Výsledky okresních soutěží dospělých - 13.kolo - 3. - 4.11. 2001

STRÁŽOV B  – LUBY B  2 : 2 (1 : 0)
Branky : Janda(PK), Pangerl – Brůža a Šnaur
ŽK:3 : 4
Rozhodčí : Abraham
Domácí v silně kombinované sestavě vedli od 5. brankou z pokutového kopu V.Jandy, kterou nařídil rozhodčí Abraham za stažení pronikajícího  V.Kubalíka. Hosté vyrovnali v 52. Brůžou. Odpověď domácích, kteří potřebují nutně body dal  výborný Pangerl, který v 64. poslal strážovskou zálohu znovu do vedení. Hosté zachraňovali zisk bodu až v nastaveném čase brankou Karla Šnaura.

V. HYDČICE - DEŠENICE  4 : 2 (0 : 1)(výsledek nehlášen poř.odd.)
Branky : Vaněk 3, Kůs -  M.Poupa, Janovský z PK
Rozhodčí : Šindelář
Domácí prohrávali brankou ze závěru I.půle , kterou dal hostující Michal Pupa. Hosté na začátku druhého poločasu mohli zvýšit, když se do dvou šancí dostali bratranci Michal a Jiří Poupové, ale nedali. Domácím se pak podařilo čtyřmi góly otočit výsledek .Druhou branku za Dešenice dal v závěru utkání z pokutového kopu Janovský

NALŽ.HORY  – PAČEJOV   3 : 2 (1 : 1)
Branky :Racek(PK), Štěch Petr, Štech Roman – Větrovec, Moravec
ŽK: 2 : 2   ČK : 0 : 1
Rozhodčí : Husník
Když ve 20. dal hostující Větrovec  vedoucí branku zdálo se , že hosté míří na zopakováním úspěchu v podobě vítězství jako v minulém zápase venku ve V.Hydčicích. Domácí gólem z PK do šaten ve 44. který proměnil jejich kapitán Racek za faul na P.Štěcha ožili a    v 72. se dočkali vedení zásluhou jejich kanonýra Petra Štěcha. Hosté se nevzdali a v 85. vyrovnali Moravce, ale poslední slovo měl Roman Štěch, který v poslední minutě utkání dal třetí a vítěznou branku N.Hor.

KOLINEC – VRHAVEČ      3 : 3(1 : 1)
Branky : Dolejší R. 2, Kohout F., - Skřivánek A., Minařík M., vlastní
ŽK: 1 : 1
Rozhodčí : Šmrha
Hosté se ujali vedení po brejkové situaci již v 11. minutě brankou A. Skřivánka. Domácí srovnali skóre v 35.  minutě brankou Fr. Kohouta, který střílel do prázdné branky. Po změně stran v 63. min. se hosté po centrovaném míči krásnou rybičkou M. Minaříka opět ujali vedení 1:2. Na toto reagovali domácí  v 65. min. tím, že si Radek Dolejší vsítil vlastní gól a hosté vedli již o dvě branky. V 69. minutě utkání při rychlém brejku utekl Roman Dolejší a snížil na 2:3, i když pomezní odmával postavení mimo hru, rozhodčí branku uznal. V každém případě se jednalo o sporný moment zápasu, který se obešel bez protestů a diskusí.  V 80. minutě  opět Roman Dolejší svým pátým letošním gólem zajistil domácím bod. Zápas byl slušně hraný, rozhodčí Šmrha rozdělil na každé straně po jedné žluté kartě a celkově řídil zápas bez problémů a s přehledem. Oba týmy nakonec byly s remízou spokojeny.
Zápasu přihlíželo 150 diváků.

NEZNAŠOVY - NEZAMYSLICE  3 : 3 (2 : 2)
Branky : H.Pikhart,Žák,Duchek – Kopačka J.,Kopačka Z.,Mašek
Rozhodčí : Haviár
Zajímavý zápas skončil dělbou bodů, když domácí třikrát vedli, ale z toho dvakrát se z něho radovali pouze jednu minuty, neboť hosté vždy stačili bleskově vyrovnat.

SUŠICE B  - SVÉRADICE   4 : 1 (2 : 1)
Branky : Švec 3, Kočí – Šmat V.
Rozhodčí : Lukeš
Výsledek neodpovídá vývoji hry. Domácí sice začali lépe, ale první branka jako by je uklidila do odpočinku. Pak začínala územní převaha Svéradic, která vystupňovala až ve velký tlak. Jako první se po rohovém kopu prosadil Šmat a vyrovnal. O dvě minuty nato poslal Svéradice do vedení Petrášek, jenže domácí asistent rozhodčího, který stál asi dva metry od poloviny, bezpečně signalizoval ofsajd, který v žádném případě být nemohl. Tato situace bohužel významně ovlivnila další vývoj zápasu. Do konce prvního poločasu byla vidět spousta jasných šancí Svéradic, ale střelcům stál v cestě buď domácí brankář nebo pro ně byla branka malá. Naopak v poslední minutě zakončí ojedinělou sušickou akci v branku do šatny kanonýr A-týmu Švec.
Ve druhém poločase udávali tempo zápasu domácí, ale vynikající Soukup v brance odolával až do 87., kdy Sušice vstřelila svou třetí branku a minutu před koncem dokončil svůj hattrick nejlepší muž na hřišti Švec. Hosté posledních pět minut odehráli zbytečně až příliš odevzdaně. Domácí skalní příznivci ještě po zápase vyprovodili svéradické hráče vulgárními nadávkami.

Sestava FK Svéradice: Soukup-Löffelmann-Ouda,Šmrha(71.Třeštík),Bártík-Vápeník,Andrle,Šmat,Brabec(65.Bláha)-Stulík(87.Klečka M.),Petrášek
                                           Referát připravil V. Dušek

BEZDĚKOV  – HRÁDEK      3 : 3 (1 : 1)
Branky : Křelík 2, Mašát – Kutil, Vomela a Hanč
ŽK: 2 : 4  ČK :0 : 1 (Holeček)
Rozhodčí : Balák
Zápas podzimu prvních dvou týmů  začal lépe pro domácí, kteří se ujali vedení gólem Mašáta. V závěru poločasu, který se již bral za režie hostů zaslouženě vyrovnal zkušený L.Kutil. sebevědomí hostů posílila branka ve 46. ve které šli do vedení gólem , který dal Vomela. Domácí se nevzdávali a v 60. se dočkali vyrovnání které zařídil Keřlík. A tentýž hráč za radosti domácích příznivců vstřelil i vedoucí branku. Nakonec se body přece jenom dělily na spravedlivou remízu. Hosté byli fotbalově lepší a  ziskem bodu si udrželi čtyřbodový náskok před svým soupeřem a po právu přezimují na čele okresního přeboru.

Okresní přebor muži            13.kolo  ===================================================================
  1 Hrádek           13    10     3     0    40: 13    33   (  12)
  2 Bezděkov         13     8     5     0    35: 19    29   (  11)
  3 Vrhaveč          13     7     5     1    32: 17    26   (   5)
  4 Nezamyslice      13     6     3     4    35: 26    21   (   0)
  5 Nalžovské Hory   13     5     6     2    27: 28    21   (   0)
  6 Velké Hydčice    13     4     6     3    31: 27    18   (   0)
  7 Dešenice         13     5     1     7    34: 31    16   (  -5)
  8 Sušice B         13     4     3     6    22: 24    15   (  -3)
  9 Pačejov          13     4     3     6    25: 33    15   (  -6)
 10 Svéradice        13     3     6     4    22: 31    15   (  -6)
 11 Luby B           13     2     6     5    14: 24    12   (  -3)
 12 Kolinec          13     3     2     8    14: 31    11   (  -7)
 13 Strážov B        13     2     2     9    21: 35     8   ( -13)
 14 Neznašovy        13     1     3     9    16: 29     6   ( -12)

IV. třída, skup. A
DLAŽOV   - JEŽOVY       0 :  2 (0 : 0)
Branky :Paleček V. 2
ŽK:0 : 2  ČK : 1 : 1
Rozhodčí : Sládek
V souboji o poslední místo tabulky překvapivě vyhráli hosté a Černý Petr tak zůstal pro zimní přestávku domácím fotbalistům. V poslední minutě vyrovnaného prvního poločasu byl domácím pro kopnutí protihráče vyloučen jejich brankář Cizler. Přesilovku dokázal nováček soutěže dokonale využít a dvěma góly V.Palečka z 65. a 84. i zvítězit. V závěru druhé půle, kdy již domácí hráli pouze o devíti,  byl hráčům z Ježov vyloučen pro dvě žluté karty Tomášek.

BOLEŠINY – ŠVIHOV B     6 : 0 (4 : 0)
Branky : Mazanec 2, Jandík , Buriánek, J. Novák a Frána
ČK : 0 : 1
Rozhodčí : Hájek
Nováček dokázal závěrečným zápasem podzimu, že jeho úspěchy v první části nebyl dílem náhody. V tomto zápase dokázal vyhrát nad kvalitním soupeřem neuvěřitelně úspěšnou koncovkou, když z deseti střel, šest z nich skončilo v síti hostů!

ZAVELKOV – MĚČÍN B      9 : 2 (4 : 0)
Branky : Makrlík 4, Křesák, Fous J., Fous F., Malát K., Mašek F. – Šlajs, Netrval
Rozhodčí : Cízl
Domácí si tímto vysokým vítězstvím, které se zrodilo již v prvním poločase  pojistili zisk podzimního třetího místa .

PLÁNICE   – VRHAVEČ B   2 : 0  ( 2 : 0)
Branky :Turek Josef, D.Černý
ŽK: 0 : 3
Zasloužené vítězství domácích, když po vedoucí brance vstřelené Turkem z pokutového kopu toto jistil tři body druhým gólem D.Černý.

SPŮLE    - JANOVICE B   0 : 1((0 : 1)
Branky : vlastní(bureš)
ŽK:0 : 1
Rozhodčí : Žežula
Domácí sehráli vzácně s favorizovanými hosty vzácně vyrovnaný zápas. Ten nakonec skončil Šťastným vítězstvím druhého celku tabulky, když po autovém vhazování míč do vlastní branky tečoval domácí Bureš!

BĚŠINY   - KŘENICE      5 : 0 (2 : 0)
Branky : Stach 3, Vacovský a Ulrych z PK
ŽK: 1 : 1
Rozhodčí :Molnár
Domácí nenechali nic náhodě a rozhodli zápas ve svůj prospěch, když výsledek je pro hosty až příliš lichotivý.
Běšiny získaly podzimní primát vítěze této skupiny IV.třídy !

IV.třída-skupina A             13.kolo
 ===================================================================
  1 Běšiny           12    10     1     1    45: 13    31   (   7)
  2 Janovice B       12    10     1     1    38: 11    31   (  10)
  3 Zavlekov         12     7     2     3    36: 14    23   (   5)
  4 Plánice          12     7     1     4    25: 18    22   (   7)
  5 Vrhaveč B        12     6     2     4    25: 28    20   (   2)
  6 Bolešiny         12     5     4     3    31: 19    19   (   4)
  7 Měčín B          12     6     0     6    34: 31    18   (   0)
  8 Švihov B         12     5     2     5    23: 23    17   (  -1)
  9 Křenice          12     5     2     5    17: 22    17   (  -1)
 10 Spůle            12     2     1     9    16: 36     7   ( -11)
 11 Měcholupy B      12     0     6     6    10: 28     6   ( -12)
 12 Ježovy           12     1     2     9    13: 52     5   ( -10)
 13 Dlažov           12     0     4     8    10: 28     4   ( -14)

IV.třída  skup. B
------------------

ŽELEZNÁ RUDA B- MILČICE  3 : 3 (2 : 1)
Branky :Wenig Hanz 2, Hach K.
Rozhodčí : Diviš
Nováček po první půli připravoval překvapení, ale hosté stačili nakonec zachránit alespoň bod.

HRADEŠICE B – HARTMANICE 2 : 1 (2 : 1)
Branky : Uhlík, Kilián
Rozhodčí : Lukeš V.
Do tohoto kola vedoucí tým tabulky z Hartmanic ztratil tři body a v tabulce byl svým přemožitelem odsunut až na 3.místo. O výsledku se rozhodlo již prvních pětačtyřiceti minutách, ve kterých již domácí vedli 2:0.

VEŘECHOV -  CHANOVICE B  2 : 5 (1 : 2)
Branky : Podzimek 2 – Brejcha 2, Bártík 2, Šafanda
Rozhodčí : nebyl delegovaný, řídil laik z domácího oddílu.
Zápas se hrál za režie hostů , kteří již vedli 1:4  a dotáhli  ho úspěšného konce. Domácí pro které bylo ještě v jarní sezóně doménou to znamenalo již čtvrtou prohru ze šesti odehraných zápasů !

SOBĚŠICE  - VELKÝ BOR    0 : 4 (0 : 2) nehlášeno
Branky :Malík F. 3, Jagrik Jan
Rozhodčí : Snášel
Hosté byli lepší a získali zasloužené tři body. Sled branek : 30., 42., 64. a 65.

MALÝ BOR – ŽIHOBCE       0 : 2 (0 : 1)
Branky :Lamberger M. 2
Rozhodčí : Habada
Hosté si tímto vítězstvím definitivně zajistili přezimování na čele tabulky a jsou na poloviční cestě za návratem do III.třídy,ze které letos sestoupili.

NEZAMYSLICE B- PAČEJOV B 2 : 1 (1 : 0)
Branky :Kubovec a vlastní – Lávička P.
Rozhodčí : Bauer

RABÍ     - SOKOL N. HORY 4 : 1 (1 : 1)
Branky :Duda, Vošalík, Fiala a Záleš – Hosnedl z PK
Rozhodčí :nedostavil se delegovaný, řídil laik
Rabí mělo potíže se sestavou a již v 5. zahodili příležitost ke vstřelení vedoucí branky, neboť jejich kanonýr Dupal neproměnil pokutový kop. S přibývajícím časem si však domácí dokázali vytvořit řadu gólových příležitostí a  zaslouženě zakončili úspěšnou podzimní sezónu tříbodovým ziskem