KLATOVY Z TŘEBONĚ BODY NEPŘIVEZLY

TŘEBOŇ -  KLATOVY     2 : 1  ( 2 : 0 )
Hosté přijeli do  Třeboně s minimálním počtem hráčů. Proti očekávání ještě nestihl odjezd Krška a při rozcvičování se ještě zranil a do zápasu tudíž nenastoupil Běloušek.  Přesto byli v Třeboni celý zápas aktivnějším a lepším mužstvem . V koncovce ale byli nedůrazní , když zejména  sólové nájezdy Posledního, Vítovce a Hrubce volaly po gólu.Úspěchu se dočkali domácí po jednom z ojedinělých  protiútoků ve 43.minutě, když Hebnár prohrál hlavičkový souboj s Kupcem a bylo to 1:0. Po rozehrání následovala ztráta míče Vítovcem a domácí z brejku opět Kupcem  trestali ve 45.minutě podruhé. Po změně stran zlikvidoval Havlíček příležitost domácího Procházky a pak již měli šance jenom hosté. Janek, Hebnár a další jejich spoluhráči ale navázali na nulovou produktivitu z první půle. Lekci  jim dal brankář Rybár, kterého trenér Mysliveček poslal na hřiště v 70.minutě a potom litoval, že tak neučinil ještě dříve. Rybár se mu odvděčil po deseti minutách svého pobytu na hřišti, kdy snížil na 2:1. Závěrečná snaha o vyrovnání již branku nepřinesla.
Branky : Kubec 2 - Rybár
Sestava Klatov :  Havlíček, Bušta, Poslední, Dolejš, Janek70.Rybár), Varga(46.Gajdůšek), Hebnár, Brabec, Brejcha(46.Kotáb), Hrubec a Vítovec.
ŽK 3:3, 100 diváků.