Výsledky okresních soutěží dospělých (OP, III.třída, IV.třída sk. A a B ) 1. - 2.9. 2001

Okresní přebor mužů

NEZNAŠOVY  - STRÁŽOV B     3 : 4(0:1)

Utkání s kuriózním průběhem ve druhém poločase. V  prvním zajistil hostů vedení Petrželka,v 50. zvýšil střídající Jan Beneš na 0:2, ale domácí v rozmezí pěti minut mezi 60. a 65. otočili neuvěřitelným způsobem výsledek dvěma góly L.Javorského a Mírou žákem výsledek v jejich prospěch . Hosté vyrovnali v 88. Václavem Smolíkem pěknou střelou z TK z 20 metrů a vítězství si zkušenější hosté zajistili v 92. kdy dal rozhodující branku Petrželka !
Branky domácí : Javorský Lukáš 2, Žák Miroslav
Branky hosté  : Petrželka 2, Beneš Jan, Smolík Václav.
Rozhodčí      : Sládek

HRÁDEK      - PAČEJOV   6 : 2(0:0)
Zápas se rozhodoval až po změně stran, kdy viděli diváci osm branek, které padaly v rychlém sledu. V 52. a 53. dal rychle za sebou domácí Jiří Kutil., v 69. byl střelecky úspěšný Jiřina, o dvě minuty později skóroval Gajdečka, v 81. Hanzal z PK a Klement v 90. uzavřel účet zápasu ve kterém za hosty skóroval dvakrát Hlavatý(60. a 89.)
Branky domácí :Kutil Jiří 2, Jiřina Karel , Gajdečka, Klement a Hanzel.
Branky hosté  :Hlavatý  2
Rozhodčí      : Lukeš Václav
Diváků :      ŽK :     ČK:

LUBY B      - KOLINEC   0 : 0
V tomto duelu obě mužstva bojovala, vytvořila si i šance, ale chybělo koření fotbalu góly! Druhý poločas byli domácí aktivnější, ale z převahy vytěžili pouze nastřelenou tyč .
Rozhodčí      : Šmrha

TJ N.HORY-VELKÉ HYDČICE   2 : 2 (2:2)
Spravedlivá dělba bodů ve vyrovnaném zápase ve kterém domácí dvakrát dotahovali jednobrankový náskok soupeře.Vedoucí gól dal Melíšek, vyrovnal Petr  Štěch, na 1:2 dal Vaněk a srovnal do konce poločasu Racek z PK. Po změně stran se diváci již branek nedočkali.
Branky domácí :Petr Štěch, Racek z PK
Branky hosté  :Melíšek, Vaněk
Rozhodčí      : Řeřicha

SUŠICE B   - DEŠENICE   3 : 3 (0:1)
Zasloužená dělba bodů. První poločas skončil vítězstvím hostů, když jediný úspěch v této části zápasu dal Jiří Poupa. Za domácí srovnal Jiří Jakš, hosté z PK , který proměnil Petr Janovský šli opět do vedení, na 2:2 srovnal Pavel Brabec, hosté opět vedli J.Poupou 3:2 a na konečný výsledek srovnal Brůha. Domácí Pavel Kodýdek nedal pokutový kop! Vyloučení: 60 Šmat za druhou ŽK, za hosty Vostrý v 85.
Branky domácí : Jakš, Brabec Pavel, Brůha
Branky hosté  : Poupa Jiří 2, Jánský Petr z PK
ČK: 1:1 (Šmat-Vostrý).

BEZDĚKOV   - VRHAVEČ    3 : 2(2:2)
Nováček sehrál na hřišti druhého týmu tabulky vyrovnaný zápas. Ten skončil vítězstvím favorita, kterému nechybělo tentokráte v koncovce dostatek střeleckého štěstí.Utkání by více slušela remíza.Hosté dohrávali závěrečné minuty beu vyloučeného L.Fialy.
Branky domácí : Dulka 2, Ponocný
Branky hosté  : Pacner, K. Fiala
Rozhodčí      : Žežula
ČK: 0:1 (88. Fiala L.)

SVÉRADICE - NEZAMYSLICE  0 : 5 (0:3)
    Možná to zní zajímavě, ale domácí byli po většinu utkání lepším mužstvem, měli více ze hry, jenže selhali v obraně při brejcích hostí. Hosté 6x vystřelili na bránu a dali 5 branek. Domácí měli pokusů asi tak 3x tolik, jenže vstřelit branku je pro ně v současné době obrovský problém.
Sestava FK Svéradice: Soukup M.-Brynda (75.Fišer)-Kába,Marek (67. Třeštík M.),Slepička (46. Bártík)-Ouda,Andrle,Soukup L.,Brabec-Stulík,Petrášek
Branky hosté  : 17.Burda 0:1, 33.Burda 0:2, 34. Kopačka 0:3, 59. Pánek 0:4, 70. Kopačka 0:5
Rozhodčí      : Hodek

III.třída
---------
CHUDENICE    - HRÁDEK B    4 : 3(3:2)

Chudenice hrály, soupeře” mlely”, střílely, vedly 3:1, ale toto vedení neudržely , když hosté vyrovnali zásluhou střelecky dobře disponovaného Hanče, který dal v utkání čistý hattrick.Tento hráč ale nedohrál do konce, neboť pro ČK musel v 85. předčasně do šaten.Domácí opět , stejně jako před týdnem v Bezděkově nedali PK.
Branky domácí :Kadlec Petr , Kadlec Radek, Bláha a Luboš Šmídl
Branky hosté  :Hanč 3
Rozhodčí      : Husník
ČK: 0:1(Hanč)

TÝNEC     - BEZDĚKOV B  2 : 1(0:1)
Vyrovnané derby se hrálo v první půli ve které hosté dali Skalou vedoucí branku. Po změně stran se hrálo za převahy Týnce. Který sice hrál od 35. bez vyloučené=ho Karla Janouška, ale nejprve vyrovnal Webrem a v 76. dal vítězný gól Václavíček.
Branky domácí : Weber,Václavíček
Branky hosté  : Skala
Rozhodčí      : Hájek
Diváků :      ŽK :     ČK: 1:0 (35. Janoušek Karel)

MYSLÍV    - KVASETICE   2 : 1(0:0)
Domácí z mírné převahy ve slušné hraném derby dokázali vytěžit vedoucí gól až v 65. který dal Kubala. V 83. zvýšil dorážkou odraženého míče Beníšek a o tři minuty později dal čestný úspěch hostů Hanzlík z TK pěknou střelou , která se od břevna odrazila do sítě domácí branky.
Branky domácí : Kubala, Beníšek
Branky hosté  : Hanzlík
Rozhodčí      : Veverka

KAŠPERSKÉ HORY- MĚCHOLUPY -nehrálo pro nezpůsobilý terén

HORY MATKY BOŽÍ-ŽICHOVICE   3 : 1
První půle se hrála za převahy hostů a ve znamení výborného výkonu domácího gólmana, který svůj tým podržel. Ve druhém poločase se domácí zlepšili a  dvěma góly  Halase a Vojty si zajistili vedení. Hostům byl vyloučen za druhou ŽK Kondáč.Hosté snižovali v předposlední minutě Šimáčkem.
Branky domácí : Halas 2, Vojta
Branky hosté  : Šimáček
Rozhodčí      : Abrahám

MOCHTÍN B  - VELHARTICE 2 : 1(1:0)
Mochtínská záloha připravila vedoucímu celku tabulky první porážku v tomto ročníku.Vedoucí gól domácích dal v 15. po rozehraném trestném kopu Kolárik hlavou. Hosté pět minut po změně stran srovnali z pokutového kopu, jelikož úspěšným exekutorem  byl nejlepší střelec soutěže Volák. Vítězství domácím zajistil v 70. Cihlář.
Branky domácí : Kolárik, Cihlář
Branky hosté  : Volák z PK
Rozhodčí      : Kurc

IV. třída - skupina A
----------------------
JEŽOVY          - PLÁNICE  0 : 6(0:1)

Nováček soutěže stačil držet s jedním z favoritů skupiny krok v prvních pětačtiřiceti minutách. Druhý poločas patřil střelecky lépe disponovaným hostům.
Branky hosté  : Kanta 2, Hrubý, Sedlák z PK, pavlíček a Turek
Rozhodčí      : Mazán

ZAVLEKOV    - DLAŽOV    2 : 2(2:2)
Zavlekov nedokázal zúžitkovat vytvořenou herní převahu ve vítězství. Hosté na konečných 2:2 vyrovnávali z PK.
Branky domácí : Fous Jan, Křesák Pavel
Branky hosté  : Jarka Josef 2
Rozhodčí      : Molnár

BOLEŠINY  - JANOVICE B  1 : 1 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém se ujali vedení hosté v 36 min.Gáborníkem. Po změně stran domácí vyrovnali hru a vytvořili si několik slibnýcch akcí. Z jedné takové v 72 min. vyrovnal Farný. V 82 min. byl vyloučen Gáborník za 2 žluté karty.
Branky domácí : Farný
Branky hosté  : Gáborik
ČK: 0 : 1 (Gáborik)

BĚŠINY    - VRHAVEČ B   8 : 0(6:0)
Hosté si nevytvořili žádnou brankovou příležitost  a tak domácí rozhodli o svém vítězství šesti góly v jejich síti z první části zápasu.
Branky domácí : Stach 2, Vacovský 2, Motyčák, Bulka, Ulrych, Kovář
Rozhodčí      : Šindelář

KŘENICE - MĚCHOLUPY B   1 : 1(0:1)
Překvapivá dělba bodů. Domácí se o vítězství připravili sami, když neproměnili Voráčkem pokutový kop!
Branky domácí : Mondek
Branky hosté  : Flodr
Rozhodčí      : Habada
ČK : 1:0(Jirák)

ŠVIHOV B   - MĚČÍN B    1 : 2(1:1)
První vítězství měčínské zálohy v tomto ročníku  se zrodilo v souboji s rezervou domácích.

SOKOL N.HORY - HRADEŠICE B 2 : 15(1:3)

Rekordní vítězství  hostů se zrodilo v místním derby na hřišti v Malým Boru, kde nováček z N.Hor svá utkání hraje.Střelecky se nejvíce prosadil autor
Branky domácí : 34.min. - Dohnal J., 60.min. – Hosnedl F.
Branky hosté  : 5 -  Florián(8.,58.,67.,80.,88.min.), 4 – Černík (17.,56.,78.,83.min.), 2– Mareš (12.,61.,min.), 2 – Uhlík (73.,77.min.), 1 -  Řezáč(48.min)  , Kilián (89.min.)   Rozhodčí      : Habada

NEZAMYSLICE B- Ž.RUDA B  2 : 4
Souboj nováčků skončil očekávaným vítězstvím zatím úspěšnějšího béčka Železné Rudy.
Branky domácí : Drobný, Kočí
Branky hosté  : Kroupa 2,Chalupský, Máca
Rozhodčí      : Vondráček

MALÝ BOR       - RABÍ  1 : 1(0:0)
Zápas skončil zaslouženou dělbou bodů, když obě mužstva nevyužila několika dalších šancí ke skórování. Domácí vedli brankou Heřmana z 58., hosté vyrovnali Dupalem v 75.
Branky domácí : Josef Heřman
Branky hosté  : Dupal
Rozhodčí      : Kulík

SOBĚŠICE  - MILČICE     2 : 1(1:1)
Zápas dvou rozdílných poločasů s paradoxním průběhem. Zatím co v prvním byli lepší domácí skončila tato část nerozhodně. Po změně stran se zlepšili hosté, měli i herní převahu, ale vítěznou branku dal Václavík mladší !
Branky domácí :Václavík st., Václavík ml.
Branky hosté  :Hodina
Rozhodčí      :Hais

VEŘECHOV  - HARTMANICE   1 : 3(1:1)
Ve Veřechově se hrál pěkný, vyrovnaný zápas o vedení v tabulce. Ten skončil stejně jako na jaře vítězstvím hostů .První branku zápasu dal Hasenöhl a do konce I.poločasu vyrovnal domácí Švec. O výsledku rozhodla 75.minuta ve které dali hosté dvě branky. Nejprve nejlepší střelec soutěže dal vedoucí branku (jedenáctá v této sezóně) a vzápětí výsledek pečetil Štukerle.
Branky domácí :Švec
Branky hosté  : Hasenöhrl, Babor a Štukerle

CHANOVICE B - PAČEJOV B  2 : 1(1:1)           NE
V Chanovicích se hrál na nejnižší soutěž poměrně kvalitní fotbal.Domácí vedli brankou z PK který proměnil Johan ve 30., ve 40. vyrovnal Moravec a vítězný gól dal v 84. Brejcha.
Branky domácí : Johan, Brejcha
Branky hosté  : Moravec

VELKÝ BOR  - ŽIHOBCE  1 : 4(0:3)
Hosté se ujali v 5. vedení M.Lembergrem, který v 29. zvýšil na 0:3, když mezi tím Jiří Fuks dal druhý úspěch hostů.Na všechny branky nahrával úsppěšným Petr Lemberger.Domácí před odchodem do kabin snížili Šimánkem. Hosté svoje zasloužené vítězství na 1:4 pečetili Matějem Pánkem.
Branky domácí : Šimánek
Branky hosté  :Martin Lamberger  2,(5. a 29.), Jiří Fuks a Matěj Pánek
Velmi dobře řídil rozhodčí Fukal z Klatov !