Dohrávku 1.B třídy v Dlouhé Vsi vidělo 250 diváků

HORAŽĎOVICE POPRVÉ NA JAŘE PROHRÁLY

Tatran Dlouhá Ves – SK Horažďovice  3 : 1 (0 : 0)

Poslední dohrávka 17.kola 1.B třídy se hrála na  v Dlouhé Vsi za značného diváckého zájmu, neboť  toto okresní derby vidělo na 250 fotbalových příznivců.  Utkání se hrálo ve svižném tempu a v prvním poločase se diváci branek nedočkali. Úvodní část druhého poločasu patřila domácím , když během osmi minut dokázali získat dvoubrankové vedení. Vedoucí branku dal Jan Hubený ve 47.minutě. V 53.minutě to byl Jirka Beránek, který zvýšil na 2:0. Až do doby než se hostům podařilo dát kontaktový gól  se hrálo poměrně slušně a oba  týmy produkovaly kvalitní technický fotbal. Když v 68. hostující Kotiš snížil stav na 2:1 se hra začala přiostřovat Definitivní tečku za otazníkem kdo získá body z tohoto duelu dal v 86.minutě domácí Martin Krůs, který dal třetí úspěch domácího Tatranu.
ŽK 2:2, rozhodčí Blaheta z Klatov.
Hosté až v pátém jarním zápase poprvé vyšli bodově na prázdno, když k předcházejícím dvěma remízám a dvěma vítězstvím přidali první letošní porážku. Domácí zatím na jaře bodovali na svém hřišti. Po vítězství nad Sokolem Lužany si připojili i tři body z duelu s Horažďovicemi.