Výsledky oblastních soutěží MLÁDEŽE 13. - 14.10. 2001

Branky : Frič, Šlégl a Růžička
Domácí favorit potvrdil tuto roli a byl po celý zápas lepší.
Luby si upevnily se ziskem 12 bodů své postavení v první polovině tabulky.

BOLEVEC      - HORAŽĎOVICE  1 : 4 (0 : 0)
Přesvědčivé vítězství hotů, kteří se drží v tabulce mezui pěticí nejlepších zajistili úspěšní střelci Pavlí, Chod, Chalupný a Fist

SUŠICE       - 1.FC PLZEŇ   2 : 8 (0:1)
Branky :Marek z PK , Hájek – Praksl 3, Engl 2, Valdhaus, Rýpl, Mára
Hosté vedou tabulku, ale sedm branek v síti domácích v průběhu II.poločasu příliš dobrou reklamu jejich obraně nedělá.

Ostatní výsledky :

ROKYCANY     - OSTROV          6 : 1
SOKOLOV      - BULDOCI K.VARY  5 : 2
CHLUMČANY    - SPARTA PLZEŇ    0 : 6
SK ZČE PLZEŇ - CHODOV          1 : 2

Oblast.přebor mladšího dorostu
LUBY        - PŘEŠTICE        2 : 0 (1:0)
Branky :Cihlář z PK, Čížek
Ve vyrovnaném zápase dal vedoucí branku Cihlář, na 2:0 zvýšil Čížek.
Domácí se tak v tabulce na svého soupeře boodově dotáhli, když mají stejný počet 13 získaných bodů.

BOLEVEC     - HORAŽĎOVICE     0 : 0
Překvapivá,velmi cenná remíza horažďovických hráčů , kterou uhráli proti domácímu čtvrtému týmu tabulky !

SUŠICE      - 1.FC PLZEŇ      2 : 1 (2:1)
Branky :Dryk, Šais – Ouda

Domácí mladí fotbalisté se postarali o nečekaný bodový zisk se kterým s favorizovaným soupeřem nikdo nepočítal.

ROKYCANY     - OSTROV         3 : 2
SOKOLOV      - BULDOCI K.VARY 2 : 1
CHLUMČANY    - SPARTA PLZEŇ   1 : 4
SK ZČE PLZEŇ - CHODOV         0 : 2

Oblastní soutěž dorostu-skupina B
---------------------------------
KLATOVY     - PODĚVOUSY     13 : 0 (3:0)

Branky : Janek 4, Kotáb J. 3, Havránek 3, Müller 2, Toman
Zápas se stal exibicí domácího favorita, který potvrdil, že jim role lídra tabulky patří oprávněně.V tomto zápase byli jen krůček od toho, aby již vstřelili na podzim padesátou branku(nyní mají skóre 49 : 7).

SVÉRADICE   - ŠTĚŇOVICE     2 : 3 (0:2)
Branky Svéradic: Marek (penalta), Třeštík
Rozhodčí: Houdek
Krize domácích fotbalistů pokračuje. Ani tentokrát nebyl výkon ideální. Domácí měli sice 70 minut územní převahu, ale jen s náznaky šancí. Do kolen je srazila branka do šatny na 2:0 a následně hned na začátku druhého poločasu třetí branka hostů. V posledních minutách tlak sice gradoval, ale to stačilo pouze ke snížení na rozdíl jednoho gólu.
Sestava FK Svéradice: Klečka M.-Marek-Hokr,Turek,Šrámek-Klečka P., Třeštík,Makovec,Petřík-Větrovec(72.Švec P.),Vrána.

NÝRSKO      - ZBŮCH      3 : 1 (1:0)
Branky : Kilberger, Kolárik (p.k.), Polák - Beneš
Domácí vedli od 35. Kilbergerovým gólem. Po změně stran v 55. zvýšil z PK Kolárik. Hosté dali kontaktový gól v 68 . Poláke, ale vše jistil v zisk tří bodů zkušený Polák v poslední minutě.
Sestava Okuly: Kačírek - Hvězda, Hájek Jakub, Huc Pavel, Šperer - Kolárik, Polák, Huc František, Hájek Matěj(64'Šulc) - Běl(46'Soušek), Kilberger.
Žluté karty: 1:3 Hvězda.
Rozhodčí: Blaheta.

ŠVIHOV      - NEPOMUK       0 : 1 (0:0)
Branku dal  Zajíc
Ve vyrovnaném , tvrdě hraném utkání působili hosté fotbalovějším dojmem.Rozhodčí Jakš ze Sušice.

Branky : za Klatovy Antonín Presl
První porážka na podzim klatovských žáků na hřišti šestého týmu tabulky jim zkomplikovala cestu za vítěztstvím z přeboru kraje.

KDYNĚ       - HORAŽĎOVICE   1 : 1
Ppro hosty zbytečně ztracené body s dopmácím týmem, který získal první bod v tomto soutěžním ročníku. Branku za hoty  dal Červený.

CHODOV      - FRANT. LÁZNĚ   1 : 0
BOLEVEC     - 1.FC  PLZEŇ    2 : 4
K.VARY      - VIKTORIE PLZEŇ 3 : 0
TACHOV      - ROKYCANY       1 : 1
OSTROV      - SK CHEB        3 : 5

Oblastní  přebor mladších žáků

SK ZČE PLZEŇ- KLATOVY        0 : 1 (0:1)
Branku dal Jan Hošek
Hosté potvrdili svojí suverenitu v přeboru,když i v devátém zápase za sebou zvítězili  a jsou bez tráty bodu s ipozantním skórem 52: 4 stále na prvním místě.

KDYNĚ       - HORAŽĎOVICE    1 : 3
Na prvním vítězství mladších žáků Horažďovic na hřišti soupeře se podíleli střelci branek, Salák dvakrát a Miškal byl úspěšný jednou.

PŘEŠTICE    - LUBY           2 : 0(0:0)
Hosté přišli o body v závěru zápasu, když stále doplácí na neproduktivnost svých útočníků.

DOMAŽLICE   - SUŠICE         1 : 0 (0:0)
V přímém souboji dvou vedoucích týmů zvítězili šťastnější domácí,kteří si tím upevnili vedení v tabulce.

NÝRSKO      - HORŠ. TÝN      4 : 0(2:0)
Branky Okuly: Korschinský 2x, Šlehofer 2x.
Sestava Okuly: Vítovec(Chabada) - Kresl, Pavlík, Troch, Kadlec(Jůza) - György, Šlehofer, Halas, Grolmus(Svejkovský) - Korschinský, Bošek(Anděl)
Okula si v roli nováčka vede velmi dobře a tímto vítězstvím  posílila v tabulce  svoje dossavadní výborné  4. místo !

ČESKÁ KUBICE- BĚLÁ N.R.      0 : 0
HOLÝŠOV     - NEPOMUK        3 : 1
CHOTĚŠOV    - SPÁLENÉ POŘÍČÍ 0 : 0
ŽÁKOVA      - STAŇKOV        2 : 0