužené vítězství hostů o které se svým hattrickem postaral Brož., domácí snižovali za stavu 0:4.
Branky domácí :Příbek
Branky hosté  :Brož 3, Švehla
Rozhodčí      :Husník

HRADEŠICE - CHANOVICE   7 : 3(2:3)
Domácí nastoupili bez brankáře a tak musel v první půli do branky hráč Kuneš kterému se moc nedařilo a třikrát inkasoval. V poločase ho vystřídal střelec dosavadních dvou branek Korda, který byl úspěšnější. Stejně úspěšný byl i Kuneš, kterému to šlo lépe v útoku a dal dva  góly a výrazně tak napravil svůj neúspěch v bráně, kde jeho parketa asi nebude…
Branky domácí :Starec 2, Korda 2, Kuneš 2, Kalnár
Branky hosté  :Onderka, Klásek a Frydrych
Rozhodčí      :Hájek
ŽK  2:2

NEZAMYSLICE - STRÁŽOV    3 : 2 (2:1)
Domácí po sestupu z oblastní soutěže byli favority, ale nakonec zvítězili jen těsným rozdílem. Hosté měli hrou na víc, ale nedokázali využít vytvořené brankové příležitosti.Fotbal se nehraje na“ale“ani „kdyby“ a rozhodují branky a těch dali domácí víc.

HARTMANICE  - PLÁNICE   10 : 0(4:0)
Vysoké vítězství domácích hráčů svědčí o jednoznačném průběhu zápasu. Góla si dal i domácí brankář Kodýdek z PK.Hráno bez karet.
Branky  : Bořík 4 (30.38.,62. a 89), Korál 4(12.,44,61.,75), Ferenčík(56), Kodýdek(65 z PK)
Rozhodčí      :Balda

HRÁDEK  - KOLINEC         5 : 0(1:0)
Domácí byli favority a odolnost hostů otupili v druhé části zápasu pěti góly.
Branky  :Krejčí 2, Gábor z PK, Zuna , Kudláček
Rozhodčí      :Lukeš V.

===============================================================
             OKRESNÍ  PŘEBOR  DOROSTU        1.kolo
 =================================================================
  1 Hartmanice        1     1     0     0    10:  0     3   (   0)
  2 Hrádek            1     1     0     0     6:  0     3   (   0)
  3 Hradešice         1     1     0     0     7:  3     3   (   0)
  4 Žichovice         1     1     0     0     4:  1     3   (   3)
  5 Běšiny            1     1     0     0     2:  0     3   (   3)
  6 Nezamyslice       1     1     0     0     3:  2     3   (   0)
  7 Strážov           1     0     0     1     2:  3     0   (   0)
  8 Dlouhá Ves        1     0     0     1     0:  2     0   (  -3)
  9 Bezděkov          1     0     0     1     1:  4     0   (  -3)
 10 Chanovice         1     0     0     1     3:  7     0   (   0)
 11 Kolinec           1     0     0     1     0:  6     0   (   0)
 12 Plánice           1     0     0     1     0: 10     0   (   0)
-------------------------------------------------------------------

Oblastní přebor staršího dorostu
----------------------------------
Spokojenost po prvním kole vládne v Sušici. Na místním hřišti si hravě poradili dorostenci se svými vrstevníky z Ostrova naznačili, že budou patřit k těm, kteří chtějí bojovat o nejvyšší příčky. Pozměněné sloužení starších dorostenců, družstva přeborníka oblasti z minulého ročníku Startu Luby  se neprosadilo  v Chlumčanech proti vítězi oblastní soutěže z jara tohoto roku. Své kvality ale potvrdili mladší dorostenci Lub, kteří si připsali první vítězství.

CHLUMČANY       - LUBY          3 : 0

SUŠICE          - OSTROV        6 : 0(4:0)
Branky za Sušici: Lerch 2, Holeček, Keila, Potužák a M.Kotrba

1.FC PLZEŇ      - HORAŽĎOVICE   4 : 0

Sokolov         - Rokycany      5 : 1
Chodov          - Přeštice      1 : 0
Sparta Plzeň    - Karlovy Vary  odloženo na 29.8.
SK ZČE Plzeň    - Bolevec       3 : 3

Oblastní přebor mladšího dorostu
CHLUMČANY       - LUBY          1 : 3
Branky za Luby: : Cihlář Pavel 2. Hodl Petr

SUŠICE          - OSTROV        9 : 1(4:1)

-------------------------
V okresním derby, které se hrálo ve Svéradicích o místní pouti zvítězli domácí nad nováčkem ze Švihova. Zdařilý vtup do soutěže měly i Klatovy. Jejich vítězství na horké půdě v Horšovském Týně je velmi cenné. Naopak s  debaklem z Holýšova se vrátili dorostenci Okuly Nýrsko.

HORŠOVSKÝ TÝN       - TJ KLATOVY  2 : 4(1:1)
Branky za Klatovy :Kotáb Jan 2, Kotáb Z. a Janek

HOLÝŠOV         - NÝRSKO      7 : 0

SVÉRADICE       - ŠVIHOV      4 : 0(2:0)
Utkání bylo z důvodu tradiční Bartolemějské pouti přesunuto do Svéradic.
    Ve slunném sobotním pouťovém dopoledni se hrálo utkání  vysoké úrovně, ve kterém domácí svého soupeře přehráli rychlou útočnou hrou. První branku vstřelil z nenápadné akce krásně hlavou Milan Klečka po centru Vrány. Další přidal po chytré přihrávce Petra Klečky nejlepší muž na hřišti Milan Třeštík. Těsně před přestávkou si udělal sólo přes celé hřište stoper Marek, poslal centr před bránu, na který však Vrána před prázdnou brankou nedosáhl.
    Do druhého poločasu poslali hosté do hry hráče, kterého šetřili na odpolední utkání mužů, ale ani ten nějak zvlášť branku domácích neohrozil a naopak deset minut před koncem si Petr Klečka s Třeštíkem zopakovali situaci z prvního poločasu a pro Milana Třeštíka nebyl problém zvýšit na 3:0. V devadesáté minutě pečetili vítězství domácích dva lonští žáci-Machovec vypíchl míč, předložil ho Větrovcovi a ten udělal za pouťovém utkání hezkou tečku čtvrtou brankou.
Branky  : 20. Klečka M. 1:0, 36. Třeštík M. 2:0, 80.Třeštík M.3:0, 90. Větrovec 4:0                            (Dušek)

Staňkov         - Poděvousy    3 : 1
Kdyně           - Štěňovice    2 : 4
Nepomuk         - Zbůch        1 : 2
Domažlice       - Bělá n.R.    7 : 1

Oblastní přebor starších žáků
-------------------------------
Výborný start  do nového ročníku se povedl žákům TJ Klatovy, kteří v obou věkových kategoriích dokázali zvítězit v v Plzni se zálohou Viktorie . Střelecky se dařilo Pavlíkovi, který za mladší žáky dal všech pět branek(!!) a svůj první hattrick v tomto ročníku dal na úvod za starší žáky Antonín Presl.Studenou sprchou pro mladší žáky Horažďovic byl zápas v Rokycanech ve kterém inkasovali sedmnáct branek. Na jejich obhajobu je třeba uvést, že nově vytvořené družstvo mladších žáků je složeno z hráčů, kteří hráli na jaře minifotbal a jejich adaptování se na velké hřiště jim bude v počátku dělat problémy. Tento žákovský tým tvoří tedy hráči, kteří se na jaře stali přeborníky oblasti mezi minižáky a z tohoto pohledu mají o kvalitu i budoucnost  mládeže v Horažďovicích postaráno!

ROKYCANY        - HORAŽĎOVICE 4 : 0

VIK.PLZEŇ B     - KLATOVY     0 : 4(0:3)

ROKYCANY        - HORAŽĎOVICE 17 : 0

VIK.PLZEŇ B     - KLATOVY      3 : 5(2:2)

--------------------
V této soutěži se podle očekávání doma prosadil Start Luby a také se potvrdil úspěšný start TJ Sušice, která přivezla body zasloužené z Chotěšova.

CHOTĚŠOV     - SUŠICE          0 : 3(0:2)
Branky za Sušici:Bošek, Janda a Pekhart

PŘEŠTICE     - NÝRSKO          4 : 1